C cex burza - Recenze, Seznam kryptoměn a Objem obchodů

Recenze burzy kryptoměn C cex

Objem obchodů na C cex za 24H je $1,209.78 (0.155100 BTC)✅ Tato burza podporuje 2 kryptoměn a 2 obchodních párů. Podle webu Alexa rank má provoz této burzy celosvětovou pozici 475808. C cex je nejoblíbenější v Mexico s hodnocením 48590.

Název burzyC-CEX
Objem za 24H $1,209.78
0.155100 BTC
Podporuje kryptoměn2
Obchodní páry2
Web https://c-cex.com
Twitterhttps://twitter.com/CryptoCurrEn...
Alexa Rank475808
Nejvíce uživatelůMexico

C-CEX is a cryptocurrency exchange, which offers a lot of altcoins, making them a competitor to companies like Bittrex and Poliniex. It is based in Germany, while a look on their payment methods will suggest a connection to Russia. The security system is strong to protect the digital assets of clients from unwanted threats.

Seznam kryptoměn obchodovaných na C cex

Místo Kryptoměna Pár Kurz/cena Objem za 24H Aktualizováno

Novinky na twitteru

C-CEX will suspend it's services for reorganization jun 1, 2019. Please, withdraw your assets. Withdrawals will not be possible after jun, 1.

The next batch of coins flagged for removal have been announced. The removal date is 08.03.2019. List available on front page. Please, notice, we do not send news by e-mail anymore.

The next batch of coins flagged for removal have been announced. The removal date is 21.01.2019. List available on front page. Please, notice, we do not send news by e-mail anymore.

Načíst více

Nejlepší směnárny a burzy kryptoměn

Směnárna Více informací Hodnocení Návod a webová stránka
binance.com Více než 149 alternativních kryptoměn za kurz na krypty.cz jde nejlevněji s minimálním rozdílem nákupního a prodejního kurzu koupit výměnou za Bitcoin a níže uvedené kryptoměny například na Binance bez verifikace a bez potřeby peněženky. ★★★★★ Návod a recenze Binance
Koupit na Binance ☛
changelly.com Směnárna, kde lze okamžitě a jednoduše koupit nebo směnit Bitcoin a desítky dalších kryptoměn ihned platební kartou za USD.
Přímá výměna - před nákupem je potřeba založit peněženku pro danou kryptoměnu.
★★★★✰ Koupit na Changelly ☛
sonatacoin.cz Bitcoin, Litecoin, Ethereum na české směnárně bez verifikace za koruny do 25 000 Kč převodem na účet.
Bitcoin si pak pošlete na adresu burzy, například Binance a ihned nakupte jakoukoliv kryptoměnu za CZK - NÁVOD »
★★★★✰ Návod a recenze Sonatacoin
Koupit na Sonatacoin ☛
coinbase.com Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin cash bez potřeby kryptoměnové peněženky za Eura, USD kartou nebo SEPA převodem.
Nakupte zde poprvé Bitcoin nebo jinou kryptoměnu za 100USD nebo ekvivalent 81EUR - (cca 2060 Kč) a více a dostanete Bitcoin v hodnotě 10USD zdarma.
★★★★✰ Návod a recenze Coinbase
Koupit na Coinbase ☛
coinmate.io Na Coinmate jde koupit Bitcoin, Litecoin nebo Bitcoin cash převodem do Fio banky za české koruny. Ovšem je nutná video verifikace dokladů a znalost angličtiny. ★★★★★ Návod a recenze Coinmate
Koupit na Coinmate ☛