Bread (BRD) kryptoměna Kurz/cena $0.2509 Kde a jak koupit »

Bread (BRD) - aktuální kurz✅ Tržní kapitalizace: $15,159,350.00. Cena za 24 hodin je o 4.76% vyšší. Historie kurzu, graf, kalkulačka, kde koupit a co to je?

 • bread
  Bread (BRD)
 • Kurz/ Cena
  $0.2509
 • 24h %
  4.76%
 • Tržní kapitalizace
  $15,159,350.00
 • Objem
  $969,199.00
 • Dostupné mince
  60,569,484 BRD
 • Místo
  144

Kalkulačka a převod BRD na CZK(koruny-Kč), USD, EUR

Vložte částku
Kryptoměna
Převod na fiat měnu nebo kryptoměnu

10 Bread (BRD)
=
2.488USD

Graf kurzu Bread


Načítám graf...

Více informací o kryptoměně a co to je

Bread is a simple and secure Bitcoin wallet. Through an ICO, it is offering the BRD token, which will enable special features, services, and discounts on the Bread platform. Additional third-party services offered through Bread cost a fee to use, but holders of BRD tokens will gain access to special, discounted pricing on these services.

Kde a jak koupit Bread?

Koupit kryptoměnu Koupit kryptoměnu
Směnárna Více informací Hodnocení Návod a webová stránka
binance.com Více než 149 alternativních kryptoměn za kurz na krypty.cz jde nejlevněji s minimálním rozdílem nákupního a prodejního kurzu koupit za USD a Eura kartou nebo výměnou za Bitcoin a níže uvedené kryptoměny například na Binance bez verifikace a bez potřeby peněženky. ★★★★★ Návod a recenze Binance
Koupit na Binance ☛
kriptomat Více než 30 alternativních kryptoměn jednoduše za eura(SEPA, Skrill, Neteller) komplet v češtině i s podporou. Jednoduchá verifikace (foto op nebo pasu) do 5 minut. Kupte Tron, Stellar, Cardano, Monero, Iota, Zcash atd. bez potřeby založit pro každou měnu peněženku. ★★★★★ Koupit na Kriptomat ☛
changelly.com Směnárna, kde lze okamžitě a jednoduše koupit nebo směnit Bitcoin a desítky dalších kryptoměn ihned platební kartou za USD.
Přímá výměna - před nákupem je potřeba založit peněženku pro danou kryptoměnu.
★★★★✰ Koupit na Changelly ☛
coinbase.com Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin cash, XRP, Tezos, Dash, Bat, 0x, Dai a dalších 10 měn bez potřeby kryptoměnové peněženky za Eura, USD kartou nebo SEPA převodem.
Nakupte zde poprvé Bitcoin nebo jinou kryptoměnu za 100USD nebo ekvivalent cca 81EUR - (cca 2320 Kč) a více a dostanete Bitcoin v hodnotě 10USD (cca 230 Kč) zdarma.
★★★★✰ Návod a recenze Coinbase
Koupit na Coinbase ☛
coinmate.io Na Coinmate jde koupit Bitcoin, Litecoin nebo Bitcoin cash převodem do Fio banky za české koruny. Ovšem je nutná video verifikace dokladů a znalost angličtiny. ★★★★★ Návod a recenze Coinmate
Koupit na Coinmate ☛

Koupit nebo vyměnit kryptoměnu můžete také na těchto burzách ↓

Místo Burza Pár Kurz/cena Objem za 24H Aktualizováno

* kliknutím na burzu zobrazíte její detailní popis, obchodované kryptoměny a její webovou stránku, kde jde provést nákup
* burza je nejlevnější variantou nákupu jakékoliv kryptoměny, výměnou za jinou, kterou jste dříve někde zakoupili za fiat(tedy koruny, eura nebo dolary)
* některé burzy po verifikaci podporují přímý vklad kartou nebo SEPA převodem i obchodování v eurech a dolarech(hledejte pár USD, EUR v tabulce), zpravidla s výběrem a vkladem fiatu za poplatek, například burza Binance ☛
* pokud nevíte jak koupit jakoukoliv kryptoměnu na burze, tak si stačí přečíst třeba návod na burzu Binance
* nejjednodušeji pakza české koruny můžete koupit Bitcoin a jiné základní kryptoměny na směnárně Simplecoin ⇨ nebo CC shop ⇨

Novinky na Twitteru

Today's #CryptoMonth prize is now live!

Today we are giving away a 43' Samsung TV to one lucky BRD user. All you have to do is buy, sell, or trade to enter. The more volume you generate, the more chances to win!

Good luck & Happy Holidays!

More info: https://cryptomonth.brd.com

Today's #CryptoMonth prize is now live!

Today we are giving away a $300 Delta GC to one lucky BRD user. All you have to do is buy, sell, or trade to enter. The more volume you generate, the more chances to win!

Good luck & Happy Holidays!

More info: https://cryptomonth.brd.com

Today's #CryptoMonth prize is now live!

Today we are giving away an Apple Watch 3 to one lucky BRD user. All you have to do is buy, sell, or trade to enter. The more volume you generate, the more chances to win!

Good luck & Happy Holidays!

More info: https://cryptomonth.brd.com

Today's #CryptoMonth prize is now live!

Today we are giving away Powerbeats Pro to one lucky BRD user. All you have to do is buy, sell, or trade to enter. The more volume you generate, the more chances to win!

Good luck & Happy Holidays!

More info: https://cryptomonth.brd.com

Today's #CryptoMonth prize is now live!

Today we are giving away Snapchat Spectacles to one lucky BRD user. All you have to do is buy, sell, or trade to enter. The more volume you generate, the more chances to win!

Good luck & Happy Holidays!

More info: https://cryptomonth.brd.com

Načíst více

Historie kurzu, objemu a tržní kapitalizace kryptoměny

Datum Kurz / Cena Objem Tržní kapitál