Oex burza - Recenze, Seznam kryptoměn a Objem obchodů

Recenze burzy kryptoměn Oex

Objem obchodů na Oex za 24H je $1,093,721,576.75 (131,694.35 BTC)✅ Tato burza podporuje 12 kryptoměn a 17 obchodních párů. Podle webu Alexa rank má provoz této burzy celosvětovou pozici 740379. Oex je nejoblíbenější v Vietnam s hodnocením 54367.

Název burzyOEX
Objem za 24H $1,093,721,576.75
131,694.35 BTC
Podporuje kryptoměn12
Obchodní páry17
Web https://www.oex.com/
Alexa Rank740379
Nejvíce uživatelůVietnam

OEX exchange is designed for the protection of the state of art of security services, allowing you to choose to ensure your account security by using double authentication. Their system is built from the ground up with performance in mind and delivers ultra-fast response and order matching times, ensuring that you never have to wait when submitting orders. All trades have a 0.2% fee applied to them, making it easy to execute profitable trades.

Seznam kryptoměn obchodovaných na Oex

Místo Kryptoměna Pár Kurz/cena Objem za 24H Aktualizováno

Novinky na twitteru

Nejlepší směnárny a burzy kryptoměn

Směnárna Více informací Hodnocení Návod a webová stránka
binance.com Více než 149 alternativních kryptoměn za kurz na krypty.cz jde nejlevněji s minimálním rozdílem nákupního a prodejního kurzu koupit výměnou za Bitcoin a níže uvedené kryptoměny například na Binance bez verifikace a bez potřeby peněženky. ★★★★★ Návod a recenze Binance
Koupit na Binance ☛
changelly.com Směnárna, kde lze okamžitě a jednoduše koupit nebo směnit Bitcoin a desítky dalších kryptoměn ihned platební kartou za USD.
Přímá výměna - před nákupem je potřeba založit peněženku pro danou kryptoměnu.
★★★★✰ Koupit na Changelly ☛
sonatacoin.cz Bitcoin, Litecoin, Ethereum na české směnárně bez verifikace za koruny do 25 000 Kč převodem na účet.
Bitcoin si pak pošlete na adresu burzy, například Binance a ihned nakupte jakoukoliv kryptoměnu za CZK - NÁVOD »
★★★★✰ Návod a recenze Sonatacoin
Koupit na Sonatacoin ☛
coinbase.com Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin cash bez potřeby kryptoměnové peněženky za Eura, USD kartou nebo SEPA převodem.
Nakupte zde poprvé Bitcoin nebo jinou kryptoměnu za 100USD nebo ekvivalent 81EUR - (cca 2060 Kč) a více a dostanete Bitcoin v hodnotě 10USD zdarma.
★★★★✰ Návod a recenze Coinbase
Koupit na Coinbase ☛
coinmate.io Na Coinmate jde koupit Bitcoin, Litecoin nebo Bitcoin cash převodem do Fio banky za české koruny. Ovšem je nutná video verifikace dokladů a znalost angličtiny. ★★★★★ Návod a recenze Coinmate
Koupit na Coinmate ☛