Sonatacoin – recenze a návod jak a kde koupit kryptoměny

Sonata coin - česká směnárna

Sonatacoin – česká směnárna

Návod jak koupit nebo prodat Bitcoin a koupit jím jakoukoliv kryptoměnu

Na české směnárně Sonatacoin jde bezpečně, jednoduše a s nejvýhodnějším kurzem v ČR koupit nebo prodat Bitcoin, Litecoin nebo Ethereum. Tato směnárna pro platbu v korunách za kryptoměnu používá zatím jen bankovní převod do banky Creditas. Pokud nemáte účet u Creditas a chcete, aby byly peníze připsány ihned ještě týž den, tak je taky možné hotovost vložit přímo na pokladně banky Creditas. Realizace objednávky po připsání peněz na účet je už pak otázka chvilky. Na Sonatacoin je vše vysvětleno v češtině, a kdyby se vyskytl nějaký problém nebo jste potřebovali s něčím poradit, tak je zde i live podpora česky, která odpovídá na dotazy velmi rychle. V době psaní článku, jde navíc koupit Bitcoin bez verifikace dokladů do částky 25 000 Kč ihned.

Společnost Solidní Finance, a.s. má již několika roční historii v oblasti kryptoměn, a proto založila i webovou stránku Sonatacoin, aby lidem usnadnila nákup a prodej hlavních kryptoměn. Sonatacoin disponuje také týmem odborníků, kteří se tématem kryptoměn zabývají od počátku jejich existence.

Nejprve klikněte zde pro zahájení registrace třeba na burze Binance
Nebo si na podstránce na krypty.cz s kryptoměnou, kterou chcete nakoupit, najděte jinou burzu, kde se obchoduje v páru BTC/požadovaná kryptoměna, pro výměnu například BTC/TRX (Bitcoin za Tron) jde použít kryptoměnová burza Binance.
Zobrazit kryptoměny obchodované na Binance ⇨

Zde po registraci vygenerujte v administraci adresu pro příjem například Bitcoinu nebo jiné kryptoměny a jednoduše proveďte vklad Bitcoinu tzv. „Deposit“. Verifikace dokladů pro vklad nebo výběr kryptoměny na Binance také není nutná. Bitcoin, Litecoin nebo Ethereum předtím koupíte třeba na směnárně Sonatacoin a rovnou pošlete na Binance, kde jej ihned snadno vyměníte za jednu z více než 350 alternativních kryptoměn, případně si Bitcoin nebo jinou kryptoměnu, koupenou za fiat(CZK, USD, EUR) zašlete na jinou burzu, kde se požadovaná kryptoměna co chcete nakoupit zrovna obchoduje v páru.

Binance adresa pro vklad

Klikněte zde pro zahájení registrace na Sonatacoin
Zobrazit kryptoměny obchodované na Sonatacoin ⇨

Teď už stačí jen vložit(např. zkratkou CTRL+V) zkopírovanou vygenerovanou adresu pro příjem Bitcoinu(nebo jiné kryptoměny) na burzu Binance, do kolonky pro nákup na Sonatacoin, a ještě zadat částku, za kterou chcete nakoupit v korunách nebo Bitcoinu. Po odeslání objednávky dojdou instrukce od Sonatacoin pro bankovní převod.

Sonatacoin nákup Bitcoinu

Sonatacoin nákup Bitcoinu

Potom co se objeví na burze Binance zakoupený Bitcoin, Litecoin nebo Ethereum za koruny ze směnárny Sonatacoin, tak jej ihned můžete prodat a koupit za něj jakoukoliv jinou alternativní kryptoměnu, co zrovna chcete a také nejlevněji s minimálním rozdílem nákupního a prodejního kurzu, přímo na kryptoměnové burze. Jedna z nejznámějších burz je například Binance, která nabízí více než 149 kryptoměn, včetně třeba Tronu nebo Dash.

binance rychlý nákup

binance rychlý nákup

binance - jak koupit nebo prodat kryptoměnu

binance – jak koupit nebo prodat kryptoměnu

Pokud potřebujete podrobnější informace jak nakoupit nebo prodat kryptoměnu na burze, tak si přečtěte i návod na registraci, nákup a prodej kryptoměny na Binance.

Stejným způsobem jde nakoupit Bitcoin, Litecoin nebo Ethereum ihned platební kartou na směnárně Coinbase s % poplatkem za platbu kartou a nutnou verifikací ofocených dokladů, která ale v mém případě proběhla velmi rychle a bezproblémově, stačí nahrát fotku v účtu na Coinbase.

Za české koruny převodem na účet Fio banky jde nakoupit i na Coinmate, tato směnárna ale požaduje verifikaci dokladů přes video hovor v aplikaci pro Android nebo iPhone.

TIP. Pokud si ještě nejste úplně jisti, jak provést nákup kryptoměny správně a máte obavy třeba ze ztráty kryptoměny, tak si nejprve zkuste uskutečnit první nákup za menší částku a teprve až potom proveďte nákup za větší částky.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.