Bittrex burza - Recenze, Seznam kryptoměn a Objem obchodů

Recenze burzy kryptoměn Bittrex

Objem obchodů na Bittrex za 24H je $60,866,628.74 (7,654.36 BTC)✅ Tato burza podporuje 217 kryptoměn a 312 obchodních párů. Podle webu Alexa rank má provoz této burzy celosvětovou pozici 4540. Bittrex je nejoblíbenější v United States s hodnocením 2329.

Název burzyBittrex
Objem za 24H $60,866,628.74
7,654.36 BTC
Podporuje kryptoměn217
Obchodní páry312
Web https://bittrex.com
Twitterhttps://twitter.com/BittrexExcha...
Bloghttps://support.bittrex.com/hc/e...
Alexa Rank4540
Nejvíce uživatelůUnited States

Bittrex was founded in 2014 by three cyber security engineers. It is the premier U.S.-based block chain platform, providing lightning-fast trade execution, dependable digital wallets and industry-leading security practices. Their objective is to help advance the block chain industry by fostering innovation, incubating new and emerging technology, and driving transformative change.

Seznam kryptoměn obchodovaných na Bittrex

Místo Kryptoměna Pár Kurz/cena Objem za 24H Aktualizováno

Novinky na twitteru

Initial Exchange Offering (IEO): The Standard Tokenization Protocol (STPT) IEO price is set. Log in to sign the TOS and review your purchase amount ahead of tomorrow’s sale launch at 14:00 GMT/UTC.

https://t.co/NneWS7odZL
$STPT @STP_Networks

Načíst více

Nejlepší směnárny a burzy kryptoměn

Směnárna Více informací Hodnocení Návod a webová stránka
binance.com Více než 149 alternativních kryptoměn za kurz na krypty.cz jde nejlevněji s minimálním rozdílem nákupního a prodejního kurzu koupit výměnou za Bitcoin a níže uvedené kryptoměny například na Binance bez verifikace a bez potřeby peněženky. ★★★★★ Návod a recenze Binance
Koupit na Binance ☛
changelly.com Směnárna, kde lze okamžitě a jednoduše koupit nebo směnit Bitcoin a desítky dalších kryptoměn ihned platební kartou za USD.
Přímá výměna - před nákupem je potřeba založit peněženku pro danou kryptoměnu.
★★★★✰ Koupit na Changelly ☛
sonatacoin.cz Bitcoin, Litecoin, Ethereum na české směnárně bez verifikace za koruny do 25 000 Kč převodem na účet.
Bitcoin si pak pošlete na adresu burzy, například Binance a ihned nakupte jakoukoliv kryptoměnu za CZK - NÁVOD »
★★★★✰ Návod a recenze Sonatacoin
Koupit na Sonatacoin ☛
coinbase.com Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin cash bez potřeby kryptoměnové peněženky za Eura, USD kartou nebo SEPA převodem.
Nakupte zde poprvé Bitcoin nebo jinou kryptoměnu za 100USD nebo ekvivalent 81EUR - (cca 2060 Kč) a více a dostanete Bitcoin v hodnotě 10USD zdarma.
★★★★✰ Návod a recenze Coinbase
Koupit na Coinbase ☛
coinmate.io Na Coinmate jde koupit Bitcoin, Litecoin nebo Bitcoin cash převodem do Fio banky za české koruny. Ovšem je nutná video verifikace dokladů a znalost angličtiny. ★★★★★ Návod a recenze Coinmate
Koupit na Coinmate ☛