ContentBox (BOX) kryptoměna Kurz/cena $0.00279 Kde a jak koupit »

ContentBox (BOX) - aktuální kurz✅ Tržní kapitalizace: $2,593,871.00. Cena za 24 hodin je o -3.97% nižší. Historie kurzu, graf, kalkulačka, kde koupit a co to je?

 • contentbox
  ContentBox (BOX)
 • Kurz/ Cena
  $0.00279
 • 24h %
  -3.97%
 • Tržní kapitalizace
  $2,593,871.00
 • Objem
  $21,666.00
 • Dostupné mince
  928,531,445 BOX
 • Místo
  389

Kalkulačka a převod BOX na CZK(koruny-Kč), USD, EUR

Vložte částku
Kryptoměna
Převod na fiat měnu nebo kryptoměnu

10 ContentBox (BOX)
=
0.0279USD

Graf kurzu Contentbox


Načítám graf...

Více informací o kryptoměně a co to je

ContentBox is a public blockchain project for the content industry with a focus on the audio/visual realm.

Kde a jak koupit Contentbox?

Koupit kryptoměnu Koupit kryptoměnu
Směnárna Více informací Hodnocení Návod a webová stránka
binance.com Více než 149 alternativních kryptoměn za kurz na krypty.cz jde nejlevněji s minimálním rozdílem nákupního a prodejního kurzu koupit za USD a Eura kartou nebo výměnou za Bitcoin a níže uvedené kryptoměny například na Binance bez verifikace a bez potřeby peněženky. ★★★★★ Návod a recenze Binance
Koupit na Binance ☛
kriptomat Více než 30 alternativních kryptoměn jednoduše za eura(SEPA, Skrill, Neteller) komplet v češtině i s podporou. Jednoduchá verifikace (foto op nebo pasu) do 5 minut. Kupte Tron, Stellar, Cardano, Monero, Iota, Zcash atd. bez potřeby založit pro každou měnu peněženku. ★★★★★ Koupit na Kriptomat ☛
changelly.com Směnárna, kde lze okamžitě a jednoduše koupit nebo směnit Bitcoin a desítky dalších kryptoměn ihned platební kartou za USD.
Přímá výměna - před nákupem je potřeba založit peněženku pro danou kryptoměnu.
★★★★✰ Koupit na Changelly ☛
coinbase.com Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin cash, XRP, Tezos, Dash, Bat, 0x, Dai a dalších 10 měn bez potřeby kryptoměnové peněženky za Eura, USD kartou nebo SEPA převodem.
Nakupte zde poprvé Bitcoin nebo jinou kryptoměnu za 100USD nebo ekvivalent cca 81EUR - (cca 2320 Kč) a více a dostanete Bitcoin v hodnotě 10USD (cca 230 Kč) zdarma.
★★★★✰ Návod a recenze Coinbase
Koupit na Coinbase ☛
coinmate.io Na Coinmate jde koupit Bitcoin, Litecoin nebo Bitcoin cash převodem do Fio banky za české koruny. Ovšem je nutná video verifikace dokladů a znalost angličtiny. ★★★★★ Návod a recenze Coinmate
Koupit na Coinmate ☛

Koupit nebo vyměnit kryptoměnu můžete také na těchto burzách ↓

Místo Burza Pár Kurz/cena Objem za 24H Aktualizováno

* kliknutím na burzu zobrazíte její detailní popis, obchodované kryptoměny a její webovou stránku, kde jde provést nákup
* burza je nejlevnější variantou nákupu jakékoliv kryptoměny, výměnou za jinou, kterou jste dříve někde zakoupili za fiat(tedy koruny, eura nebo dolary)
* některé burzy po verifikaci podporují přímý vklad kartou nebo SEPA převodem i obchodování v eurech a dolarech(hledejte pár USD, EUR v tabulce), zpravidla s výběrem a vkladem fiatu za poplatek, například burza Binance ☛
* pokud nevíte jak koupit jakoukoliv kryptoměnu na burze, tak si stačí přečíst třeba návod na burzu Binance
* nejjednodušeji pakza české koruny můžete koupit Bitcoin a jiné základní kryptoměny na směnárně Simplecoin ⇨ nebo CC shop ⇨

Novinky na Twitteru

Hi, Boxers. Somebody asked me how to customize the home page of Castbox that he/she wants to edit the playlist on it. We DO have it on the premium feature. On premium, there are lost more than the personalized home page of Castbox. Here you are!
https://www.youtube.com/watch?v=ysb0pgN-elU

Morning, Boxers! We got to share one of our favorite podcasts of 2019 in this CBC list - Highlights and Hidden Gems of Podcasts!
https://www.cbc.ca/radio/podcastnews/the-highlights-and-hidden-gems-of-podcasting-in-2019-1.5378086

Weekly report Tuesday, Boxers. There is a very very important article in this week's report. So, please get through it at least this time.
ContentBox Weekly Report(12.16-12.22)

2

Hey, Boxers! Do you know what is the distinguishing feature only Castbo app have among podcast apps? - Livestream. Now, people get to pay attention to it! Check this out!
https://techcrunch.com/2019/12/20/will-audio-livestreaming-take-off-in-america/

Načíst více

Historie kurzu, objemu a tržní kapitalizace kryptoměny

Datum Kurz / Cena Objem Tržní kapitál