DRP Utility (DRPU) kryptoměna Kurz/cena $0.2219 Kde a jak koupit »

DRP Utility (DRPU) - aktuální kurz✅ Tržní kapitalizace: $0. Cena za 24 hodin je o 15.08% vyšší. Historie kurzu, graf, kalkulačka, kde koupit a co to je?

 • drp-utility
  DRP Utility (DRPU)
 • Kurz/ Cena
  $0.2219
 • 24h %
  15.08%
 • Tržní kapitalizace
  $0
 • Objem
  $4,106
 • Dostupné mince
  0 DRPU
 • Místo
  1936

Kalkulačka a převod DRPU na CZK(koruny-Kč), USD, EUR

Vložte částku
Kryptoměna
Převod na fiat měnu nebo kryptoměnu

0 Drp-utility (drp-utility )
=
0 USD

Graf kurzu Drp Utility


Načítám graf...

Více informací o kryptoměně a co to je

DCORP is autonomous, decentralized and democratic. An organization that exists on blockchain as a series of smart-contracts. DCORP manages its own token (DRP) and the Ether it holds.

Kde a jak koupit Drp Utility?

Koupit kryptoměnu Koupit kryptoměnu

Koupit nebo vyměnit kryptoměnu můžete také na těchto burzách ↓

Místo Burza Pár Kurz/cena Objem za 24H Aktualizováno

* kliknutím na burzu zobrazíte její detailní popis, obchodované kryptoměny a její webovou stránku, kde jde provést nákup
* burza je nejlevnější variantou nákupu jakékoliv kryptoměny, výměnou za jinou, kterou jste dříve někde zakoupili za fiat(tedy koruny, eura nebo dolary)
* některé burzy po verifikaci podporují přímý vklad kartou nebo SEPA převodem i obchodování v eurech a dolarech(hledejte pár USD, EUR v tabulce), zpravidla s výběrem a vkladem fiatu za poplatek, například burza Exmo ☛
* pokud nevíte jak koupit kryptoměnu na burze, tak si stačí přečíst třeba návod na burzu Binance, a také zjednodušený návod na nákup Bitcoinu za české koruny a jeho výměnu za aternativní kryptoměny na burze

Směnárna Více informací Hodnocení Návod a webová stránka
binance.com Více než 149 alternativních kryptoměn za kurz na krypty.cz jde nejlevněji s minimálním rozdílem nákupního a prodejního kurzu koupit výměnou za Bitcoin a níže uvedené kryptoměny například na Binance bez verifikace a bez potřeby peněženky. ★★★★★ Návod a recenze Binance
Koupit na Binance ☛
changelly.com Směnárna, kde lze okamžitě a jednoduše koupit nebo směnit Bitcoin a desítky dalších kryptoměn ihned platební kartou za USD.
Přímá výměna - před nákupem je potřeba založit peněženku pro danou kryptoměnu.
★★★★✰ Koupit na Changelly ☛
sonatacoin.cz Bitcoin, Litecoin, Ethereum na české směnárně bez verifikace za koruny do 25 000 Kč převodem na účet.
Bitcoin si pak pošlete na adresu burzy, například Binance a ihned nakupte jakoukoliv kryptoměnu za CZK - NÁVOD »
★★★★✰ Návod a recenze Sonatacoin
Koupit na Sonatacoin ☛
coinbase.com Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin cash bez potřeby kryptoměnové peněženky za Eura, USD kartou nebo SEPA převodem.
Nakupte zde poprvé Bitcoin nebo jinou kryptoměnu za 100USD nebo ekvivalent 81EUR - (cca 2060 Kč) a více a dostanete Bitcoin v hodnotě 10USD zdarma.
★★★★✰ Návod a recenze Coinbase
Koupit na Coinbase ☛
coinmate.io Na Coinmate jde koupit Bitcoin, Litecoin nebo Bitcoin cash převodem do Fio banky za české koruny. Ovšem je nutná video verifikace dokladů a znalost angličtiny. ★★★★★ Návod a recenze Coinmate
Koupit na Coinmate ☛

Novinky na Twitteru

#Bullex will be down for approximately one hour starting in about an hour at 8:30 PM UTC. All functionality will be unavailable during this time. Thank you for your patience.

Overwhelmed by all of the order types available on #Bullex? We've got a blog post to help! Come learn about all 9 order types we currently offer at https://t.co/GayOqfbMtt!

Hey everyone, ZEC wallets will be down for maintenance starting now and lasting approximately 4 hours. Deposits and withdrawals for ZEC only will be down during this time.

Update #40: This week we have a development update on the recent maintenance, a newly revised organizational structure, a few details of the proposal/financial report we've been preparing, and a quick update about the token challenge. Read more here: https://t.co/MEjnhREt6a

Načíst více

Historie kurzu, objemu a tržní kapitalizace kryptoměny

Datum Kurz / Cena Objem Tržní kapitál