VEIL (VEIL) kryptoměna Kurz/cena $0.0411 Kde a jak koupit »

VEIL (VEIL) - aktuální kurz✅ Tržní kapitalizace: $2,532,121.00. Cena za 24 hodin je o -4.19% nižší. Historie kurzu, graf, kalkulačka, kde koupit a co to je?

 • veil
  VEIL (VEIL)
 • Kurz/ Cena
  $0.0411
 • 24h %
  -4.19%
 • Tržní kapitalizace
  $2,532,121.00
 • Objem
  $251,723.00
 • Dostupné mince
  61,315,666 VEIL
 • Místo
  387

Kalkulačka a převod VEIL na CZK(koruny-Kč), USD, EUR

Vložte částku
Kryptoměna
Převod na fiat měnu nebo kryptoměnu

10 VEIL (VEIL)
=
0.4110USD

Graf kurzu Veil


Načítám graf...

Více informací o kryptoměně a co to je

Kde a jak koupit Veil?

Koupit kryptoměnu Koupit kryptoměnu
Směnárna Více informací Hodnocení Návod a webová stránka
binance.com Více než 149 alternativních kryptoměn za kurz na krypty.cz jde nejlevněji s minimálním rozdílem nákupního a prodejního kurzu koupit za USD a Eura kartou nebo výměnou za Bitcoin a níže uvedené kryptoměny například na Binance bez verifikace a bez potřeby peněženky. ★★★★★ Návod a recenze Binance
Koupit na Binance ☛
kriptomat Více než 30 alternativních kryptoměn jednoduše za eura(SEPA, Skrill, Neteller) komplet v češtině i s podporou. Jednoduchá verifikace (foto op nebo pasu) do 5 minut. Kupte Tron, Stellar, Cardano, Monero, Iota, Zcash atd. bez potřeby založit pro každou měnu peněženku. ★★★★★ Koupit na Kriptomat ☛
changelly.com Směnárna, kde lze okamžitě a jednoduše koupit nebo směnit Bitcoin a desítky dalších kryptoměn ihned platební kartou za USD.
Přímá výměna - před nákupem je potřeba založit peněženku pro danou kryptoměnu.
★★★★✰ Koupit na Changelly ☛
coinbase.com Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin cash, XRP, Tezos, Dash, Bat, 0x, Dai a dalších 10 měn bez potřeby kryptoměnové peněženky za Eura, USD kartou nebo SEPA převodem.
Nakupte zde poprvé Bitcoin nebo jinou kryptoměnu za 100USD nebo ekvivalent cca 81EUR - (cca 2320 Kč) a více a dostanete Bitcoin v hodnotě 10USD (cca 230 Kč) zdarma.
★★★★✰ Návod a recenze Coinbase
Koupit na Coinbase ☛
coinmate.io Na Coinmate jde koupit Bitcoin, Litecoin nebo Bitcoin cash převodem do Fio banky za české koruny. Ovšem je nutná video verifikace dokladů a znalost angličtiny. ★★★★★ Návod a recenze Coinmate
Koupit na Coinmate ☛

Koupit nebo vyměnit kryptoměnu můžete také na těchto burzách ↓

Místo Burza Pár Kurz/cena Objem za 24H Aktualizováno

* kliknutím na burzu zobrazíte její detailní popis, obchodované kryptoměny a její webovou stránku, kde jde provést nákup
* burza je nejlevnější variantou nákupu jakékoliv kryptoměny, výměnou za jinou, kterou jste dříve někde zakoupili za fiat(tedy koruny, eura nebo dolary)
* některé burzy po verifikaci podporují přímý vklad kartou nebo SEPA převodem i obchodování v eurech a dolarech(hledejte pár USD, EUR v tabulce), zpravidla s výběrem a vkladem fiatu za poplatek, například burza Binance ☛
* pokud nevíte jak koupit jakoukoliv kryptoměnu na burze, tak si stačí přečíst třeba návod na burzu Binance
* nejjednodušeji pakza české koruny můžete koupit Bitcoin a jiné základní kryptoměny na směnárně Simplecoin ⇨ nebo CC shop ⇨

Novinky na Twitteru

In an effort to be more transparent with our community, for the next week, the team will be holding a Q&A in the $Veil Discord’s q-and-a channel. Ask anything you have in mind about the project! See the q-and-a first post (pinned message) for details.

https://discord.veil-project.com/

$Veil Core wallet update v1.0.4.8 is now available. This release fixes syncing issues by updating all seed nodes. It is recommended but not mandatory.

https://github.com/Veil-Project/veil/releases/tag/v1.0.4.8

PSA: Bitfare is either a scam exchange or has a major issue accounting deposits. Please do not send any funds to them or they may be lost. Veil was added to #Bitfare today, but we will ask for immediate removal.

We are excited to announce the next launch partner for the fully-decentralized #Luxgate #cryptocurrency #exchange platform: @ProjectVeil !

Watch for $Veil and other coins available to trade soon on Luxgate here: http://luxgate.io/

$LUX #crypto #trading #decentralization

We are happy to announce @AltcoinSara joining the Veil marketing team. She will be creating video content and representing $Veil during events. Please give her a warm welcome!

To kick things off, AltcoinSara interviews Veil founder James Burden (@4x133).

Načíst více

Historie kurzu, objemu a tržní kapitalizace kryptoměny

Datum Kurz / Cena Objem Tržní kapitál