Btc markets burza - Recenze, Seznam kryptoměn a Objem obchodů

Recenze burzy kryptoměn Btc markets

Objem obchodů na Btc markets za 24H je $2,790,892.27 (358.48 BTC)✅ Tato burza podporuje 10 kryptoměn a 16 obchodních párů. Podle webu Alexa rank má provoz této burzy celosvětovou pozici 51608. Btc markets je nejoblíbenější v Australia s hodnocením 538.

Název burzyBTCMarkets
Objem za 24H $2,790,892.27
358.48 BTC
Podporuje kryptoměn10
Obchodní páry16
Web https://www.btcmarkets.net/
Twitterhttps://twitter.com/BTCMarkets
Alexa Rank51608
Nejvíce uživatelůAustralia

BTC Markets is a blockchain technology company based in Melbourne, Australia. BTC Markets is privately owned and managed by staff with extensive experience working in the information technology industry and with various financial institutions. BTC Markets has comprehensive experience in designing, building and deploying cloud and on-premises based blockchain technology solutions. BTC markets provide advice and solutions to allow their clients business to unlock the potential of blockchain technology.

Seznam kryptoměn obchodovaných na Btc markets

Místo Kryptoměna Pár Kurz/cena Objem za 24H Aktualizováno

Novinky na twitteru

We’re excited to announce WebSocket V2 for customers trading via the API. For more information on this development, including a list of new features, please see our dedicated support article: https://t.co/1wdvbB49Am.

Načíst více

Nejlepší směnárny a burzy kryptoměn

Směnárna Více informací Hodnocení Návod a webová stránka
binance.com Více než 149 alternativních kryptoměn za kurz na krypty.cz jde nejlevněji s minimálním rozdílem nákupního a prodejního kurzu koupit výměnou za Bitcoin a níže uvedené kryptoměny například na Binance bez verifikace a bez potřeby peněženky. ★★★★★ Návod a recenze Binance
Koupit na Binance ☛
changelly.com Směnárna, kde lze okamžitě a jednoduše koupit nebo směnit Bitcoin a desítky dalších kryptoměn ihned platební kartou za USD.
Přímá výměna - před nákupem je potřeba založit peněženku pro danou kryptoměnu.
★★★★✰ Koupit na Changelly ☛
sonatacoin.cz Bitcoin, Litecoin, Ethereum na české směnárně bez verifikace za koruny do 25 000 Kč převodem na účet.
Bitcoin si pak pošlete na adresu burzy, například Binance a ihned nakupte jakoukoliv kryptoměnu za CZK - NÁVOD »
★★★★✰ Návod a recenze Sonatacoin
Koupit na Sonatacoin ☛
coinbase.com Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin cash bez potřeby kryptoměnové peněženky za Eura, USD kartou nebo SEPA převodem.
Nakupte zde poprvé Bitcoin nebo jinou kryptoměnu za 100USD nebo ekvivalent 81EUR - (cca 2060 Kč) a více a dostanete Bitcoin v hodnotě 10USD zdarma.
★★★★✰ Návod a recenze Coinbase
Koupit na Coinbase ☛
coinmate.io Na Coinmate jde koupit Bitcoin, Litecoin nebo Bitcoin cash převodem do Fio banky za české koruny. Ovšem je nutná video verifikace dokladů a znalost angličtiny. ★★★★★ Návod a recenze Coinmate
Koupit na Coinmate ☛