Quadrant Protocol (EQUAD) kryptoměna Kurz/cena $0.000255 Kde a jak koupit »

Quadrant Protocol (EQUAD) - aktuální kurz✅ Tržní kapitalizace: $129,213.00. Cena za 24 hodin je o -21.92% nižší. Historie kurzu, graf, kalkulačka, kde koupit a co to je?

 • quadrant-protocol
  Quadrant Protocol (EQUAD)
 • Kurz/ Cena
  $0.000255
 • 24h %
  -21.92%
 • Tržní kapitalizace
  $129,213.00
 • Objem
  $269,505.00
 • Dostupné mince
  489,997,516 EQUAD
 • Místo
  1058

Kalkulačka a převod EQUAD na CZK(koruny-Kč), USD, EUR

Vložte částku
Kryptoměna
Převod na fiat měnu nebo kryptoměnu

10 Quadrant Protocol (EQUAD)
=
0.00246USD

Graf kurzu Quadrant Protocol


Načítám graf...

Více informací o kryptoměně a co to je

N/A

Kde a jak koupit Quadrant Protocol?

Koupit kryptoměnu Koupit kryptoměnu
Směnárna Více informací Hodnocení Návod a webová stránka
binance.com Více než 149 alternativních kryptoměn za kurz na krypty.cz jde nejlevněji s minimálním rozdílem nákupního a prodejního kurzu koupit za USD a Eura kartou nebo výměnou za Bitcoin a níže uvedené kryptoměny například na Binance bez verifikace a bez potřeby peněženky. ★★★★★ Návod a recenze Binance
Koupit na Binance ☛
kriptomat Více než 30 alternativních kryptoměn jednoduše za eura(SEPA, Skrill, Neteller) komplet v češtině i s podporou. Jednoduchá verifikace (foto op nebo pasu) do 5 minut. Kupte Tron, Stellar, Cardano, Monero, Iota, Zcash atd. bez potřeby založit pro každou měnu peněženku. ★★★★★ Koupit na Kriptomat ☛
changelly.com Směnárna, kde lze okamžitě a jednoduše koupit nebo směnit Bitcoin a desítky dalších kryptoměn ihned platební kartou za USD.
Přímá výměna - před nákupem je potřeba založit peněženku pro danou kryptoměnu.
★★★★✰ Koupit na Changelly ☛
coinbase.com Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin cash, XRP, Tezos, Dash, Bat, 0x, Dai a dalších 10 měn bez potřeby kryptoměnové peněženky za Eura, USD kartou nebo SEPA převodem.
Nakupte zde poprvé Bitcoin nebo jinou kryptoměnu za 100USD nebo ekvivalent cca 81EUR - (cca 2320 Kč) a více a dostanete Bitcoin v hodnotě 10USD (cca 230 Kč) zdarma.
★★★★✰ Návod a recenze Coinbase
Koupit na Coinbase ☛
coinmate.io Na Coinmate jde koupit Bitcoin, Litecoin nebo Bitcoin cash převodem do Fio banky za české koruny. Ovšem je nutná video verifikace dokladů a znalost angličtiny. ★★★★★ Návod a recenze Coinmate
Koupit na Coinmate ☛

Koupit nebo vyměnit kryptoměnu můžete také na těchto burzách ↓

Místo Burza Pár Kurz/cena Objem za 24H Aktualizováno

* kliknutím na burzu zobrazíte její detailní popis, obchodované kryptoměny a její webovou stránku, kde jde provést nákup
* burza je nejlevnější variantou nákupu jakékoliv kryptoměny, výměnou za jinou, kterou jste dříve někde zakoupili za fiat(tedy koruny, eura nebo dolary)
* některé burzy po verifikaci podporují přímý vklad kartou nebo SEPA převodem i obchodování v eurech a dolarech(hledejte pár USD, EUR v tabulce), zpravidla s výběrem a vkladem fiatu za poplatek, například burza Binance ☛
* pokud nevíte jak koupit jakoukoliv kryptoměnu na burze, tak si stačí přečíst třeba návod na burzu Binance
* nejjednodušeji pakza české koruny můžete koupit Bitcoin a jiné základní kryptoměny na směnárně Simplecoin ⇨ nebo CC shop ⇨

Novinky na Twitteru

Quadrant's suite of metrics allows our potential clients to evaluate our data feeds prior to purchasing. Check out October's figures in our Location Data Quality Report.

https://hubs.ly/H0m0m5z0

We have built and audiences from people seen at gasoline stations. These people are likely to be drivers stopping by to refuel their gas tanks. They are the perfect target audience for petrol and snack brands.

For more information, visit https://hubs.ly/H0ldzwd0

Quadrant is featured in the Map of Singapore's blockchain landscape as presented by @imdasg - featuring notable local blockchain companies & initiatives leading the development of #blockchain tech in a variety of industries.

Can you spot us in the map?

https://hubs.ly/H0lmMks0

The e-Sports industry have seen tremendous growth over the years, presenting an attractive advertising opportunity for brands.
You can now reach these e-Sports enthusiasts with Quadrant Audiences.

For more information, visit https://hubs.ly/H0ldzrw0

Načíst více

Historie kurzu, objemu a tržní kapitalizace kryptoměny

Datum Kurz / Cena Objem Tržní kapitál