Ubex (UBEX) kryptoměna Kurz/cena $0.000577 Kde a jak koupit »

Ubex (UBEX) - aktuální kurz✅ Tržní kapitalizace: $1,800,270. Cena za 24 hodin je o 2.33% vyšší. Historie kurzu, graf, kalkulačka, kde koupit a co to je?

 • ubex
  Ubex (UBEX)
 • Kurz/ Cena
  $0.000577
 • 24h %
  2.33%
 • Tržní kapitalizace
  $1,800,270
 • Objem
  $351,461
 • Dostupné mince
  3,119,261,161 UBEX
 • Místo
  605

Kalkulačka a převod UBEX na CZK(koruny-Kč), USD, EUR

Vložte částku
Kryptoměna
Převod na fiat měnu nebo kryptoměnu

10 Ubex (UBEX)
=
0.00579USD

Graf kurzu Ubex


Načítám graf...

Více informací o kryptoměně a co to je

At the heart of Ubex’s advertising purchasing algorithms, lie neural networks that process information about each visitor to the member networks’ websites. The neural networks evaluate the interests of users, calculate the likelihood of targeted actions for all advertiser offers, and choose the most suitable advertisement. Thanks to this, member network website visitors see only those ads that are maximally confined to their interests, and which would convince them to fulfill the target action with maximum probability. Thus, Ubex maximizes the targeting of advertising and the economic efficiency for advertisers. Disclosure: Ubex paid 6.09 ETH for a 45-day listing.

Kde a jak koupit Ubex?

Koupit kryptoměnu Koupit kryptoměnu

Koupit nebo vyměnit kryptoměnu můžete také na těchto burzách ↓

Místo Burza Pár Kurz/cena Objem za 24H Aktualizováno

* kliknutím na burzu zobrazíte její detailní popis, obchodované kryptoměny a její webovou stránku, kde jde provést nákup
* burza je nejlevnější variantou nákupu jakékoliv kryptoměny, výměnou za jinou, kterou jste dříve někde zakoupili za fiat(tedy koruny, eura nebo dolary)
* některé burzy po verifikaci podporují přímý vklad kartou nebo SEPA převodem i obchodování v eurech a dolarech(hledejte pár USD, EUR v tabulce), zpravidla s výběrem a vkladem fiatu za poplatek, například burza Exmo ☛
* pokud nevíte jak koupit kryptoměnu na burze, tak si stačí přečíst třeba návod na burzu Binance, a také zjednodušený návod na nákup Bitcoinu za české koruny a jeho výměnu za aternativní kryptoměny na burze

Směnárna Více informací Hodnocení Návod a webová stránka
binance.com Více než 149 alternativních kryptoměn za kurz na krypty.cz jde nejlevněji s minimálním rozdílem nákupního a prodejního kurzu koupit výměnou za Bitcoin a níže uvedené kryptoměny například na Binance bez verifikace a bez potřeby peněženky. ★★★★★ Návod a recenze Binance
Koupit na Binance ☛
changelly.com Směnárna, kde lze okamžitě a jednoduše koupit nebo směnit Bitcoin a desítky dalších kryptoměn ihned platební kartou za USD.
Přímá výměna - před nákupem je potřeba založit peněženku pro danou kryptoměnu.
★★★★✰ Koupit na Changelly ☛
sonatacoin.cz Bitcoin, Litecoin, Ethereum na české směnárně bez verifikace za koruny do 25 000 Kč převodem na účet.
Bitcoin si pak pošlete na adresu burzy, například Binance a ihned nakupte jakoukoliv kryptoměnu za CZK - NÁVOD »
★★★★✰ Návod a recenze Sonatacoin
Koupit na Sonatacoin ☛
coinbase.com Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin cash bez potřeby kryptoměnové peněženky za Eura, USD kartou nebo SEPA převodem.
Nakupte zde poprvé Bitcoin nebo jinou kryptoměnu za 100USD nebo ekvivalent 81EUR - (cca 2060 Kč) a více a dostanete Bitcoin v hodnotě 10USD zdarma.
★★★★✰ Návod a recenze Coinbase
Koupit na Coinbase ☛
coinmate.io Na Coinmate jde koupit Bitcoin, Litecoin nebo Bitcoin cash převodem do Fio banky za české koruny. Ovšem je nutná video verifikace dokladů a znalost angličtiny. ★★★★★ Návod a recenze Coinmate
Koupit na Coinmate ☛

Novinky na Twitteru

We'd like to share a new update. In this article we'd like to tell you about library and server interaction processes.

https://t.co/uDbojt0eqe

Many see the new AI council as a valuable and necessary step. “One thing that seems like an unalloyed good is having a bunch of people from different cultures and contexts come together and talk,” says Jack Clark from OpenAI company.

A number of nations have announced AI plans that promise to prioritize funding, development, and application of the technology.
This April, the EU released guidelines for the ethical use of AI.
OECD announced a set of AI principles built upon its own objectives.

Artem Chestnov, our CEO, is going to participate in Romania Blockchain Summit (21-22 June) as a speaker!
https://t.co/gxjqneRukO

Ted Lee, development head of Binance. Always a pleasure to meet old friends in new location. This time in Moscow. Ted believes that there is space for all types of chains and Binance chain is not directly competing with Erc20.

Načíst více

Historie kurzu, objemu a tržní kapitalizace kryptoměny

Datum Kurz / Cena Objem Tržní kapitál