Energi (NRG) kryptoměna Kurz/cena $2.630 Kde a jak koupit »

Energi (NRG) - aktuální kurz✅ Tržní kapitalizace: $44,632,584. Cena za 24 hodin je o 8.72% vyšší. Historie kurzu, graf, kalkulačka, kde koupit a co to je?

 • energi
  Energi (NRG)
 • Kurz/ Cena
  $2.630
 • 24h %
  8.72%
 • Tržní kapitalizace
  $44,632,584
 • Objem
  $268,297
 • Dostupné mince
  16,981,466 NRG
 • Místo
  105

Kalkulačka a převod NRG na CZK(koruny-Kč), USD, EUR

Vložte částku
Kryptoměna
Převod na fiat měnu nebo kryptoměnu

10 Energi (NRG)
=
26.30USD

Graf kurzu Energi


Načítám graf...

Více informací o kryptoměně a co to je

Energi significantly improves upon the self-funded governance concepts found in projects like Dash and Smartcash, and has the largest treasury fund out of any cryptocurrency.

Kde a jak koupit Energi?

Koupit kryptoměnu Koupit kryptoměnu

Koupit nebo vyměnit kryptoměnu můžete také na těchto burzách ↓

Místo Burza Pár Kurz/cena Objem za 24H Aktualizováno

* kliknutím na burzu zobrazíte její detailní popis, obchodované kryptoměny a její webovou stránku, kde jde provést nákup
* burza je nejlevnější variantou nákupu jakékoliv kryptoměny, výměnou za jinou, kterou jste dříve někde zakoupili za fiat(tedy koruny, eura nebo dolary)
* některé burzy po verifikaci podporují přímý vklad kartou nebo SEPA převodem i obchodování v eurech a dolarech(hledejte pár USD, EUR v tabulce), zpravidla s výběrem a vkladem fiatu za poplatek, například burza Exmo ☛
* pokud nevíte jak koupit kryptoměnu na burze, tak si stačí přečíst třeba návod na burzu Binance, a také zjednodušený návod na nákup Bitcoinu za české koruny a jeho výměnu za aternativní kryptoměny na burze

Směnárna Více informací Hodnocení Návod a webová stránka
binance.com Více než 149 alternativních kryptoměn za kurz na krypty.cz jde nejlevněji s minimálním rozdílem nákupního a prodejního kurzu koupit výměnou za Bitcoin a níže uvedené kryptoměny například na Binance bez verifikace a bez potřeby peněženky. ★★★★★ Návod a recenze Binance
Koupit na Binance ☛
changelly.com Směnárna, kde lze okamžitě a jednoduše koupit nebo směnit Bitcoin a desítky dalších kryptoměn ihned platební kartou za USD.
Přímá výměna - před nákupem je potřeba založit peněženku pro danou kryptoměnu.
★★★★✰ Koupit na Changelly ☛
sonatacoin.cz Bitcoin, Litecoin, Ethereum na české směnárně bez verifikace za koruny do 25 000 Kč převodem na účet.
Bitcoin si pak pošlete na adresu burzy, například Binance a ihned nakupte jakoukoliv kryptoměnu za CZK - NÁVOD »
★★★★✰ Návod a recenze Sonatacoin
Koupit na Sonatacoin ☛
coinbase.com Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin cash bez potřeby kryptoměnové peněženky za Eura, USD kartou nebo SEPA převodem.
Nakupte zde poprvé Bitcoin nebo jinou kryptoměnu za 100USD nebo ekvivalent 81EUR - (cca 2060 Kč) a více a dostanete Bitcoin v hodnotě 10USD zdarma.
★★★★✰ Návod a recenze Coinbase
Koupit na Coinbase ☛
coinmate.io Na Coinmate jde koupit Bitcoin, Litecoin nebo Bitcoin cash převodem do Fio banky za české koruny. Ovšem je nutná video verifikace dokladů a znalost angličtiny. ★★★★★ Návod a recenze Coinmate
Koupit na Coinmate ☛

Novinky na Twitteru

.@CryptoBTC_Chris has covered Energi $NRG in his recent video!

Topics covered:

✅ Energi 3.0 Plans
✅ Energi's Treasury Growth
✅ #Masternode & #Staking Details

Check it out here: https://t.co/ToXxVQOFqT

With clear vision and purpose to match is unique economic model, the @Energicrypto project has attracted a diverse and ardent community as well as showing remarkable growth in both its development and market capitalization.
$NRG https://t.co/ihhUhNbsKg

Here are the latest numbers for Energi's #webranking and our growing #community [comparatively]. Many thanks toour Rain Channel contributors and a big "Welcome" to all our new members!

For more information on Energi and to join our community, please visit https://t.co/Jyab3B9qGK

Ever wondered how Energi's $NRG treasury stacks up against other top cryptocurrencies with similar treasury models? The image below compares these monthly treasury values over the last 9 months.

Načíst více

Historie kurzu, objemu a tržní kapitalizace kryptoměny

Datum Kurz / Cena Objem Tržní kapitál