DUSK Network (DUSK) kryptoměna Kurz/cena $0.0426 Kde a jak koupit »

DUSK Network (DUSK) - aktuální kurz✅ Tržní kapitalizace: $10,998,834.00. Cena za 24 hodin je o 0.10% vyšší. Historie kurzu, graf, kalkulačka, kde koupit a co to je?

 • dusk-network
  DUSK Network (DUSK)
 • Kurz/ Cena
  $0.0426
 • 24h %
  0.10%
 • Tržní kapitalizace
  $10,998,834.00
 • Objem
  $308,220.00
 • Dostupné mince
  258,485,170 DUSK
 • Místo
  177

Kalkulačka a převod DUSK na CZK(koruny-Kč), USD, EUR

Vložte částku
Kryptoměna
Převod na fiat měnu nebo kryptoměnu

10 DUSK Network (DUSK)
=
0.4255USD

Graf kurzu Dusk Network


Načítám graf...

Více informací o kryptoměně a co to je

Kde a jak koupit Dusk Network?

Koupit kryptoměnu Koupit kryptoměnu
Směnárna Více informací Hodnocení Návod a webová stránka
binance.com Více než 149 alternativních kryptoměn za kurz na krypty.cz jde nejlevněji s minimálním rozdílem nákupního a prodejního kurzu koupit za USD a Eura kartou nebo výměnou za Bitcoin a níže uvedené kryptoměny například na Binance bez verifikace a bez potřeby peněženky. ★★★★★ Návod a recenze Binance
Koupit na Binance ☛
kriptomat Více než 30 alternativních kryptoměn jednoduše za eura(SEPA, Skrill, Neteller) komplet v češtině i s podporou. Jednoduchá verifikace (foto op nebo pasu) do 5 minut. Kupte Tron, Stellar, Cardano, Monero, Iota, Zcash atd. bez potřeby založit pro každou měnu peněženku. ★★★★★ Koupit na Kriptomat ☛
changelly.com Směnárna, kde lze okamžitě a jednoduše koupit nebo směnit Bitcoin a desítky dalších kryptoměn ihned platební kartou za USD.
Přímá výměna - před nákupem je potřeba založit peněženku pro danou kryptoměnu.
★★★★✰ Koupit na Changelly ☛
coinbase.com Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin cash, XRP, Tezos, Dash, Bat, 0x, Dai a dalších 10 měn bez potřeby kryptoměnové peněženky za Eura, USD kartou nebo SEPA převodem.
Nakupte zde poprvé Bitcoin nebo jinou kryptoměnu za 100USD nebo ekvivalent cca 81EUR - (cca 2320 Kč) a více a dostanete Bitcoin v hodnotě 10USD (cca 230 Kč) zdarma.
★★★★✰ Návod a recenze Coinbase
Koupit na Coinbase ☛
coinmate.io Na Coinmate jde koupit Bitcoin, Litecoin nebo Bitcoin cash převodem do Fio banky za české koruny. Ovšem je nutná video verifikace dokladů a znalost angličtiny. ★★★★★ Návod a recenze Coinmate
Koupit na Coinmate ☛

Koupit nebo vyměnit kryptoměnu můžete také na těchto burzách ↓

Místo Burza Pár Kurz/cena Objem za 24H Aktualizováno

* kliknutím na burzu zobrazíte její detailní popis, obchodované kryptoměny a její webovou stránku, kde jde provést nákup
* burza je nejlevnější variantou nákupu jakékoliv kryptoměny, výměnou za jinou, kterou jste dříve někde zakoupili za fiat(tedy koruny, eura nebo dolary)
* některé burzy po verifikaci podporují přímý vklad kartou nebo SEPA převodem i obchodování v eurech a dolarech(hledejte pár USD, EUR v tabulce), zpravidla s výběrem a vkladem fiatu za poplatek, například burza Binance ☛
* pokud nevíte jak koupit jakoukoliv kryptoměnu na burze, tak si stačí přečíst třeba návod na burzu Binance
* nejjednodušeji pakza české koruny můžete koupit Bitcoin a jiné základní kryptoměny na směnárně Simplecoin ⇨ nebo CC shop ⇨

Novinky na Twitteru

We are thrilled to announce that we have started the release of our Sandbox Mainnet. With this release we are able to provide commercial partners access to our platform in a controlled environment.

Check out our End of Year Blog now!

https://medium.com/dusk-network/2019-sandbox-mainnet-start-partner-integration-2020-goals-fc4545a5edef

Two new transactional models!

Phoenix - an industry-first to enable confidential spending of public outputs (it replaces the old UTXO/RingCT model within Dusk Network) and - Zedger - provides Phoenix with account-based capabilities!

Read the blog!

https://medium.com/dusk-network/why-we-need-phoenix-and-zedger-5bfe75dd57bc

Release of KELVIN. A Merkle Tree Toolkit, Library and Backend created by Dusk Network.

In this blog we explain why we created Kelvin, why it's unique & relevant. For code & Technical ReadMe check out our Github!

https://medium.com/dusk-network/release-of-kelvin-dusk-networks-merkle-tree-toolkit-library-and-backend-8cdf2ecd0c52

[Release] The Dusk CLI Wallet operates like a full node in our Staging Environment and can be used to join consensus as a block generator and provisioner, and to receive, stake, and transfer test tokens.

$DUSK #Blockchain

https://medium.com/dusk-network/dusk-network-running-the-cli-wallet-in-our-staging-environment-37e261096903

Part III of Dusk's economic model: Enabling Arbitrary Computation. An interesting read as @toghrulmaharram guides you through the on-chain computation framework.

$DUSK #Blockchain

https://medium.com/dusk-network/dusk-network-economic-model-part-iii-enabling-arbitrary-computation-81ced6001666

Načíst více

Historie kurzu, objemu a tržní kapitalizace kryptoměny

Datum Kurz / Cena Objem Tržní kapitál