Hyundai DAC (HDAC) kryptoměna Kurz/cena $0.0223 Kde a jak koupit »

Hyundai DAC (HDAC) - aktuální kurz✅ Tržní kapitalizace: $0.00000000. Cena za 24 hodin je o -1.94% nižší. Historie kurzu, graf, kalkulačka, kde koupit a co to je?

 • hdac
  Hyundai DAC (HDAC)
 • Kurz/ Cena
  $0.0223
 • 24h %
  -1.94%
 • Tržní kapitalizace
  $0.00000000
 • Objem
  $74,404.00
 • Dostupné mince
  0 HDAC
 • Místo
  2073

Kalkulačka a převod HDAC na CZK(koruny-Kč), USD, EUR

Vložte částku
Kryptoměna
Převod na fiat měnu nebo kryptoměnu

0 Hdac (hdac )
=
0 USD

Graf kurzu Hdac


Načítám graf...

Více informací o kryptoměně a co to je

Hdac is an IoT contract platform based on the blockchain, which not only exchanges but also can restrict the usage according to the purpose as it is 'Smart Coin' which controls the connected devices. Backed by Hyundai BS&C, our new technology allows fast, secure and effective communication between IoT devices.

Kde a jak koupit Hdac?

Koupit kryptoměnu Koupit kryptoměnu
Směnárna Více informací Hodnocení Návod a webová stránka
binance.com Více než 149 alternativních kryptoměn za kurz na krypty.cz jde nejlevněji s minimálním rozdílem nákupního a prodejního kurzu koupit za USD a Eura kartou nebo výměnou za Bitcoin a níže uvedené kryptoměny například na Binance bez verifikace a bez potřeby peněženky. ★★★★★ Návod a recenze Binance
Koupit na Binance ☛
kriptomat Více než 30 alternativních kryptoměn jednoduše za eura(SEPA, Skrill, Neteller) komplet v češtině i s podporou. Jednoduchá verifikace (foto op nebo pasu) do 5 minut. Kupte Tron, Stellar, Cardano, Monero, Iota, Zcash atd. bez potřeby založit pro každou měnu peněženku. ★★★★★ Koupit na Kriptomat ☛
changelly.com Směnárna, kde lze okamžitě a jednoduše koupit nebo směnit Bitcoin a desítky dalších kryptoměn ihned platební kartou za USD.
Přímá výměna - před nákupem je potřeba založit peněženku pro danou kryptoměnu.
★★★★✰ Koupit na Changelly ☛
coinbase.com Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin cash, XRP, Tezos, Dash, Bat, 0x, Dai a dalších 10 měn bez potřeby kryptoměnové peněženky za Eura, USD kartou nebo SEPA převodem.
Nakupte zde poprvé Bitcoin nebo jinou kryptoměnu za 100USD nebo ekvivalent cca 81EUR - (cca 2320 Kč) a více a dostanete Bitcoin v hodnotě 10USD (cca 230 Kč) zdarma.
★★★★✰ Návod a recenze Coinbase
Koupit na Coinbase ☛
coinmate.io Na Coinmate jde koupit Bitcoin, Litecoin nebo Bitcoin cash převodem do Fio banky za české koruny. Ovšem je nutná video verifikace dokladů a znalost angličtiny. ★★★★★ Návod a recenze Coinmate
Koupit na Coinmate ☛

Koupit nebo vyměnit kryptoměnu můžete také na těchto burzách ↓

Místo Burza Pár Kurz/cena Objem za 24H Aktualizováno

* kliknutím na burzu zobrazíte její detailní popis, obchodované kryptoměny a její webovou stránku, kde jde provést nákup
* burza je nejlevnější variantou nákupu jakékoliv kryptoměny, výměnou za jinou, kterou jste dříve někde zakoupili za fiat(tedy koruny, eura nebo dolary)
* některé burzy po verifikaci podporují přímý vklad kartou nebo SEPA převodem i obchodování v eurech a dolarech(hledejte pár USD, EUR v tabulce), zpravidla s výběrem a vkladem fiatu za poplatek, například burza Binance ☛
* pokud nevíte jak koupit jakoukoliv kryptoměnu na burze, tak si stačí přečíst třeba návod na burzu Binance
* nejjednodušeji pakza české koruny můžete koupit Bitcoin a jiné základní kryptoměny na směnárně Simplecoin ⇨ nebo CC shop ⇨

Novinky na Twitteru

We want to share our "New Voting System Supporting DApps" of our new economic ecosystem. We've been trying to make up for the weak points on existing PoS and Delegated Proof of Stake(DPoS). Let's dive into our thoughts!

> https://bit.ly/396sota

#Hdac #DApps #PoS #blockchain

Our "New Economic Ecosystem" has been released.
Discover our new journey right now!
> https://bit.ly/34uvHH5

#ecomonicecosystem #tokeneconomy #coineconomy #hdac

Our first introduction to the draft design, for the coin economy and governance of Hdac’s new PoS based blockchain, “Friday”, has been released!
Design of “Friday” Coin Economy and Governance <1 of 2> (http://bit.ly/2PTTKd4)
Please have a close look 🙂

Hdac will be listed on Bittrex Global on December 10th!
Bittrex is a safe and trusted leading cryptocurrency exchange. As a platform for digital assets, Bittrex provides high-level security. Also, its numerous partnerships w/other exchanges will facilitate HDAC market expansion.

The testnet of Hdac's new PoS(Proof-of-Stake) blockchain (project name "Friday") is launched today.
https://github.com/hdac-io/friday
For more information about "Friday", please refer to the Medium post below:
http://bit.ly/2PqDJLF

Načíst více

Historie kurzu, objemu a tržní kapitalizace kryptoměny

Datum Kurz / Cena Objem Tržní kapitál