VeriCoin (VRC) kryptoměna Kurz/cena $0.1125 Kde a jak koupit »

VeriCoin (VRC) - aktuální kurz✅ Tržní kapitalizace: $3,573,564. Cena za 24 hodin je o -2.71% nižší. Historie kurzu, graf, kalkulačka, kde koupit a co to je?

 • vericoin
  VeriCoin (VRC)
 • Kurz/ Cena
  $0.1125
 • 24h %
  -2.71%
 • Tržní kapitalizace
  $3,573,564
 • Objem
  $49,408
 • Dostupné mince
  31,751,157 VRC
 • Místo
  467

Kalkulačka a převod VRC na CZK(koruny-Kč), USD, EUR

Vložte částku
Kryptoměna
Převod na fiat měnu nebo kryptoměnu

10 VeriCoin (VRC)
=
1.125USD

Graf kurzu Vericoin


Načítám graf...

Více informací o kryptoměně a co to je

A proof-of-stake altcoin that features a variable interest rate which fluctuates depending on how many coins are staking.

Kde a jak koupit Vericoin?

Koupit kryptoměnu Koupit kryptoměnu

Koupit nebo vyměnit kryptoměnu můžete také na těchto burzách ↓

Místo Burza Pár Kurz/cena Objem za 24H Aktualizováno

* kliknutím na burzu zobrazíte její detailní popis, obchodované kryptoměny a její webovou stránku, kde jde provést nákup
* burza je nejlevnější variantou nákupu jakékoliv kryptoměny, výměnou za jinou, kterou jste dříve někde zakoupili za fiat(tedy koruny, eura nebo dolary)
* některé burzy po verifikaci podporují přímý vklad kartou nebo SEPA převodem i obchodování v eurech a dolarech(hledejte pár USD, EUR v tabulce), zpravidla s výběrem a vkladem fiatu za poplatek, například burza Exmo ☛
* pokud nevíte jak koupit kryptoměnu na burze, tak si stačí přečíst třeba návod na burzu Binance, a také zjednodušený návod na nákup Bitcoinu za české koruny a jeho výměnu za aternativní kryptoměny na burze

Směnárna Více informací Hodnocení Návod a webová stránka
binance.com Více než 149 alternativních kryptoměn za kurz na krypty.cz jde nejlevněji s minimálním rozdílem nákupního a prodejního kurzu koupit výměnou za Bitcoin a níže uvedené kryptoměny například na Binance bez verifikace a bez potřeby peněženky. ★★★★★ Návod a recenze Binance
Koupit na Binance ☛
changelly.com Směnárna, kde lze okamžitě a jednoduše koupit nebo směnit Bitcoin a desítky dalších kryptoměn ihned platební kartou za USD.
Přímá výměna - před nákupem je potřeba založit peněženku pro danou kryptoměnu.
★★★★✰ Koupit na Changelly ☛
sonatacoin.cz Bitcoin, Litecoin, Ethereum na české směnárně bez verifikace za koruny do 25 000 Kč převodem na účet.
Bitcoin si pak pošlete na adresu burzy, například Binance a ihned nakupte jakoukoliv kryptoměnu za CZK - NÁVOD »
★★★★✰ Návod a recenze Sonatacoin
Koupit na Sonatacoin ☛
coinbase.com Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin cash bez potřeby kryptoměnové peněženky za Eura, USD kartou nebo SEPA převodem.
Nakupte zde poprvé Bitcoin nebo jinou kryptoměnu za 100USD nebo ekvivalent 81EUR - (cca 2060 Kč) a více a dostanete Bitcoin v hodnotě 10USD zdarma.
★★★★✰ Návod a recenze Coinbase
Koupit na Coinbase ☛
coinmate.io Na Coinmate jde koupit Bitcoin, Litecoin nebo Bitcoin cash převodem do Fio banky za české koruny. Ovšem je nutná video verifikace dokladů a znalost angličtiny. ★★★★★ Návod a recenze Coinmate
Koupit na Coinmate ☛

Novinky na Twitteru

I'm a huge fan of @Vericoin and @Verium reserve. What that said, I'd like to spread the love and will giveaway 25 $VRC and 5 $VRM to one lucky winner!

Rules:

- MUST Follow, Like and Retweet to enter.
- Contest ends 4/30/19
- Must have 50+ entries to run.
#Crypto #Bitcoin

#Ecofriendly #Mining #Cryptocurrency on an Single Board Computer? Yes. It's possible. Check out the interview with April's VeriConomy Community Member of the Month - Beaux0 $VRM @VeriumReserve #Ecomining #solarenergy #CBM $VRC @VeriCoin https://t.co/3EFt7FEngT …

Join us tomorrow at 3PM EST for a Google Hangout on Air. @effectsToCause & @bluelynxmktg will address $VRM @VeriumReserve departure from Bittrex, introduce the featured community member and answer your questions relating to @VeriCoin and the Vericonomy.

The @VeriCoin ($VRC) and @VeriumReserve ($VRM) project is very pleased to announce today that Charlie Blaisdell, Esq. (@CharlieBlaisde3 ) has joined the project as Legal Counsel.

https://t.co/ejrR5hrGjz

Načíst více

Historie kurzu, objemu a tržní kapitalizace kryptoměny

Datum Kurz / Cena Objem Tržní kapitál