Educoin (EDU) kryptoměna Kurz/cena $0.000343 Kde a jak koupit »

Educoin (EDU) - aktuální kurz✅ Tržní kapitalizace: $3,078,054. Cena za 24 hodin je o 1.69% vyšší. Historie kurzu, graf, kalkulačka, kde koupit a co to je?

 • edu-coin
  Educoin (EDU)
 • Kurz/ Cena
  $0.000343
 • 24h %
  1.69%
 • Tržní kapitalizace
  $3,078,054
 • Objem
  $464,969
 • Dostupné mince
  8,976,195,618 EDU
 • Místo
  507

Kalkulačka a převod EDU na CZK(koruny-Kč), USD, EUR

Vložte částku
Kryptoměna
Převod na fiat měnu nebo kryptoměnu

10 Educoin (EDU)
=
0.00343USD

Graf kurzu Edu Coin


Načítám graf...

Více informací o kryptoměně a co to je

N/A

Kde a jak koupit Edu Coin?

Koupit kryptoměnu Koupit kryptoměnu

Koupit nebo vyměnit kryptoměnu můžete také na těchto burzách ↓

Místo Burza Pár Kurz/cena Objem za 24H Aktualizováno

* kliknutím na burzu zobrazíte její detailní popis, obchodované kryptoměny a její webovou stránku, kde jde provést nákup
* burza je nejlevnější variantou nákupu jakékoliv kryptoměny, výměnou za jinou, kterou jste dříve někde zakoupili za fiat(tedy koruny, eura nebo dolary)
* některé burzy po verifikaci podporují přímý vklad kartou nebo SEPA převodem i obchodování v eurech a dolarech(hledejte pár USD, EUR v tabulce), zpravidla s výběrem a vkladem fiatu za poplatek, například burza Exmo ☛
* pokud nevíte jak koupit kryptoměnu na burze, tak si stačí přečíst třeba návod na burzu Binance, a také zjednodušený návod na nákup Bitcoinu za české koruny a jeho výměnu za aternativní kryptoměny na burze

Směnárna Více informací Hodnocení Návod a webová stránka
binance.com Více než 149 alternativních kryptoměn za kurz na krypty.cz jde nejlevněji s minimálním rozdílem nákupního a prodejního kurzu koupit výměnou za Bitcoin a níže uvedené kryptoměny například na Binance bez verifikace a bez potřeby peněženky. ★★★★★ Návod a recenze Binance
Koupit na Binance ☛
changelly.com Směnárna, kde lze okamžitě a jednoduše koupit nebo směnit Bitcoin a desítky dalších kryptoměn ihned platební kartou za USD.
Přímá výměna - před nákupem je potřeba založit peněženku pro danou kryptoměnu.
★★★★✰ Koupit na Changelly ☛
sonatacoin.cz Bitcoin, Litecoin, Ethereum na české směnárně bez verifikace za koruny do 25 000 Kč převodem na účet.
Bitcoin si pak pošlete na adresu burzy, například Binance a ihned nakupte jakoukoliv kryptoměnu za CZK - NÁVOD »
★★★★✰ Návod a recenze Sonatacoin
Koupit na Sonatacoin ☛
coinbase.com Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin cash bez potřeby kryptoměnové peněženky za Eura, USD kartou nebo SEPA převodem.
Nakupte zde poprvé Bitcoin nebo jinou kryptoměnu za 100USD nebo ekvivalent 81EUR - (cca 2060 Kč) a více a dostanete Bitcoin v hodnotě 10USD zdarma.
★★★★✰ Návod a recenze Coinbase
Koupit na Coinbase ☛
coinmate.io Na Coinmate jde koupit Bitcoin, Litecoin nebo Bitcoin cash převodem do Fio banky za české koruny. Ovšem je nutná video verifikace dokladů a znalost angličtiny. ★★★★★ Návod a recenze Coinmate
Koupit na Coinmate ☛

Novinky na Twitteru

Companies in the cryptocurrency industry still have trouble opening bank accounts, major financial publication Bloomberg reported on March 3.

Mizuho Financial Group, one of Japan’s largest financial institutions plans to launch its own digital currency named J-Coin.

Recruit Holdings, the Japanese Internet and human resources firm that owns Glassdoor and Indeed, has launched a US$25 million blockchain fund.#blockchain #bitcoin #btc #VentureCapital #blockchaintechnology

Tesla CEO Elon Musk said that Bitcoin is “a far better way to transfer value than pieces of paper,” during an interview on the advisory services firm ARK Invest’s podcast.

A new update pushed by e-commerce giant Rakuten, who has been compared to as the Japanese “Amazon,” looks to offer Bitcoin and cryptocurrency integration in the near future.

Načíst více

Historie kurzu, objemu a tržní kapitalizace kryptoměny

Datum Kurz / Cena Objem Tržní kapitál