Upbit burza - Recenze, Seznam kryptoměn a Objem obchodů

Recenze burzy kryptoměn Upbit

Objem obchodů na Upbit za 24H je $446,237,605.16 (54,537.54 BTC)✅ Tato burza podporuje 193 kryptoměn a 324 obchodních párů. Podle webu Alexa rank má provoz této burzy celosvětovou pozici 7887. Upbit je nejoblíbenější v South Korea s hodnocením 125.

Název burzyUpbit
Objem za 24H $446,237,605.16
54,537.54 BTC
Podporuje kryptoměn193
Obchodní páry324
Web https://upbit.com/
Twitterhttps://twitter.com/upbitexchang...
Telegramhttps://t.me/UPbit
Alexa Rank7887
Nejvíce uživatelůSouth Korea

The objective of Upbit is to smartly lower the threshold of investment with the help of finance, technology. It has the interface where anyone can invest more easily and effectively. You can also check real-time stock quotes directly from the lock screen Cacao by just logig in Tok. They have already builded Global top Exchange Exclusive alliance with Bitex Strong security for providing speed and stability at the securities companies.

Seznam kryptoměn obchodovaných na Upbit

Místo Kryptoměna Pár Kurz/cena Objem za 24H Aktualizováno

Novinky na twitteru

Nejlepší směnárny a burzy kryptoměn

Směnárna Více informací Hodnocení Návod a webová stránka
binance.com Více než 149 alternativních kryptoměn za kurz na krypty.cz jde nejlevněji s minimálním rozdílem nákupního a prodejního kurzu koupit výměnou za Bitcoin a níže uvedené kryptoměny například na Binance bez verifikace a bez potřeby peněženky. ★★★★★ Návod a recenze Binance
Koupit na Binance ☛
changelly.com Směnárna, kde lze okamžitě a jednoduše koupit nebo směnit Bitcoin a desítky dalších kryptoměn ihned platební kartou za USD.
Přímá výměna - před nákupem je potřeba založit peněženku pro danou kryptoměnu.
★★★★✰ Koupit na Changelly ☛
sonatacoin.cz Bitcoin, Litecoin, Ethereum na české směnárně bez verifikace za koruny do 25 000 Kč převodem na účet.
Bitcoin si pak pošlete na adresu burzy, například Binance a ihned nakupte jakoukoliv kryptoměnu za CZK - NÁVOD »
★★★★✰ Návod a recenze Sonatacoin
Koupit na Sonatacoin ☛
coinbase.com Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin cash bez potřeby kryptoměnové peněženky za Eura, USD kartou nebo SEPA převodem.
Nakupte zde poprvé Bitcoin nebo jinou kryptoměnu za 100USD nebo ekvivalent 81EUR - (cca 2060 Kč) a více a dostanete Bitcoin v hodnotě 10USD zdarma.
★★★★✰ Návod a recenze Coinbase
Koupit na Coinbase ☛
coinmate.io Na Coinmate jde koupit Bitcoin, Litecoin nebo Bitcoin cash převodem do Fio banky za české koruny. Ovšem je nutná video verifikace dokladů a znalost angličtiny. ★★★★★ Návod a recenze Coinmate
Koupit na Coinmate ☛