SunContract (SNC) kryptoměna Kurz/cena $0.0401 Kde a jak koupit »

SunContract (SNC) - aktuální kurz✅ Tržní kapitalizace: $4,925,216. Cena za 24 hodin je o 3.16% vyšší. Historie kurzu, graf, kalkulačka, kde koupit a co to je?

 • suncontract
  SunContract (SNC)
 • Kurz/ Cena
  $0.0401
 • 24h %
  3.16%
 • Tržní kapitalizace
  $4,925,216
 • Objem
  $619,986
 • Dostupné mince
  122,707,503 SNC
 • Místo
  395

Kalkulačka a převod SNC na CZK(koruny-Kč), USD, EUR

Vložte částku
Kryptoměna
Převod na fiat měnu nebo kryptoměnu

10 SunContract (SNC)
=
0.4002USD

Graf kurzu Suncontract


Načítám graf...

Více informací o kryptoměně a co to je

A platform that directly connects energy producers and consumers into an energy pool based on smart contracts. The SunContract’s vision is to support a global self-sufficient energy community based on renewable energy by digitalization of electricity.

Kde a jak koupit Suncontract?

Koupit kryptoměnu Koupit kryptoměnu

Koupit nebo vyměnit kryptoměnu můžete také na těchto burzách ↓

Místo Burza Pár Kurz/cena Objem za 24H Aktualizováno

* kliknutím na burzu zobrazíte její detailní popis, obchodované kryptoměny a její webovou stránku, kde jde provést nákup
* burza je nejlevnější variantou nákupu jakékoliv kryptoměny, výměnou za jinou, kterou jste dříve někde zakoupili za fiat(tedy koruny, eura nebo dolary)
* některé burzy po verifikaci podporují přímý vklad kartou nebo SEPA převodem i obchodování v eurech a dolarech(hledejte pár USD, EUR v tabulce), zpravidla s výběrem a vkladem fiatu za poplatek, například burza Exmo ☛
* pokud nevíte jak koupit kryptoměnu na burze, tak si stačí přečíst třeba návod na burzu Binance, a také zjednodušený návod na nákup Bitcoinu za české koruny a jeho výměnu za aternativní kryptoměny na burze

Směnárna Více informací Hodnocení Návod a webová stránka
binance.com Více než 149 alternativních kryptoměn za kurz na krypty.cz jde nejlevněji s minimálním rozdílem nákupního a prodejního kurzu koupit výměnou za Bitcoin a níže uvedené kryptoměny například na Binance bez verifikace a bez potřeby peněženky. ★★★★★ Návod a recenze Binance
Koupit na Binance ☛
changelly.com Směnárna, kde lze okamžitě a jednoduše koupit nebo směnit Bitcoin a desítky dalších kryptoměn ihned platební kartou za USD.
Přímá výměna - před nákupem je potřeba založit peněženku pro danou kryptoměnu.
★★★★✰ Koupit na Changelly ☛
sonatacoin.cz Bitcoin, Litecoin, Ethereum na české směnárně bez verifikace za koruny do 25 000 Kč převodem na účet.
Bitcoin si pak pošlete na adresu burzy, například Binance a ihned nakupte jakoukoliv kryptoměnu za CZK - NÁVOD »
★★★★✰ Návod a recenze Sonatacoin
Koupit na Sonatacoin ☛
coinbase.com Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin cash bez potřeby kryptoměnové peněženky za Eura, USD kartou nebo SEPA převodem.
Nakupte zde poprvé Bitcoin nebo jinou kryptoměnu za 100USD nebo ekvivalent 81EUR - (cca 2060 Kč) a více a dostanete Bitcoin v hodnotě 10USD zdarma.
★★★★✰ Návod a recenze Coinbase
Koupit na Coinbase ☛
coinmate.io Na Coinmate jde koupit Bitcoin, Litecoin nebo Bitcoin cash převodem do Fio banky za české koruny. Ovšem je nutná video verifikace dokladů a znalost angličtiny. ★★★★★ Návod a recenze Coinmate
Koupit na Coinmate ☛

Novinky na Twitteru

We're honoured to be invited to the 9th Global Family Investment Summit in Monte Carlo – Monaco. Our CEO – Gregor Novak will be speaking at the summit and will be joined by CFO - Mojca Bajec, CMO - Winfred K. Mandela and Director of BD - Tomaž Kričej for private networking.

The more the price of #electricity rises, the more you will be #saving by using #renewableenergy. You will reduce your dependence on conventional energy sources and will not have to face constantly increasing #energy bills.
Why not start saving today? https://t.co/45zxz6kh98

The future of #solar is shining! Thanks to increasingly ambitious national targets, the rise of low-cost solar, and #digitalisation, more #capacities are being installed now more than ever before.

Joint the @sun_contract platform today: https://t.co/45zxz62GhA

#Blockchain $SNC

Are we ready for digitalization in the energy sector? And is it the way to go? Here's our take on digitaliztion:
https://t.co/pMvYgh3DFn

#Digitalization #SustainableDevelopment #Energy #Renewables #Solar #DistributedGeneration #SunContract #Blockchain #AI #Technology

Načíst více

Historie kurzu, objemu a tržní kapitalizace kryptoměny

Datum Kurz / Cena Objem Tržní kapitál