Expanse (EXP) kryptoměna Kurz/cena $0.1913 Kde a jak koupit »

Expanse (EXP) - aktuální kurz✅ Tržní kapitalizace: $4,193,810. Cena za 24 hodin je o 4.90% vyšší. Historie kurzu, graf, kalkulačka, kde koupit a co to je?

 • expanse
  Expanse (EXP)
 • Kurz/ Cena
  $0.1913
 • 24h %
  4.90%
 • Tržní kapitalizace
  $4,193,810
 • Objem
  $67,445
 • Dostupné mince
  21,917,128 EXP
 • Místo
  429

Kalkulačka a převod EXP na CZK(koruny-Kč), USD, EUR

Vložte částku
Kryptoměna
Převod na fiat měnu nebo kryptoměnu

10 Expanse (EXP)
=
1.908USD

Graf kurzu Expanse


Načítám graf...

Více informací o kryptoměně a co to je

A decentralized cryptographic information, application, and contract platform. The project is operated by its users through a fair, open, community managed decentralized organization.

Kde a jak koupit Expanse?

Koupit kryptoměnu Koupit kryptoměnu

Koupit nebo vyměnit kryptoměnu můžete také na těchto burzách ↓

Místo Burza Pár Kurz/cena Objem za 24H Aktualizováno

* kliknutím na burzu zobrazíte její detailní popis, obchodované kryptoměny a její webovou stránku, kde jde provést nákup
* burza je nejlevnější variantou nákupu jakékoliv kryptoměny, výměnou za jinou, kterou jste dříve někde zakoupili za fiat(tedy koruny, eura nebo dolary)
* některé burzy po verifikaci podporují přímý vklad kartou nebo SEPA převodem i obchodování v eurech a dolarech(hledejte pár USD, EUR v tabulce), zpravidla s výběrem a vkladem fiatu za poplatek, například burza Exmo ☛
* pokud nevíte jak koupit kryptoměnu na burze, tak si stačí přečíst třeba návod na burzu Binance, a také zjednodušený návod na nákup Bitcoinu za české koruny a jeho výměnu za aternativní kryptoměny na burze

Směnárna Více informací Hodnocení Návod a webová stránka
binance.com Více než 149 alternativních kryptoměn za kurz na krypty.cz jde nejlevněji s minimálním rozdílem nákupního a prodejního kurzu koupit výměnou za Bitcoin a níže uvedené kryptoměny například na Binance bez verifikace a bez potřeby peněženky. ★★★★★ Návod a recenze Binance
Koupit na Binance ☛
changelly.com Směnárna, kde lze okamžitě a jednoduše koupit nebo směnit Bitcoin a desítky dalších kryptoměn ihned platební kartou za USD.
Přímá výměna - před nákupem je potřeba založit peněženku pro danou kryptoměnu.
★★★★✰ Koupit na Changelly ☛
sonatacoin.cz Bitcoin, Litecoin, Ethereum na české směnárně bez verifikace za koruny do 25 000 Kč převodem na účet.
Bitcoin si pak pošlete na adresu burzy, například Binance a ihned nakupte jakoukoliv kryptoměnu za CZK - NÁVOD »
★★★★✰ Návod a recenze Sonatacoin
Koupit na Sonatacoin ☛
coinbase.com Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin cash bez potřeby kryptoměnové peněženky za Eura, USD kartou nebo SEPA převodem.
Nakupte zde poprvé Bitcoin nebo jinou kryptoměnu za 100USD nebo ekvivalent 81EUR - (cca 2060 Kč) a více a dostanete Bitcoin v hodnotě 10USD zdarma.
★★★★✰ Návod a recenze Coinbase
Koupit na Coinbase ☛
coinmate.io Na Coinmate jde koupit Bitcoin, Litecoin nebo Bitcoin cash převodem do Fio banky za české koruny. Ovšem je nutná video verifikace dokladů a znalost angličtiny. ★★★★★ Návod a recenze Coinmate
Koupit na Coinmate ☛

Novinky na Twitteru

Jitendra Rathod, @ExpanseOfficial newsletter contributing editor, interviewed Alex Zhao, Expanse Ambassador and Business Development Director in China, on doing business in China, in regard to crypto and blockchain.
https://t.co/PjotohoGFm #PoweredbyExpanse #4YearsStong #Tokenlab

June is Pride Month, a month to celebrate gay, lesbian, bisexual, transgender, queer, and asexual people, plus all other sexual orientations and genders. @ExpanseOfficial supports equal rights for all and celebrates our individuality.
#Respect #LoveWins #LGBTQtogether #Expanse

Attached is the June 1 edition of the @ExpanseOfficial Newsletter: https://t.co/9bUonE0Bm0
#Expanse #PoweredbyExpanse #4YearsStrong #EXPEX #Tokenlab #Frankomoto

¿Te gustan los juegos? Entonces Slips es para ti 🎮 No te pierdas los torneos y actividades que constantemente estarán disponibles para el disfrute de todos los usuarios. #cripto #juegos #game #expgrants #blockchain #criptomonedas #exp #expanse $exp

https://t.co/73DCRmkBU0

In the latest @ExpanseOfficial newsletter, our “Behind the Tech” series features Maryum Saeed, Expanse Project Manager, who is based out of Islamabad. She's a superstar! Take a look.
https://t.co/4WtxZDWvsz
#Expanse #Tokenlab #PoweredbyExpanse #4YearsStrong #ExpanseSuperstar

Načíst více

Historie kurzu, objemu a tržní kapitalizace kryptoměny

Datum Kurz / Cena Objem Tržní kapitál