Acute Angle Cloud (AAC) kryptoměna Kurz/cena $0.00126 Kde a jak koupit »

Acute Angle Cloud (AAC) - aktuální kurz✅ Tržní kapitalizace: $713,443.00. Cena za 24 hodin je o -0.42% nižší. Historie kurzu, graf, kalkulačka, kde koupit a co to je?

 • acute-angle-cloud
  Acute Angle Cloud (AAC)
 • Kurz/ Cena
  $0.00126
 • 24h %
  -0.42%
 • Tržní kapitalizace
  $713,443.00
 • Objem
  $521,035.00
 • Dostupné mince
  566,000,010 AAC
 • Místo
  678

Kalkulačka a převod AAC na CZK(koruny-Kč), USD, EUR

Vložte částku
Kryptoměna
Převod na fiat měnu nebo kryptoměnu

10 Acute Angle Cloud (AAC)
=
0.0126USD

Graf kurzu Acute Angle Cloud


Načítám graf...

Více informací o kryptoměně a co to je

Acute Angle Cloud is a globally distributed IaaS platform, and is designed to be a basic-layer service platform based on blockchain technology which will realize global distributed cloud computing based on Acute Angle PC, Acute Angle Chain and IPFS (Interplanetary File System) (Acute Angle Platform).

Kde a jak koupit Acute Angle Cloud?

Koupit kryptoměnu Koupit kryptoměnu
Směnárna Více informací Hodnocení Návod a webová stránka
binance.com Více než 149 alternativních kryptoměn za kurz na krypty.cz jde nejlevněji s minimálním rozdílem nákupního a prodejního kurzu koupit za USD a Eura kartou nebo výměnou za Bitcoin a níže uvedené kryptoměny například na Binance bez verifikace a bez potřeby peněženky. ★★★★★ Návod a recenze Binance
Koupit na Binance ☛
kriptomat Více než 30 alternativních kryptoměn jednoduše za eura(SEPA, Skrill, Neteller) komplet v češtině i s podporou. Jednoduchá verifikace (foto op nebo pasu) do 5 minut. Kupte Tron, Stellar, Cardano, Monero, Iota, Zcash atd. bez potřeby založit pro každou měnu peněženku. ★★★★★ Koupit na Kriptomat ☛
changelly.com Směnárna, kde lze okamžitě a jednoduše koupit nebo směnit Bitcoin a desítky dalších kryptoměn ihned platební kartou za USD.
Přímá výměna - před nákupem je potřeba založit peněženku pro danou kryptoměnu.
★★★★✰ Koupit na Changelly ☛
coinbase.com Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin cash, XRP, Tezos, Dash, Bat, 0x, Dai a dalších 10 měn bez potřeby kryptoměnové peněženky za Eura, USD kartou nebo SEPA převodem.
Nakupte zde poprvé Bitcoin nebo jinou kryptoměnu za 100USD nebo ekvivalent cca 81EUR - (cca 2320 Kč) a více a dostanete Bitcoin v hodnotě 10USD (cca 230 Kč) zdarma.
★★★★✰ Návod a recenze Coinbase
Koupit na Coinbase ☛
coinmate.io Na Coinmate jde koupit Bitcoin, Litecoin nebo Bitcoin cash převodem do Fio banky za české koruny. Ovšem je nutná video verifikace dokladů a znalost angličtiny. ★★★★★ Návod a recenze Coinmate
Koupit na Coinmate ☛

Koupit nebo vyměnit kryptoměnu můžete také na těchto burzách ↓

Místo Burza Pár Kurz/cena Objem za 24H Aktualizováno

* kliknutím na burzu zobrazíte její detailní popis, obchodované kryptoměny a její webovou stránku, kde jde provést nákup
* burza je nejlevnější variantou nákupu jakékoliv kryptoměny, výměnou za jinou, kterou jste dříve někde zakoupili za fiat(tedy koruny, eura nebo dolary)
* některé burzy po verifikaci podporují přímý vklad kartou nebo SEPA převodem i obchodování v eurech a dolarech(hledejte pár USD, EUR v tabulce), zpravidla s výběrem a vkladem fiatu za poplatek, například burza Binance ☛
* pokud nevíte jak koupit jakoukoliv kryptoměnu na burze, tak si stačí přečíst třeba návod na burzu Binance
* nejjednodušeji pakza české koruny můžete koupit Bitcoin a jiné základní kryptoměny na směnárně Simplecoin ⇨ nebo CC shop ⇨

Novinky na Twitteru

The AAC million-incentive airdrop activity has also officially ended. A total of 1501 people have obtained an average of 100W AAC, and an average of 666 AAC airdrops per person.

AAC Wallet Consensus Power Super Node is grateful to all users for their efforts and dedication to AAC Ecology. It launches a million-incentive airdrop campaign. Everyone divides 100W AAC on average. Download AAC wallet quickly and add a small assistant WeChat to participate!

the acute angle cloud ecology has launched the global node community partnership program, which will rapidly drain the acute angle cloud community through the ecological incentive mechanism to promote the all-round development and upgrading of the ecology.

[Note on the official launch of the automatic mining program]
(http://www.acuteangle.com) [ecological] - [Acute Angle chain] upper right [automatic mining service] to download, follow the steps (follow the "Angle cloud AAC" WeChat public number to get the installation guide)

Načíst více

Historie kurzu, objemu a tržní kapitalizace kryptoměny

Datum Kurz / Cena Objem Tržní kapitál