Bitstamp burza - Recenze, Seznam kryptoměn a Objem obchodů

Recenze burzy kryptoměn Bitstamp

Objem obchodů na Bitstamp za 24H je $95,294,286.17 (12,402.91 BTC)✅ Tato burza podporuje 5 kryptoměn a 14 obchodních párů. Podle webu Alexa rank má provoz této burzy celosvětovou pozici 15649. Bitstamp je nejoblíbenější v United States s hodnocením 10574.

Název burzyBitstamp
Objem za 24H $95,294,286.17
12,402.91 BTC
Podporuje kryptoměn5
Obchodní páry14
Web https://www.bitstamp.net
Twitterhttps://twitter.com/Bitstamp
Bloghttps://www.bitstamp.net/news/
Alexa Rank15649
Nejvíce uživatelůUnited States

Our goal is to provide reliable easy to use service for companies and individuals to exchange bitcoins. We have been setting standards for Compliance with leading examples of best practice. We give transparency in volume-based pricing with no hidden fees with 98% of digital funds stored offline, subject to yearly audit by one of the Big Four.

Seznam kryptoměn obchodovaných na Bitstamp

Místo Kryptoměna Pár Kurz/cena Objem za 24H Aktualizováno

Novinky na twitteru

DID YOU KNOW: All possible Bitcoin addresses already exist. When you generate a new private key, it is theoretically possible that it will be tied to an address already owned by someone. However, that chance is small enough to be called impossible - 1 in 10⁷⁷#WednesdayWisdom 💡

IN PROGRESS: Still finishing up maintenance on our platform. Thank you for your patience, we will let you know as soon as we're back.

IN PROGRESS: Still finishing up maintenance on our platform. We will let you know once everything is back online.

IN PROGRESS: https://t.co/KveLmUWpd1 is currently down for scheduled maintenance. We will keep you updated on this channel.

Načíst více

Nejlepší směnárny a burzy kryptoměn

Směnárna Více informací Hodnocení Návod a webová stránka
binance.com Více než 149 alternativních kryptoměn za kurz na krypty.cz jde nejlevněji s minimálním rozdílem nákupního a prodejního kurzu koupit výměnou za Bitcoin a níže uvedené kryptoměny například na Binance bez verifikace a bez potřeby peněženky. ★★★★★ Návod a recenze Binance
Koupit na Binance ☛
changelly.com Směnárna, kde lze okamžitě a jednoduše koupit nebo směnit Bitcoin a desítky dalších kryptoměn ihned platební kartou za USD.
Přímá výměna - před nákupem je potřeba založit peněženku pro danou kryptoměnu.
★★★★✰ Koupit na Changelly ☛
sonatacoin.cz Bitcoin, Litecoin, Ethereum na české směnárně bez verifikace za koruny do 25 000 Kč převodem na účet.
Bitcoin si pak pošlete na adresu burzy, například Binance a ihned nakupte jakoukoliv kryptoměnu za CZK - NÁVOD »
★★★★✰ Návod a recenze Sonatacoin
Koupit na Sonatacoin ☛
coinbase.com Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin cash bez potřeby kryptoměnové peněženky za Eura, USD kartou nebo SEPA převodem.
Nakupte zde poprvé Bitcoin nebo jinou kryptoměnu za 100USD nebo ekvivalent 81EUR - (cca 2060 Kč) a více a dostanete Bitcoin v hodnotě 10USD zdarma.
★★★★✰ Návod a recenze Coinbase
Koupit na Coinbase ☛
coinmate.io Na Coinmate jde koupit Bitcoin, Litecoin nebo Bitcoin cash převodem do Fio banky za české koruny. Ovšem je nutná video verifikace dokladů a znalost angličtiny. ★★★★★ Návod a recenze Coinmate
Koupit na Coinmate ☛