Bitbay burza - Recenze, Seznam kryptoměn a Objem obchodů

Recenze burzy kryptoměn Bitbay

Objem obchodů na Bitbay za 24H je $27,079,279.68 (2,925.69 BTC)✅ Tato burza podporuje 24 kryptoměn a 85 obchodních párů. Podle webu Alexa rank má provoz této burzy celosvětovou pozici 43638. Bitbay je nejoblíbenější v Poland s hodnocením 717.

Název burzyBitBay
Objem za 24H $27,079,279.68
2,925.69 BTC
Podporuje kryptoměn24
Obchodní páry85
Web https://bitbay.net
Twitterhttps://twitter.com/BitBayBitcoi...
Bloghttps://steemit.com/@bitbay.net
Alexa Rank43638
Nejvíce uživatelůPoland

BitBay was created in 2014 in Katowice. In 2015, the exchange system was improved to be more user-friendly, as well as first professional trading tools have emerged. In 2016, Bitbay started to work on BitBay 3.0 version of the platform and extended its team room just 13 to 70 people. In the meantime, Bitbay launched new products to trade such as BitcoinCantor and bitcoin payments. Bitbay won big accolades such as he Best Cryptocurrency Exchange 2017 at Cryptocurrency World Expo and The Best Cryptocurrency Exchange at Berlin Summit 2018.

Seznam kryptoměn obchodovaných na Bitbay

Místo Kryptoměna Pár Kurz/cena Objem za 24H Aktualizováno

Novinky na twitteru

Nejlepší směnárny a burzy kryptoměn

Směnárna Více informací Hodnocení Návod a webová stránka
binance.com Více než 149 alternativních kryptoměn za kurz na krypty.cz jde nejlevněji s minimálním rozdílem nákupního a prodejního kurzu koupit výměnou za Bitcoin a níže uvedené kryptoměny například na Binance bez verifikace a bez potřeby peněženky. ★★★★★ Návod a recenze Binance
Koupit na Binance ☛
changelly.com Směnárna, kde lze okamžitě a jednoduše koupit nebo směnit Bitcoin a desítky dalších kryptoměn ihned platební kartou za USD.
Přímá výměna - před nákupem je potřeba založit peněženku pro danou kryptoměnu.
★★★★✰ Koupit na Changelly ☛
sonatacoin.cz Bitcoin, Litecoin, Ethereum na české směnárně bez verifikace za koruny do 25 000 Kč převodem na účet.
Bitcoin si pak pošlete na adresu burzy, například Binance a ihned nakupte jakoukoliv kryptoměnu za CZK - NÁVOD »
★★★★✰ Návod a recenze Sonatacoin
Koupit na Sonatacoin ☛
coinbase.com Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin cash bez potřeby kryptoměnové peněženky za Eura, USD kartou nebo SEPA převodem.
Nakupte zde poprvé Bitcoin nebo jinou kryptoměnu za 100USD nebo ekvivalent 81EUR - (cca 2060 Kč) a více a dostanete Bitcoin v hodnotě 10USD zdarma.
★★★★✰ Návod a recenze Coinbase
Koupit na Coinbase ☛
coinmate.io Na Coinmate jde koupit Bitcoin, Litecoin nebo Bitcoin cash převodem do Fio banky za české koruny. Ovšem je nutná video verifikace dokladů a znalost angličtiny. ★★★★★ Návod a recenze Coinmate
Koupit na Coinmate ☛