Axnet burza - Recenze, Seznam kryptoměn a Objem obchodů

Recenze burzy kryptoměn Axnet

Objem obchodů na Axnet za 24H je $310,961.16 (39.53 BTC)✅ Tato burza podporuje 0 kryptoměn a 0 obchodních párů. Podle webu Alexa rank má provoz této burzy celosvětovou pozici 4309654. Axnet je nejoblíbenější v s hodnocením 10000000.

Název burzyAXNET
Objem za 24H $310,961.16
39.53 BTC
Podporuje kryptoměn0
Obchodní páry0
Web https://ax.net/
Twitterhttps://twitter.com/AX_NET
Alexa Rank4309654

AXNET is a Estonia based good cryptocurrency exchange.

Seznam kryptoměn obchodovaných na Axnet

Místo Kryptoměna Pár Kurz/cena Objem za 24H Aktualizováno

Novinky na twitteru

Happy New Year from all of us at #AXNET. May this year bring prosperity, health, success, and happiness to all. This upcoming year we plan to bring many upgrades and improvements to the AXNET dual exchange platform for all of our users and enabling multiple fiat pairs.

AXNET believes decentralized exchanges as the forefront of cryptocurrency adoption. We plan to add over 50+ new pairs to our DEX during Q1 2019. If you are interested in listing your ERC20 to our high-speed DEX send an email to us at listing@ax.net

Thank you - #AXNET

Asset Exchange Network is proud to announce that it is officially launching it's trading platform and opening up registration to the public immediately.
https://t.co/8DQifOCLiK
@Ax_Net #AXNET $axn #blockchain #cryptocurrency #altcoin #bitcoin #crypto #trading

AXNET has begun its initial implementation and testing of EUR fiat pairs! We will soon have a guide on how users, after verification, can set up their banking IBAN accounts for SEPA and Wire transfers for EUR. BTC/EUR and ETH/EUR will soon be open for the public thereafter.

AXNET powers an aggregated liquidity book access all platforms to give instant depth to all users without having to leave our exchange. We are adding this to all assets gradually.

Načíst více

Nejlepší směnárny a burzy kryptoměn

Směnárna Více informací Hodnocení Návod a webová stránka
binance.com Více než 149 alternativních kryptoměn za kurz na krypty.cz jde nejlevněji s minimálním rozdílem nákupního a prodejního kurzu koupit výměnou za Bitcoin a níže uvedené kryptoměny například na Binance bez verifikace a bez potřeby peněženky. ★★★★★ Návod a recenze Binance
Koupit na Binance ☛
changelly.com Směnárna, kde lze okamžitě a jednoduše koupit nebo směnit Bitcoin a desítky dalších kryptoměn ihned platební kartou za USD.
Přímá výměna - před nákupem je potřeba založit peněženku pro danou kryptoměnu.
★★★★✰ Koupit na Changelly ☛
sonatacoin.cz Bitcoin, Litecoin, Ethereum na české směnárně bez verifikace za koruny do 25 000 Kč převodem na účet.
Bitcoin si pak pošlete na adresu burzy, například Binance a ihned nakupte jakoukoliv kryptoměnu za CZK - NÁVOD »
★★★★✰ Návod a recenze Sonatacoin
Koupit na Sonatacoin ☛
coinbase.com Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin cash bez potřeby kryptoměnové peněženky za Eura, USD kartou nebo SEPA převodem.
Nakupte zde poprvé Bitcoin nebo jinou kryptoměnu za 100USD nebo ekvivalent 81EUR - (cca 2060 Kč) a více a dostanete Bitcoin v hodnotě 10USD zdarma.
★★★★✰ Návod a recenze Coinbase
Koupit na Coinbase ☛
coinmate.io Na Coinmate jde koupit Bitcoin, Litecoin nebo Bitcoin cash převodem do Fio banky za české koruny. Ovšem je nutná video verifikace dokladů a znalost angličtiny. ★★★★★ Návod a recenze Coinmate
Koupit na Coinmate ☛