Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/104016/virtual/www/domains/krypty.cz/wp-includes/post-template.php on line 293

Yggdrash (YEED) kryptoměna Kurz/cena $0.000381 Kde a jak koupit »

Yggdrash (YEED) - aktuální kurz✅ Tržní kapitalizace: $1,903,391. Cena za 24 hodin je o -4.26% nižší. Historie kurzu, graf, kalkulačka, kde koupit a co to je?

 • yggdrash
  Yggdrash (YEED)
 • Kurz/ Cena
  $0.000381
 • 24h %
  -4.26%
 • Tržní kapitalizace
  $1,903,391
 • Objem
  $127,452
 • Dostupné mince
  5,000,000,000 YEED
 • Místo
  653

Kalkulačka a převod YEED na CZK(koruny-Kč), USD, EUR

Vložte částku
Kryptoměna
Převod na fiat měnu nebo kryptoměnu

10 Yggdrash (YEED)
=
0.00381USD

Graf kurzu Yggdrash


Načítám graf...

Více informací o kryptoměně a co to je

N/A

Kde a jak koupit Yggdrash?

Koupit kryptoměnu Koupit kryptoměnu

Koupit nebo vyměnit kryptoměnu můžete také na těchto burzách ↓

Místo Burza Pár Kurz/cena Objem za 24H Aktualizováno

* kliknutím na burzu zobrazíte její detailní popis, obchodované kryptoměny a její webovou stránku, kde jde provést nákup
* burza je nejlevnější variantou nákupu jakékoliv kryptoměny, výměnou za jinou, kterou jste dříve někde zakoupili za fiat(tedy koruny, eura nebo dolary)
* některé burzy po verifikaci podporují přímý vklad kartou nebo SEPA převodem i obchodování v eurech a dolarech(hledejte pár USD, EUR v tabulce), zpravidla s výběrem a vkladem fiatu za poplatek, například burza Exmo ☛
* pokud nevíte jak koupit kryptoměnu na burze, tak si stačí přečíst třeba návod na burzu Binance, a také zjednodušený návod na nákup Bitcoinu za české koruny a jeho výměnu za aternativní kryptoměny na burze

Směnárna Více informací Hodnocení Návod a webová stránka
binance.com Více než 149 alternativních kryptoměn za kurz na krypty.cz jde nejlevněji s minimálním rozdílem nákupního a prodejního kurzu koupit výměnou za Bitcoin a níže uvedené kryptoměny například na Binance bez verifikace a bez potřeby peněženky. ★★★★★ Návod a recenze Binance
Koupit na Binance ☛
changelly.com Směnárna, kde lze okamžitě a jednoduše koupit nebo směnit Bitcoin a desítky dalších kryptoměn ihned platební kartou za USD.
Přímá výměna - před nákupem je potřeba založit peněženku pro danou kryptoměnu.
★★★★✰ Koupit na Changelly ☛
sonatacoin.cz Bitcoin, Litecoin, Ethereum na české směnárně bez verifikace za koruny do 25 000 Kč převodem na účet.
Bitcoin si pak pošlete na adresu burzy, například Binance a ihned nakupte jakoukoliv kryptoměnu za CZK - NÁVOD »
★★★★✰ Návod a recenze Sonatacoin
Koupit na Sonatacoin ☛
coinbase.com Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin cash bez potřeby kryptoměnové peněženky za Eura, USD kartou nebo SEPA převodem.
Nakupte zde poprvé Bitcoin nebo jinou kryptoměnu za 100USD nebo ekvivalent 81EUR - (cca 2060 Kč) a více a dostanete Bitcoin v hodnotě 10USD zdarma.
★★★★✰ Návod a recenze Coinbase
Koupit na Coinbase ☛
coinmate.io Na Coinmate jde koupit Bitcoin, Litecoin nebo Bitcoin cash převodem do Fio banky za české koruny. Ovšem je nutná video verifikace dokladů a znalost angličtiny. ★★★★★ Návod a recenze Coinmate
Koupit na Coinmate ☛

Novinky na Twitteru

[#YGGDRASH_NEWS]
The daily #blockchain services are being released. #Steemit, #Samsung Electronics, #LG Electronics, and #Kakao are introducing useful blockchain services.
https://t.co/mVfSMFOyTk
#YGGDRASH platform will be used in everyday life in the near future.

[#YGGDRASH_NEWS]
#YGGDRASH ranked 11th in ‘#Cryptomiso’ based on development status. Among the projects to develop in #JAVA language, YGGDRASH was ranked first.
https://t.co/iN3C7Knq1c
Please look forward to our performance. We will prove it by numbers.

[#YGGDRASH_NEWS]
According to #Cointelegraph, #California is studying #blockchain for use in water rights management. The project amounts to a blockchain-based system that implements #IoT sensors across water pumps in a major river.
https://t.co/DgBr0As4oz

[#YGGDRASH_NEWS]
#Korean movie star #Yongjun_Bae, known as #ヨン様よんさま, has invested cryptocurrency start-up, #SEAMON. SEAMON plans to prepare #SEAMONX exchange that people can trade marine products by using SEAMON token.
https://t.co/whvFvEiX9L

[#YGGDRASH_NEWS]
#EU made recommendations on how to better develop #blockchain #technology, including #interoperability and #scalability standards. The report advises #policymakers and #industry players to cooperate in improving and developing blockchain.
https://t.co/DaAnMXgx5W

Načíst více

Historie kurzu, objemu a tržní kapitalizace kryptoměny

Datum Kurz / Cena Objem Tržní kapitál