Coinfalcon burza - Recenze, Seznam kryptoměn a Objem obchodů

Recenze burzy kryptoměn Coinfalcon

Objem obchodů na Coinfalcon za 24H je $148,662.93 (19.10 BTC)✅ Tato burza podporuje 9 kryptoměn a 13 obchodních párů. Podle webu Alexa rank má provoz této burzy celosvětovou pozici 261148. Coinfalcon je nejoblíbenější v Switzerland s hodnocením 9896.

Název burzyCoinFalcon
Objem za 24H $148,662.93
19.10 BTC
Podporuje kryptoměn9
Obchodní páry13
Web https://coinfalcon.com/
Twitterhttps://twitter.com/coinfalcon
Telegramhttps://t.me/coinfalcon
Bloghttps://coinfalcon.com/blog/
Alexa Rank261148
Nejvíce uživatelůSwitzerland

CoinFalcon je kryptoměnová burza se sídlem ve Velké Británii a její současná verze od května 2018 je zaměřena především na evropské klienty. Burza podporuje SEPA mezinárodní bankovní převody. EURO je zde jediná dostupná měna. Coinfalcon má také robustní zabezpečení a nízké obchodní poplatky.

Seznam kryptoměn obchodovaných na Coinfalcon

Místo Kryptoměna Pár Kurz/cena Objem za 24H Aktualizováno

Novinky na twitteru

Important Announcement: We are delisting 7 cryptocurrencies from CoinFalcon. You can read our blogpost for the cryptocurrencies that we are delisting and the withdrawal deadlines: https://t.co/axrBDXWYPZ

DasCoin (DASC) to GreenPower (GRN) migration successful! You may now start trading GreenPower (GRN) on CoinFalcon. Thank you for your patience and happy trading!

Notice: DASC trading on CoinFalcon will be temporarily unavailable for the DasCoin (DASC) to GreenPower (GRN) migration. The service will be available again in about hour. We'll keep everyone posted.

Načíst více

Nejlepší směnárny a burzy kryptoměn

Směnárna Více informací Hodnocení Návod a webová stránka
binance.com Více než 149 alternativních kryptoměn za kurz na krypty.cz jde nejlevněji s minimálním rozdílem nákupního a prodejního kurzu koupit výměnou za Bitcoin a níže uvedené kryptoměny například na Binance bez verifikace a bez potřeby peněženky. ★★★★★ Návod a recenze Binance
Koupit na Binance ☛
changelly.com Směnárna, kde lze okamžitě a jednoduše koupit nebo směnit Bitcoin a desítky dalších kryptoměn ihned platební kartou za USD.
Přímá výměna - před nákupem je potřeba založit peněženku pro danou kryptoměnu.
★★★★✰ Koupit na Changelly ☛
sonatacoin.cz Bitcoin, Litecoin, Ethereum na české směnárně bez verifikace za koruny do 25 000 Kč převodem na účet.
Bitcoin si pak pošlete na adresu burzy, například Binance a ihned nakupte jakoukoliv kryptoměnu za CZK - NÁVOD »
★★★★✰ Návod a recenze Sonatacoin
Koupit na Sonatacoin ☛
coinbase.com Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin cash bez potřeby kryptoměnové peněženky za Eura, USD kartou nebo SEPA převodem.
Nakupte zde poprvé Bitcoin nebo jinou kryptoměnu za 100USD nebo ekvivalent 81EUR - (cca 2060 Kč) a více a dostanete Bitcoin v hodnotě 10USD zdarma.
★★★★✰ Návod a recenze Coinbase
Koupit na Coinbase ☛
coinmate.io Na Coinmate jde koupit Bitcoin, Litecoin nebo Bitcoin cash převodem do Fio banky za české koruny. Ovšem je nutná video verifikace dokladů a znalost angličtiny. ★★★★★ Návod a recenze Coinmate
Koupit na Coinmate ☛