Bit z burza - Recenze, Seznam kryptoměn a Objem obchodů

Recenze burzy kryptoměn Bit z

Objem obchodů na Bit z za 24H je $1,188,770,845.18 (153,829.64 BTC)✅ Tato burza podporuje 79 kryptoměn a 120 obchodních párů. Podle webu Alexa rank má provoz této burzy celosvětovou pozici 28720. Bit z je nejoblíbenější v South Korea s hodnocením 1145.

Název burzyBit-Z
Objem za 24H $1,188,770,845.18
153,829.64 BTC
Podporuje kryptoměn79
Obchodní páry120
Web https://www.bit-z.com
Twitterhttps://twitter.com/BitZExchange...
Telegramhttps://t.me/bitzEN
Bloghttps://medium.com/@Bit_z.com
Alexa Rank28720
Nejvíce uživatelůSouth Korea

Bit-Z was founded in 2016 and in today's date, it is one of the world's leading digital asset trading exchanges providing professional digital asset trading and OTC services. They have the top talents from international digital asset industry as well as diverse professionals from fields such as finance, social network, gaming, and e-commerce. Their mission is to ensure transaction security and GSLB with distributed servers to ensure the stability of the platform.

Seznam kryptoměn obchodovaných na Bit z

Místo Kryptoměna Pár Kurz/cena Objem za 24H Aktualizováno

Novinky na twitteru

Nejlepší směnárny a burzy kryptoměn

Směnárna Více informací Hodnocení Návod a webová stránka
binance.com Více než 149 alternativních kryptoměn za kurz na krypty.cz jde nejlevněji s minimálním rozdílem nákupního a prodejního kurzu koupit výměnou za Bitcoin a níže uvedené kryptoměny například na Binance bez verifikace a bez potřeby peněženky. ★★★★★ Návod a recenze Binance
Koupit na Binance ☛
changelly.com Směnárna, kde lze okamžitě a jednoduše koupit nebo směnit Bitcoin a desítky dalších kryptoměn ihned platební kartou za USD.
Přímá výměna - před nákupem je potřeba založit peněženku pro danou kryptoměnu.
★★★★✰ Koupit na Changelly ☛
sonatacoin.cz Bitcoin, Litecoin, Ethereum na české směnárně bez verifikace za koruny do 25 000 Kč převodem na účet.
Bitcoin si pak pošlete na adresu burzy, například Binance a ihned nakupte jakoukoliv kryptoměnu za CZK - NÁVOD »
★★★★✰ Návod a recenze Sonatacoin
Koupit na Sonatacoin ☛
coinbase.com Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin cash bez potřeby kryptoměnové peněženky za Eura, USD kartou nebo SEPA převodem.
Nakupte zde poprvé Bitcoin nebo jinou kryptoměnu za 100USD nebo ekvivalent 81EUR - (cca 2060 Kč) a více a dostanete Bitcoin v hodnotě 10USD zdarma.
★★★★✰ Návod a recenze Coinbase
Koupit na Coinbase ☛
coinmate.io Na Coinmate jde koupit Bitcoin, Litecoin nebo Bitcoin cash převodem do Fio banky za české koruny. Ovšem je nutná video verifikace dokladů a znalost angličtiny. ★★★★★ Návod a recenze Coinmate
Koupit na Coinmate ☛