Exrates burza - Recenze, Seznam kryptoměn a Objem obchodů

Recenze burzy kryptoměn Exrates

Objem obchodů na Exrates za 24H je $55,192,338.08 (6,904.54 BTC)✅ Tato burza podporuje 65 kryptoměn a 146 obchodních párů. Podle webu Alexa rank má provoz této burzy celosvětovou pozici 149505. Exrates je nejoblíbenější v Morocco s hodnocením 39028.

Název burzyExrates
Objem za 24H $55,192,338.08
6,904.54 BTC
Podporuje kryptoměn65
Obchodní páry146
Web https://exrates.me/
Twitterhttps://twitter.com/Exrates_Me
Alexa Rank149505
Nejvíce uživatelůMorocco

Exrates is an actively-growing platform creating comfortable and practical conditions for crypto exchange. It not only enables you to exchange currency such heavyweights as Bitcoin, but also actual perspective crypto currency such as EDRCoin. You can also refill or withdraw and exchange USD, EUR, RUB, UAH, IDR to crypto currency. The playground is suitable for both beginners and experienced traders.

Seznam kryptoměn obchodovaných na Exrates

Místo Kryptoměna Pár Kurz/cena Objem za 24H Aktualizováno

Novinky na twitteru

Nejlepší směnárny a burzy kryptoměn

Směnárna Více informací Hodnocení Návod a webová stránka
binance.com Více než 149 alternativních kryptoměn za kurz na krypty.cz jde nejlevněji s minimálním rozdílem nákupního a prodejního kurzu koupit výměnou za Bitcoin a níže uvedené kryptoměny například na Binance bez verifikace a bez potřeby peněženky. ★★★★★ Návod a recenze Binance
Koupit na Binance ☛
changelly.com Směnárna, kde lze okamžitě a jednoduše koupit nebo směnit Bitcoin a desítky dalších kryptoměn ihned platební kartou za USD.
Přímá výměna - před nákupem je potřeba založit peněženku pro danou kryptoměnu.
★★★★✰ Koupit na Changelly ☛
sonatacoin.cz Bitcoin, Litecoin, Ethereum na české směnárně bez verifikace za koruny do 25 000 Kč převodem na účet.
Bitcoin si pak pošlete na adresu burzy, například Binance a ihned nakupte jakoukoliv kryptoměnu za CZK - NÁVOD »
★★★★✰ Návod a recenze Sonatacoin
Koupit na Sonatacoin ☛
coinbase.com Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin cash bez potřeby kryptoměnové peněženky za Eura, USD kartou nebo SEPA převodem.
Nakupte zde poprvé Bitcoin nebo jinou kryptoměnu za 100USD nebo ekvivalent 81EUR - (cca 2060 Kč) a více a dostanete Bitcoin v hodnotě 10USD zdarma.
★★★★✰ Návod a recenze Coinbase
Koupit na Coinbase ☛
coinmate.io Na Coinmate jde koupit Bitcoin, Litecoin nebo Bitcoin cash převodem do Fio banky za české koruny. Ovšem je nutná video verifikace dokladů a znalost angličtiny. ★★★★★ Návod a recenze Coinmate
Koupit na Coinmate ☛