Lition (LIT) kryptoměna Kurz/cena $0.0212 Kde a jak koupit »

Lition (LIT) - aktuální kurz✅ Tržní kapitalizace: $551,884.00. Cena za 24 hodin je o -10.34% nižší. Historie kurzu, graf, kalkulačka, kde koupit a co to je?

 • lition
  Lition (LIT)
 • Kurz/ Cena
  $0.0212
 • 24h %
  -10.34%
 • Tržní kapitalizace
  $551,884.00
 • Objem
  $131,110.00
 • Dostupné mince
  26,526,975 LIT
 • Místo
  727

Kalkulačka a převod LIT na CZK(koruny-Kč), USD, EUR

Vložte částku
Kryptoměna
Převod na fiat měnu nebo kryptoměnu

10 Lition (LIT)
=
0.2116USD

Graf kurzu Lition


Načítám graf...

Více informací o kryptoměně a co to je

Kde a jak koupit Lition?

Koupit kryptoměnu Koupit kryptoměnu
Směnárna Více informací Hodnocení Návod a webová stránka
binance.com Více než 149 alternativních kryptoměn za kurz na krypty.cz jde nejlevněji s minimálním rozdílem nákupního a prodejního kurzu koupit za USD a Eura kartou nebo výměnou za Bitcoin a níže uvedené kryptoměny například na Binance bez verifikace a bez potřeby peněženky. ★★★★★ Návod a recenze Binance
Koupit na Binance ☛
kriptomat Více než 30 alternativních kryptoměn jednoduše za eura(SEPA, Skrill, Neteller) komplet v češtině i s podporou. Jednoduchá verifikace (foto op nebo pasu) do 5 minut. Kupte Tron, Stellar, Cardano, Monero, Iota, Zcash atd. bez potřeby založit pro každou měnu peněženku. ★★★★★ Koupit na Kriptomat ☛
changelly.com Směnárna, kde lze okamžitě a jednoduše koupit nebo směnit Bitcoin a desítky dalších kryptoměn ihned platební kartou za USD.
Přímá výměna - před nákupem je potřeba založit peněženku pro danou kryptoměnu.
★★★★✰ Koupit na Changelly ☛
coinbase.com Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin cash, XRP, Tezos, Dash, Bat, 0x, Dai a dalších 10 měn bez potřeby kryptoměnové peněženky za Eura, USD kartou nebo SEPA převodem.
Nakupte zde poprvé Bitcoin nebo jinou kryptoměnu za 100USD nebo ekvivalent cca 81EUR - (cca 2320 Kč) a více a dostanete Bitcoin v hodnotě 10USD (cca 230 Kč) zdarma.
★★★★✰ Návod a recenze Coinbase
Koupit na Coinbase ☛
coinmate.io Na Coinmate jde koupit Bitcoin, Litecoin nebo Bitcoin cash převodem do Fio banky za české koruny. Ovšem je nutná video verifikace dokladů a znalost angličtiny. ★★★★★ Návod a recenze Coinmate
Koupit na Coinmate ☛

Koupit nebo vyměnit kryptoměnu můžete také na těchto burzách ↓

Místo Burza Pár Kurz/cena Objem za 24H Aktualizováno

* kliknutím na burzu zobrazíte její detailní popis, obchodované kryptoměny a její webovou stránku, kde jde provést nákup
* burza je nejlevnější variantou nákupu jakékoliv kryptoměny, výměnou za jinou, kterou jste dříve někde zakoupili za fiat(tedy koruny, eura nebo dolary)
* některé burzy po verifikaci podporují přímý vklad kartou nebo SEPA převodem i obchodování v eurech a dolarech(hledejte pár USD, EUR v tabulce), zpravidla s výběrem a vkladem fiatu za poplatek, například burza Binance ☛
* pokud nevíte jak koupit jakoukoliv kryptoměnu na burze, tak si stačí přečíst třeba návod na burzu Binance
* nejjednodušeji pakza české koruny můžete koupit Bitcoin a jiné základní kryptoměny na směnárně Simplecoin ⇨ nebo CC shop ⇨

Novinky na Twitteru

Lition CEO, Richard Lohwasser, was recently featured on BTC-Echo, Germany's biggest Blockchain magazine. In the subsequent interview, Richard explains in more detail how Blockchain and Energy fit together.

https://www.btc-echo.de/richard-lohwasser-im-interview-die-branche-ist-eine-der-rueckstaendigsten/

It has been a memorable year for Lition AG. We've made significant strides towards ensuring the long-term sustainability of the project. As the new year approaches, we wanted to share a progress report on some of the developing aspects of our ecosystem.
https://medium.com/lition-blog/lition-progress-report-88a9c9b21e8

Our CEO recently had the opportunity to represent Lition at the FAZ Step Awards 2019 in Frankfurt, Germany.

The STEP Awards were established in 2006 to honor innovative and fast-growing companies in categories such as AI, energy transition and health.

https://www.step-award.de/

3

We are pleased to announce that we are nearing the launch of an improved version of Lition Pool Staking. LPS 2.0 will provide a more seamless user experience with easier interactions, a new interface, and faster reward distributions.

Full details here: https://t.me/OfficialLitionANN/396

Načíst více

Historie kurzu, objemu a tržní kapitalizace kryptoměny

Datum Kurz / Cena Objem Tržní kapitál