Sparkle (SPRKL) kryptoměna Kurz/cena $0.0186 Kde a jak koupit »

Sparkle (SPRKL) - aktuální kurz✅ Tržní kapitalizace: $46,512.00. Cena za 24 hodin je o 2.89% vyšší. Historie kurzu, graf, kalkulačka, kde koupit a co to je?

 • sparkle
  Sparkle (SPRKL)
 • Kurz/ Cena
  $0.0186
 • 24h %
  2.89%
 • Tržní kapitalizace
  $46,512.00
 • Objem
  $63,440.00
 • Dostupné mince
  2,543,269 SPRKL
 • Místo
  1284

Kalkulačka a převod SPRKL na CZK(koruny-Kč), USD, EUR

Vložte částku
Kryptoměna
Převod na fiat měnu nebo kryptoměnu

10 Sparkle (SPRKL)
=
0.1829USD

Graf kurzu Sparkle


Načítám graf...

Více informací o kryptoměně a co to je

Kde a jak koupit Sparkle?

Koupit kryptoměnu Koupit kryptoměnu
Směnárna Více informací Hodnocení Návod a webová stránka
binance.com Více než 149 alternativních kryptoměn za kurz na krypty.cz jde nejlevněji s minimálním rozdílem nákupního a prodejního kurzu koupit za USD a Eura kartou nebo výměnou za Bitcoin a níže uvedené kryptoměny například na Binance bez verifikace a bez potřeby peněženky. ★★★★★ Návod a recenze Binance
Koupit na Binance ☛
kriptomat Více než 30 alternativních kryptoměn jednoduše za eura(SEPA, Skrill, Neteller) komplet v češtině i s podporou. Jednoduchá verifikace (foto op nebo pasu) do 5 minut. Kupte Tron, Stellar, Cardano, Monero, Iota, Zcash atd. bez potřeby založit pro každou měnu peněženku. ★★★★★ Koupit na Kriptomat ☛
changelly.com Směnárna, kde lze okamžitě a jednoduše koupit nebo směnit Bitcoin a desítky dalších kryptoměn ihned platební kartou za USD.
Přímá výměna - před nákupem je potřeba založit peněženku pro danou kryptoměnu.
★★★★✰ Koupit na Changelly ☛
coinbase.com Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin cash, XRP, Tezos, Dash, Bat, 0x, Dai a dalších 10 měn bez potřeby kryptoměnové peněženky za Eura, USD kartou nebo SEPA převodem.
Nakupte zde poprvé Bitcoin nebo jinou kryptoměnu za 100USD nebo ekvivalent cca 81EUR - (cca 2320 Kč) a více a dostanete Bitcoin v hodnotě 10USD (cca 230 Kč) zdarma.
★★★★✰ Návod a recenze Coinbase
Koupit na Coinbase ☛
coinmate.io Na Coinmate jde koupit Bitcoin, Litecoin nebo Bitcoin cash převodem do Fio banky za české koruny. Ovšem je nutná video verifikace dokladů a znalost angličtiny. ★★★★★ Návod a recenze Coinmate
Koupit na Coinmate ☛

Koupit nebo vyměnit kryptoměnu můžete také na těchto burzách ↓

Místo Burza Pár Kurz/cena Objem za 24H Aktualizováno

* kliknutím na burzu zobrazíte její detailní popis, obchodované kryptoměny a její webovou stránku, kde jde provést nákup
* burza je nejlevnější variantou nákupu jakékoliv kryptoměny, výměnou za jinou, kterou jste dříve někde zakoupili za fiat(tedy koruny, eura nebo dolary)
* některé burzy po verifikaci podporují přímý vklad kartou nebo SEPA převodem i obchodování v eurech a dolarech(hledejte pár USD, EUR v tabulce), zpravidla s výběrem a vkladem fiatu za poplatek, například burza Binance ☛
* pokud nevíte jak koupit jakoukoliv kryptoměnu na burze, tak si stačí přečíst třeba návod na burzu Binance
* nejjednodušeji pakza české koruny můžete koupit Bitcoin a jiné základní kryptoměny na směnárně Simplecoin ⇨ nebo CC shop ⇨

Novinky na Twitteru

@Sparkletoken proof of loyalty contract is 90% complete! Will be working on a nice dapp front end to complement the experience while claiming rewards!

VinDAX will open trading for Sparkle @Sparkletoken SPRKL/BTC, SPRKL/ETH trading pairs on 2019/12/04 08:00 UTC. Users can now start depositing Sparkle!

Read full news at: https://www.vindax.com/faq/vindax-lists-sparkle-sprkl-on-20191204-0800-utc.html

VinDAX will open trading for Sparkle @Sparkletoken SPRKL/BTC, SPRKL/ETH trading pairs on 2019/12/04 08:00 UTC. Users can now start depositing Sparkle in preparation for trading.

Read full news at: https://www.vindax.com/faq/vindax-lists-sparkle-sprkl-on-20191204-0800-utc.html

🔥🔥VinDAX will open trading for SPRKL/BTC, SPRKL/ETH trading pairs on 2019/12/04 08:00 UTC. Users can now start depositing Sparkle in preparation for trading.

🔥 Link: https://vindax.com/faq/vindax-lists-sparkle-sprkl-on-20191204-0800-utc.html

Načíst více

Historie kurzu, objemu a tržní kapitalizace kryptoměny

Datum Kurz / Cena Objem Tržní kapitál