3 Tipy jak získat Bitcoin ZDARMA

Jak získat Bitcoin, Litecoin, Bitcoin Cash, Dash a Dogecoin ZDARMA.

Na internetu existuje několik způsobů jak získat Bitcoin zdarma zpravidla formou odměny za nějakou protislužbu. Nejvíce rozšířenými způsoby jsou klikání na nejrůznější typy reklamy, hraní her za odměnu a těžení v prohlížeči. Existují ale i stránky, kde se dá nějaký Bitcoin, Litecoin, Bitcoin Cash, Dash a Dogecoin poměrně snadno zdarma získat, třeba jen na vyzkoušení jak kryptoměny fungují. Stačí se pouze registrovat do mikro peněženky Coinpot zadáním emailu a zvolením hesla, potom si vybrat stránku pro požadovanou kryptoměnu zdarma a přihlásit se stejným emailem jako do mikro peněženky. Na této “faucet” stránce okamžitě po přihlášení začne přibývat kryptoměna zdarma. Pak už stačí jednou za čas, za několik hodin nebo dní kliknout na tlačítko Claim a převést kryptoměnu zdarma ihned do mikro peněženky, (ve které se dá i zárověň těžit uvedené kryptoměny v prohlížeči), minimálně se však musí počkat 5 minut pro další Claim. Pro nabývání kryptoměny zdarma nemusí být ani zapnutý počítač, jen je potřeba jednou za čas navštívit stránku a převést kryptoměny do mikro peněženky, aby kryptoměna zdarma přibývala rychleji. Potom co má uživatel v této mikro peněžence dostatek kryptoměny pro minimální výběr, by již měl mít možnost si kryptoměnu převést do klasické kryptoměnové peněženky. Tím, že peněženka Coinpot sdružuje více stránek s mikro odměnami v kryptoměnách a zárověň v její administraci nabízí možnost kryptoměny mezi sebou měnit, jde výplatního minima dosáhnout rychleji.

TIP 1 – získání kryptoměny zdarma tlačítkem “Claim”

Založení mikro peněženky Coinpot

↓ Nejprve přejděte na stránku s online peněženkou pro mikro transakce ↓
Přejít na Coinpot⇨

Vyplňte registrační údaje jako je email, heslo, potvrďte, že nejste robot, odsouhlaste podmínky služby Coinpot a odešlete registraci. Potom dojde na zadaný email klasický odkaz pro potvrzení vlastnictví emailové adresy, na který klikněte.

coinpot registrace

coinpot registrace

Nyní se již můžete jednoduše přihlásit do Coinpot peněženky. Doporučuji zapnout 2 faktorovou autentizaci pro zamezení odcizení účtu.

coinpot přihlášení

coinpot přihlášení

Pak se zobrazí zůstatek kryptoměn v peněžence.

coinpot peněženka

coinpot peněženka

V administraci mikro peněženky Coinpot se nachází spousta užitečných funkcí, jako je například převod mezi získanými kryptoměnami bez poplatků, možnost vsadit si na malé nebo velké číslo a koupit si los za tokeny Coinpot, které zde přibývají jako bonus za faucet jiných kryptoměn. Případně můžete tokeny Coinpot vyměnit za jinou kryptoměnu a tu dále hodlovat.

Bitcoin, Litecoin, Bitcoin Cash, Dash a Dogecoin ZDARMA na Coinpot

↓ Nejprve přejděte na stránku s kryptoměnou zdarma níže ↓
Bitcoin ZDARMA ⇨ | Bonus Bitcoin ZDARMA ⇨ | Bitcoin cash ZDARMA ⇨ | Litecoin ZDARMA ⇨ | Dogecoin ZDARMA ⇨ | Dash ZDARMA ⇨


Zde se rovnou přihlašte zadáním emailu použitým u registrace na mikro peněženku Coinpot.
* Pro přihlášení by měla jít použít také klasická adresa peněženky pro danou kryptoměnu, ale s touto možností bude těžší dosáhnout na výplatní minimum.

moon prihlaseni

moon prihlaseni

Teď už stačí kliknout na tlačítko “Claim” a získat tak kryptoměnu zdarma, která se rovnou automaticky převede do Coinpot mikro peněženky.

Claim tlačítko pro získání Bitcoinu zdarma

Claim tlačítko pro získání Bitcoinu zdarma

TIP 2 – hraní her za Bitcoin na Coinpot

Na této stránce je možné zrychlit přičítání Bitcoinů hraním klasických známých her přes prohlížeč zdarma, od arkád po nejrůznější skákačky a podobně.
Následně si Bitcoin lze převést zase tlačítkem “Claim” do Coinpot peněženky.
Také zde najdete hru kostky, kde se dá také sázet na čísla za získané Bitcoiny. Hry hrát nemusíte jde také klasicky po pár dnech tlačítkem “Claim” převést Bitcoin do Coinpot peněženky.

Bitcoin ZDARMA ⇨

Na tomto webu je možné také získat Bitcoin zdarma jednou za čas tlačítkem claim, ale navíc zde jde získané Bitcoiny vyměnit za lístky do loterie.
Nepodporuje však peněženku Coinpot.
Bitcoin ZDARMA ⇨

TIP 3 – klikání na reklamy za Bitcoin

Klasické klikání na reklamy za odměnu v kryptoměně Bitcoin.
Denně je možné kliknout na několik reklama a získat tak nějaké Bitcoiny.
Bitcoin ZDARMA za reklamy ⇨

Na této klikací stránce jde také odkliknout několik desítek reklam denně.
Pro nějakou část reklamních stránek v systému jde použít i autosurfování.
Bitcoin ZDARMA za reklamy ⇨

Výběr z mikro peněženky Coinpot

Klikáním na tlačítko “Claim” jednou až 2 krát denně na všech pěti Moon stránkách, stránce Bitfun a Bonus Bitcoin se mi podařilo nastřádat minimální zůstatek
50 Dogecoinů pro výběr na Coinpot už za 5 dní.

Za převod z Coinpot peněženky do peněženky na danou kryptoměnu nejsou účtovány žádné další poplatky. Já jsem všechny nastřádané kryptoměny na Coinpot, Bitcoin, Bitcoin cash, Dash a Litecoin převedl na kryptoměnu Dogecoin. Minimum pro výběr Dogecoinu na Coinpot je v době psaní článku 50 Dogecoinů.

Minimum výběru na Coinpot

Minimum výběru na Coinpot

Pro výběr například “Dogecoinu” nebo jiné kryptoměny už stačí jen kliknout na tlačítko “withdraw” na detailu dané kryptoměny.

Výběr kryptoměny z Coinpot

Výběr kryptoměny z Coinpot

Pak už stačí zadat vygenerovanou adresu pro příjem kryptoměny vaší externí peněženkou, částku kryptoměny a heslo pro přihlášení na Coinpot a potvrdit kliknutím na tlačítko “withdraw”.

Coinpot výběr kryptoměny

Coinpot výběr kryptoměny

Na váš email pro přihlášení k Coinpot ještě dojde bezpečnostní link pro potvrzení transakce, na který se ještě musí kliknout.

email pro potvrzení transakce

email pro potvrzení transakce

To je vše, kryptoměna by již potom měla být do 48 hodin převedena do externí kryptoměnové peněženky.

Potvrzeno emailem

Potvrzeno emailem

50 Dogecoinů bylo opravdu připsáno druhý den, potom co jsem odeslal požadavek pro výběr z mikro peněženky Coinpot do mé mobilní kryptoměnové peněženky.

Transakce dokončena

Transakce dokončena

V době psaní článku je 50 Dogecoin 4.11 CZK, můžete zkontrolovat aktuální kurz Dogecoinu zde. Pokud ale do pár let kryptoměny dále navýší svoji hodnotu a tržní kapitalizace se zvedne například ještě 10 krát, pak by to už bylo 41,10 Kč za 5 dní a ztráty dohromady asi 10 minut, za rok pak 3000,3 Kč za asi 12 hodin, což by tyto stránky udělalo jedněma z nejštědřejších a nejmíň času zabírajících klikaček, aspoň pokud jde o Coinpot faucety, kde stačí jen kliknout na Claim a kryptoměna se hned převede do Coinpot peněženky. Tento výpočet je jen orientační a získat kryptoměn zdarma jde mnohem více, protože jde kliknout na tlačítko Claim již po 5 minutách a kryptoměny zpočátku po kliknutí přibývají daleko rychleji, než při kliknutí po 1 až dvou dnech. Pokud tedy nevěříte v růst kryptoměn a neberete je jako dlouhodobější investici, pak to pro vás určitě nebude. A pokud si myslíte, že kryptoměny dál porostou, je samozřejmě lepší si Bitcoin nebo nějakou jinou kryptoměnu rovnou koupit na některé burze nebo směnárně kryptoměn zde >

Na tomto druhu stránek s Bitcoinem a kryptoměnami zdarma se často nachází i těžební skripty, proto určitě nedoporučuji vypínat antivir. Mohly by to být zavirované skripty, které by pak mohly těžit kryptoměnu i bez zobrazení dané stránky v prohlížeči a zbytečně bez odměny by zatěžovaly počítač. Na těchto stránkách se také zobrazuje spousta pochybných reklam, protože zřejmě nejsou nijak regulované, které lákají na podvodné nabídky jako je phishing, také pravděpodobná podvodná pyramidová schémata s “jistým několika procentním úročením” typu Bitconnect a v neposlední řadě se zde zobrazují reklamy na webové stránky, kde na cílové stránce najdete podvodný generátor Bitcoinu zdarma, tuto podvodnou stránku poznáte podle toho, že zpravidla už na první pohled nabízí podezřele velké množství Bitcoinu za nic a po té co “generátor” “vygeneruje” velké množství Bitcoinu zdarma, stránka potom požaduje nejprve ověření adresy zasláním menší částky než je “vygenerovaný Bitcoin” na jejich adresu. Samozřejmě se jedná o podvod, a i když uživatel pošle požadovanou částku v Bitcoinu, tak stejně žádný “vygenerovaný Bitcoin zdarma” na takovýchto scam stránkách nedostane. Proto pokud se rozhodnete tento typ stránek používat, musíte být obezřetní a neklikat na každou blbost.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..