ATBCoin (ATB) kryptoměna Kurz/cena $0.00105 Kde a jak koupit »

ATBCoin (ATB) - aktuální kurz✅ Tržní kapitalizace: $44,245.00. Cena za 24 hodin je o -0.47% nižší. Historie kurzu, graf, kalkulačka, kde koupit a co to je?

 • atbcoin
  ATBCoin (ATB)
 • Kurz/ Cena
  $0.00105
 • 24h %
  -0.47%
 • Tržní kapitalizace
  $44,245.00
 • Objem
  $136,846.00
 • Dostupné mince
  42,038,227 ATB
 • Místo
  1298

Kalkulačka a převod ATB na CZK(koruny-Kč), USD, EUR

Vložte částku
Kryptoměna
Převod na fiat měnu nebo kryptoměnu

10 ATBCoin (ATB)
=
0.0105USD

Graf kurzu Atbcoin


Načítám graf...

Více informací o kryptoměně a co to je

ATB Coin is a hybrid cryptocurrency that tackles issues by leveraging the most helpful features of proof of stake algorithm and makes it even more efficient, flexible, and agile thanks to the use of SegWit.

Kde a jak koupit Atbcoin?

Koupit kryptoměnu Koupit kryptoměnu
Směnárna Více informací Hodnocení Návod a webová stránka
binance.com Více než 149 alternativních kryptoměn za kurz na krypty.cz jde nejlevněji s minimálním rozdílem nákupního a prodejního kurzu koupit za USD a Eura kartou nebo výměnou za Bitcoin a níže uvedené kryptoměny například na Binance bez verifikace a bez potřeby peněženky. ★★★★★ Návod a recenze Binance
Koupit na Binance ☛
kriptomat Více než 30 alternativních kryptoměn jednoduše za eura(SEPA, Skrill, Neteller) komplet v češtině i s podporou. Jednoduchá verifikace (foto op nebo pasu) do 5 minut. Kupte Tron, Stellar, Cardano, Monero, Iota, Zcash atd. bez potřeby založit pro každou měnu peněženku. ★★★★★ Koupit na Kriptomat ☛
changelly.com Směnárna, kde lze okamžitě a jednoduše koupit nebo směnit Bitcoin a desítky dalších kryptoměn ihned platební kartou za USD.
Přímá výměna - před nákupem je potřeba založit peněženku pro danou kryptoměnu.
★★★★✰ Koupit na Changelly ☛
coinbase.com Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin cash, XRP, Tezos, Dash, Bat, 0x, Dai a dalších 10 měn bez potřeby kryptoměnové peněženky za Eura, USD kartou nebo SEPA převodem.
Nakupte zde poprvé Bitcoin nebo jinou kryptoměnu za 100USD nebo ekvivalent cca 81EUR - (cca 2320 Kč) a více a dostanete Bitcoin v hodnotě 10USD (cca 230 Kč) zdarma.
★★★★✰ Návod a recenze Coinbase
Koupit na Coinbase ☛
coinmate.io Na Coinmate jde koupit Bitcoin, Litecoin nebo Bitcoin cash převodem do Fio banky za české koruny. Ovšem je nutná video verifikace dokladů a znalost angličtiny. ★★★★★ Návod a recenze Coinmate
Koupit na Coinmate ☛

Koupit nebo vyměnit kryptoměnu můžete také na těchto burzách ↓

Místo Burza Pár Kurz/cena Objem za 24H Aktualizováno

* kliknutím na burzu zobrazíte její detailní popis, obchodované kryptoměny a její webovou stránku, kde jde provést nákup
* burza je nejlevnější variantou nákupu jakékoliv kryptoměny, výměnou za jinou, kterou jste dříve někde zakoupili za fiat(tedy koruny, eura nebo dolary)
* některé burzy po verifikaci podporují přímý vklad kartou nebo SEPA převodem i obchodování v eurech a dolarech(hledejte pár USD, EUR v tabulce), zpravidla s výběrem a vkladem fiatu za poplatek, například burza Binance ☛
* pokud nevíte jak koupit jakoukoliv kryptoměnu na burze, tak si stačí přečíst třeba návod na burzu Binance
* nejjednodušeji pakza české koruny můžete koupit Bitcoin a jiné základní kryptoměny na směnárně Simplecoin ⇨ nebo CC shop ⇨

Novinky na Twitteru

Bitzon platform that has recently joined ATB Coin partnership network knows what market needs the most. The project offers a 30% bonus for ATB Coin holders during the ICO.

https://atbcoin.com/blockchain-platform-for-e-commerce-bitzon-joins-atb-partnership-network/

Dear ATB Coin holders! We’ve been waiting for this a long time and it finally happened. Meet one more opportunity for trading your coins. ATB Coin was recently listed on p2pb2b exchange.

p2pb2b is an exchange with 4 years of history behind that has been renewed and introduced …

ATB continues to meet new partners as a part of our blockchain projects community. NYiGDE? has recently joined our partnership network and offers a 20% bonus for ATB Coin holders.
https://atbcoin.com/join-blockchain-marketplace-and-get-20-bonus-nyigde-becomes-atb-partner/

ATB Coin holders have a chance to purchase ZEUS tokens and get up to 60% additional coins.
ZEUS is a network based on AI and blockchain integration that changes the way consumers share the data.
https://atbcoin.com/blockchain-platform-zeus-becomes-atb-partner-and-gives-up-to-60-bonus/

Medipedia is a new ATB partner that gives 30% additional tokens for ATB Coin Holders.

Medipedia is an ecosystem that connects patients to healthcare organizations through blockchain technology in the medical tourism industry.
https://atbcoin.com/take-care-of-your-health-medipedia-new-atb-partner-gives-30-extra-on-token-sale/

Načíst více

Historie kurzu, objemu a tržní kapitalizace kryptoměny

Datum Kurz / Cena Objem Tržní kapitál