Stellar (XLM) kryptoměna Kurz/cena $0.1048 Kde a jak koupit »

Stellar (XLM) - aktuální kurz✅ Tržní kapitalizace: $2,014,496,758. Cena za 24 hodin je o -5.22% nižší. Historie kurzu, graf, kalkulačka, kde koupit a co to je?

 • stellar
  Stellar (XLM)
 • Kurz/ Cena
  $0.1048
 • 24h %
  -5.22%
 • Tržní kapitalizace
  $2,014,496,758
 • Objem
  $156,254,897
 • Dostupné mince
  19,217,521,333 XLM
 • Místo
  7

Kalkulačka a převod XLM na CZK(koruny-Kč), USD, EUR

Vložte částku
Kryptoměna
Převod na fiat měnu nebo kryptoměnu

10 Stellar (XLM)
=
1.048USD

Graf kurzu Stellar


Načítám graf...

Více informací o kryptoměně a co to je

Co je to Stellar? (XLM)

Stellar je protokol pro výměnu peněz s otevřeným zdrojovým kódem a vlastní peněženkou. Servery provozují softwarovou implementaci protokolu a využívají internet k připojení a komunikaci s dalšími servery, čímž vytvářejí globální síť výměny hodnot. Každý server ukládá záznam o všech účtech v síti. Tyto záznamy jsou uloženy v databázi nazvané "kniha" (ledger).

Tým

Open-source protokol pro výměnu hodnot založil na počátku roku 2014 Jed McCaleb (tvůrce eDonkey ) a Joyce Kim. Mezi poradce patří například Keith Rabois, Patrick Collison, Matt Mullenweg, Greg Stein, Joi Ito, Sam Altman, Naval Ravikant a další.

Reálné využití

Neziskové organizace a podniky zavádějí Stellar jako svou finanční infrastrukturu, zejména v rozvojovém světě. Jedním z takových příkladů je Praekelt Foundation.
Společnost Oradian, bankovní softwarová společnost založená na cloudových technologiích, plánuje také využívat síť Stellar pro připojení mikrofinančních institucí (MFI) v Nigérii.
V prosinci 2016 bylo oznámeno více partnerství, včetně Filipín, Indie a západní Afriky.
V měsíci říjnu 2017 společnost Stellar a IBM vytvořily partnerství pro zvýšení rychlosti celosvětových plateb.

Více info: Plán společnosti (ENG) | Hackernoon článek (ENG) | Wikipedie (ENG)

Kde a jak koupit Stellar?

Koupit kryptoměnu Koupit kryptoměnu

Koupit nebo vyměnit kryptoměnu můžete také na těchto burzách ↓

Místo Burza Pár Kurz/cena Objem za 24H Aktualizováno

* kliknutím na burzu zobrazíte její detailní popis, obchodované kryptoměny a její webovou stránku, kde jde provést nákup
* burza je nejlevnější variantou nákupu jakékoliv kryptoměny, výměnou za jinou, kterou jste dříve někde zakoupili za fiat(tedy koruny, eura nebo dolary)
* některé burzy po verifikaci podporují přímý vklad kartou nebo SEPA převodem i obchodování v eurech a dolarech(hledejte pár USD, EUR v tabulce), zpravidla s výběrem a vkladem fiatu za poplatek, například burza Exmo ☛
* pokud nevíte jak koupit kryptoměnu na burze, tak si stačí přečíst třeba návod na burzu Binance, a také zjednodušený návod na nákup Bitcoinu za české koruny a jeho výměnu za aternativní kryptoměny na burze

Směnárna Více informací Hodnocení Návod a webová stránka
binance.com Více než 149 alternativních kryptoměn za kurz na krypty.cz jde nejlevněji s minimálním rozdílem nákupního a prodejního kurzu koupit výměnou za Bitcoin a níže uvedené kryptoměny například na Binance bez verifikace a bez potřeby peněženky. ★★★★★ Návod a recenze Binance
Koupit na Binance ☛
changelly.com Směnárna, kde lze okamžitě a jednoduše koupit nebo směnit Bitcoin a desítky dalších kryptoměn ihned platební kartou za USD.
Přímá výměna - před nákupem je potřeba založit peněženku pro danou kryptoměnu.
★★★★✰ Koupit na Changelly ☛
sonatacoin.cz Bitcoin, Litecoin, Ethereum na české směnárně bez verifikace za koruny do 25 000 Kč převodem na účet.
Bitcoin si pak pošlete na adresu burzy, například Binance a ihned nakupte jakoukoliv kryptoměnu za CZK - NÁVOD »
★★★★✰ Návod a recenze Sonatacoin
Koupit na Sonatacoin ☛
coinbase.com Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin cash bez potřeby kryptoměnové peněženky za Eura, USD kartou nebo SEPA převodem.
Nakupte zde poprvé Bitcoin nebo jinou kryptoměnu za 100USD nebo ekvivalent 81EUR - (cca 2060 Kč) a více a dostanete Bitcoin v hodnotě 10USD zdarma.
★★★★✰ Návod a recenze Coinbase
Koupit na Coinbase ☛
coinmate.io Na Coinmate jde koupit Bitcoin, Litecoin nebo Bitcoin cash převodem do Fio banky za české koruny. Ovšem je nutná video verifikace dokladů a znalost angličtiny. ★★★★★ Návod a recenze Coinmate
Koupit na Coinmate ☛

Novinky na Twitteru

Historie kurzu, objemu a tržní kapitalizace kryptoměny

Datum Kurz / Cena Objem Tržní kapitál