Bitcointrade burza - Recenze, Seznam kryptoměn a Objem obchodů

Recenze burzy kryptoměn Bitcointrade

Objem obchodů na Bitcointrade za 24H je $926,404.20 (116.76 BTC)✅ Tato burza podporuje 0 kryptoměn a 0 obchodních párů. Podle webu Alexa rank má provoz této burzy celosvětovou pozici 64279. Bitcointrade je nejoblíbenější v Brazil s hodnocením 1606.

Název burzyBitcoinTrade
Objem za 24H $926,404.20
116.76 BTC
Podporuje kryptoměn0
Obchodní páry0
Web https://www.bitcointrade.com.br/...
Twitterhttps://twitter.com/br_bitcointr...
Alexa Rank64279
Nejvíce uživatelůBrazil

BitcoinTrade is the safest platform in Brazil to buy and sell Bitcoin and Ethereum. It is the first and only platform in Brazil with PCI DSS level 2 certification. It also matches with the maximum security requirements in the transactions.

Seznam kryptoměn obchodovaných na Bitcointrade

Místo Kryptoměna Pár Kurz/cena Objem za 24H Aktualizováno

Novinky na twitteru

Nova tela e fluxo de Depósito Bancário disponível na @br_bitcointrade. Agora ficou muito mais fácil, prático e rápido realizar seu Depósito Bancário. Acesse a plataforma e confira esta novidade agora mesmo. #GoBitcoinTrade

A plataforma da @br_bitcointrade ficará inacessível nesta madrugada (17/04) a partir da 01h30 até as 2h30 para manutenção preventiva. Agradecemos a paciência de todos.

O acesso à nossa plataforma está no momento instável e intermitente. Nosso time de engenharia já está atuando para normalizar o ambiente. Pedimos desculpas pelos transtornos.

Načíst více

Nejlepší směnárny a burzy kryptoměn

Směnárna Více informací Hodnocení Návod a webová stránka
binance.com Více než 149 alternativních kryptoměn za kurz na krypty.cz jde nejlevněji s minimálním rozdílem nákupního a prodejního kurzu koupit výměnou za Bitcoin a níže uvedené kryptoměny například na Binance bez verifikace a bez potřeby peněženky. ★★★★★ Návod a recenze Binance
Koupit na Binance ☛
changelly.com Směnárna, kde lze okamžitě a jednoduše koupit nebo směnit Bitcoin a desítky dalších kryptoměn ihned platební kartou za USD.
Přímá výměna - před nákupem je potřeba založit peněženku pro danou kryptoměnu.
★★★★✰ Koupit na Changelly ☛
sonatacoin.cz Bitcoin, Litecoin, Ethereum na české směnárně bez verifikace za koruny do 25 000 Kč převodem na účet.
Bitcoin si pak pošlete na adresu burzy, například Binance a ihned nakupte jakoukoliv kryptoměnu za CZK - NÁVOD »
★★★★✰ Návod a recenze Sonatacoin
Koupit na Sonatacoin ☛
coinbase.com Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin cash bez potřeby kryptoměnové peněženky za Eura, USD kartou nebo SEPA převodem.
Nakupte zde poprvé Bitcoin nebo jinou kryptoměnu za 100USD nebo ekvivalent 81EUR - (cca 2060 Kč) a více a dostanete Bitcoin v hodnotě 10USD zdarma.
★★★★✰ Návod a recenze Coinbase
Koupit na Coinbase ☛
coinmate.io Na Coinmate jde koupit Bitcoin, Litecoin nebo Bitcoin cash převodem do Fio banky za české koruny. Ovšem je nutná video verifikace dokladů a znalost angličtiny. ★★★★★ Návod a recenze Coinmate
Koupit na Coinmate ☛