Voyager Token (VGX) kryptoměna Kurz/cena $0.0178 Kde a jak koupit »

Voyager Token (VGX) - aktuální kurz✅ Tržní kapitalizace: $2,478,499.00. Cena za 24 hodin je o -0.64% nižší. Historie kurzu, graf, kalkulačka, kde koupit a co to je?

 • ethos
  Voyager Token (VGX)
 • Kurz/ Cena
  $0.0178
 • 24h %
  -0.64%
 • Tržní kapitalizace
  $2,478,499.00
 • Objem
  $106,819.00
 • Dostupné mince
  140,834,902 VGX
 • Místo
  395

Kalkulačka a převod VGX na CZK(koruny-Kč), USD, EUR

Vložte částku
Kryptoměna
Převod na fiat měnu nebo kryptoměnu

10 Voyager Token (VGX)
=
0.1781USD

Graf kurzu Ethos


Načítám graf...

Více informací o kryptoměně a co to je

Co to je Ethos? (ETHOS)

Ethos si klade za cíl vytvořit systém šifrovacích služeb poháněný lidmi, který demystifikuje blokovou technologii a odstraní tradiční překážky vstupu na trh s kryptoměnami pro spotřebitele a podniky. Posláním Ethos je zpřístupnit a zajistit důvěryhodnost trhu s kryptografickými měnami průměrnému uživateli, urychlit přijetí blokové technologie, demokratizovat vlastnictví kryptoměn a tradičních finančních aktiv, tím, že umožní průměrnému účastníkovi snadno a bezpečně nakupovat kryptoměny a další finanční majetek. Ethos chce syntetizovat mnoho potřeb nové krypto ekonomiky do jediného ekosystému přátelského k uživatelům.

Kde a jak koupit Ethos?

Koupit kryptoměnu Koupit kryptoměnu
Směnárna Více informací Hodnocení Návod a webová stránka
binance.com Více než 149 alternativních kryptoměn za kurz na krypty.cz jde nejlevněji s minimálním rozdílem nákupního a prodejního kurzu koupit za USD a Eura kartou nebo výměnou za Bitcoin a níže uvedené kryptoměny například na Binance bez verifikace a bez potřeby peněženky. ★★★★★ Návod a recenze Binance
Koupit na Binance ☛
kriptomat Více než 30 alternativních kryptoměn jednoduše za eura(SEPA, Skrill, Neteller) komplet v češtině i s podporou. Jednoduchá verifikace (foto op nebo pasu) do 5 minut. Kupte Tron, Stellar, Cardano, Monero, Iota, Zcash atd. bez potřeby založit pro každou měnu peněženku. ★★★★★ Koupit na Kriptomat ☛
changelly.com Směnárna, kde lze okamžitě a jednoduše koupit nebo směnit Bitcoin a desítky dalších kryptoměn ihned platební kartou za USD.
Přímá výměna - před nákupem je potřeba založit peněženku pro danou kryptoměnu.
★★★★✰ Koupit na Changelly ☛
coinbase.com Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin cash, XRP, Tezos, Dash, Bat, 0x, Dai a dalších 10 měn bez potřeby kryptoměnové peněženky za Eura, USD kartou nebo SEPA převodem.
Nakupte zde poprvé Bitcoin nebo jinou kryptoměnu za 100USD nebo ekvivalent cca 81EUR - (cca 2320 Kč) a více a dostanete Bitcoin v hodnotě 10USD (cca 230 Kč) zdarma.
★★★★✰ Návod a recenze Coinbase
Koupit na Coinbase ☛
coinmate.io Na Coinmate jde koupit Bitcoin, Litecoin nebo Bitcoin cash převodem do Fio banky za české koruny. Ovšem je nutná video verifikace dokladů a znalost angličtiny. ★★★★★ Návod a recenze Coinmate
Koupit na Coinmate ☛

Koupit nebo vyměnit kryptoměnu můžete také na těchto burzách ↓

Místo Burza Pár Kurz/cena Objem za 24H Aktualizováno

* kliknutím na burzu zobrazíte její detailní popis, obchodované kryptoměny a její webovou stránku, kde jde provést nákup
* burza je nejlevnější variantou nákupu jakékoliv kryptoměny, výměnou za jinou, kterou jste dříve někde zakoupili za fiat(tedy koruny, eura nebo dolary)
* některé burzy po verifikaci podporují přímý vklad kartou nebo SEPA převodem i obchodování v eurech a dolarech(hledejte pár USD, EUR v tabulce), zpravidla s výběrem a vkladem fiatu za poplatek, například burza Binance ☛
* pokud nevíte jak koupit jakoukoliv kryptoměnu na burze, tak si stačí přečíst třeba návod na burzu Binance
* nejjednodušeji pakza české koruny můžete koupit Bitcoin a jiné základní kryptoměny na směnárně Simplecoin ⇨ nebo CC shop ⇨

Novinky na Twitteru

Interest on Litecoin ( $LTC), Bitcoin Cash ( $BCH) and Ethereum ( $ETH) is coming to Voyager January 1, 2020! Download the Voyager app & make your deposits today to start earning more crypto in the new year.

Learn more:
https://buff.ly/2Zk2HAA

We're excited to share the new Voyager Token White Paper! $VGX will power exclusive benefits and features within the Voyager crypto broker ecosystem.

Read the White Paper: https://buff.ly/2LpEpzJ
#investvoyager #VGX #voyagertoken

Today, @investvoyager released its 2.2.0 update, including the Voyager Interest Program, the new Voyager Token (VGX), faster crypto deposits and withdrawals, and more.
https://buff.ly/2O8NU83

For updates on Voyager's international expansion, Ethos, the Voyager Token, exclusive giveaways, and more follow @investvoyager!
#ETHOS $VGX #VGX

Any coin holders? The coins below are just a few from the new ERC-20 tokens added to our platform.
@Ethos_io / $ETHOS - @PropyInc / $PRO - @SALTLending / $SALT - @tokenomy / $TEN
https://www.etorox.com/news/announcements/update-etoro-wallet-now-has-even-more-erc-20-tokens/

Načíst více

Historie kurzu, objemu a tržní kapitalizace kryptoměny

Datum Kurz / Cena Objem Tržní kapitál