NEM (XEM) kryptoměna Kurz/cena $0.0483 Kde a jak koupit »

NEM (XEM) - aktuální kurz✅ Tržní kapitalizace: $433,953,817. Cena za 24 hodin je o 4.21% vyšší. Historie kurzu, graf, kalkulačka, kde koupit a co to je?

 • nem
  NEM (XEM)
 • Kurz/ Cena
  $0.0483
 • 24h %
  4.21%
 • Tržní kapitalizace
  $433,953,817
 • Objem
  $29,604,359
 • Dostupné mince
  8,999,999,999 XEM
 • Místo
  16

Kalkulačka a převod XEM na CZK(koruny-Kč), USD, EUR

Vložte částku
Kryptoměna
Převod na fiat měnu nebo kryptoměnu

10 NEM (XEM)
=
0.4820USD

Graf kurzu Nem


Načítám graf...

Více informací o kryptoměně a co to je

Co je to Nem? (XEM)

NEM je první blokádová síť Smart Asset na světě a je od základu postavená pro výkonnost v podnikové sféře. Bloková technologie společnosti NEM poskytuje platformu světové úrovně pro správu téměř jakéhokoli druhu aktiv, například měny, dodavatelského řetězce, notáře, záznamů o vlastnictví a dalších. Síla NEM je v přímém a bezpečném vývojářském rozhraní, kde můžete nasadit své blokové řešení v rekordním čase. Ať už pracujete na mobilní aplikaci nebo přinášíte blokovou síť do stávající podnikové infrastruktury, NEM provádí blokové výpočty pro vás.
Systém Smart Asset od komunity NEM umožňuje komukoliv zcela přizpůsobit využití blokádového řešení NEM s robustní sadou funkcí, včetně jmenných prostorů podobných doménám a plnohodnotné kontrole zápisů v bloku. Každá aplikace může přistupovat k těmto funkcím prostřednictvím jednoduchého rozhraní API společnosti NEM. To umožňuje snadnou integraci do mobilních aplikací, stávající podnikové infrastruktury nebo smluvní logiky. Veřejná blokáda NEM poskytuje vývojářům otevřenou a samostatnou platformu.

Tým

Vývojáři NEM jsou pseudonymní. Kryptoměna NEM byla spuštěna uživatelem fóra bitcointalk.org s přezdívkou UtopianFuture, který byl inspirován kryptoměnou Nxt. Původním záměrem s kryptoměnou NEM bylo vytvořit vidlici NXT, to bylo ale nakonec odmítnuto ve prospěch zcela nového zdrojového kódu. Dne 19.1. 2014 byla otevřena výzva k účasti v projektu Nem na fóru bitcointalk.org a jejím cílem bylo vytvoření kryptoměny od základu orientované na komunitu.

Více info: Wikipedie (ENG)

Kde a jak koupit Nem?

Koupit kryptoměnu Koupit kryptoměnu

Koupit nebo vyměnit kryptoměnu můžete také na těchto burzách ↓

Místo Burza Pár Kurz/cena Objem za 24H Aktualizováno

* kliknutím na burzu zobrazíte její detailní popis, obchodované kryptoměny a její webovou stránku, kde jde provést nákup
* burza je nejlevnější variantou nákupu jakékoliv kryptoměny, výměnou za jinou, kterou jste dříve někde zakoupili za fiat(tedy koruny, eura nebo dolary)
* některé burzy po verifikaci podporují přímý vklad kartou nebo SEPA převodem i obchodování v eurech a dolarech(hledejte pár USD, EUR v tabulce), zpravidla s výběrem a vkladem fiatu za poplatek, například burza Exmo ☛
* pokud nevíte jak koupit kryptoměnu na burze, tak si stačí přečíst třeba návod na burzu Binance, a také zjednodušený návod na nákup Bitcoinu za české koruny a jeho výměnu za aternativní kryptoměny na burze

Směnárna Více informací Hodnocení Návod a webová stránka
binance.com Více než 149 alternativních kryptoměn za kurz na krypty.cz jde nejlevněji s minimálním rozdílem nákupního a prodejního kurzu koupit výměnou za Bitcoin a níže uvedené kryptoměny například na Binance bez verifikace a bez potřeby peněženky. ★★★★★ Návod a recenze Binance
Koupit na Binance ☛
changelly.com Směnárna, kde lze okamžitě a jednoduše koupit nebo směnit Bitcoin a desítky dalších kryptoměn ihned platební kartou za USD.
Přímá výměna - před nákupem je potřeba založit peněženku pro danou kryptoměnu.
★★★★✰ Koupit na Changelly ☛
sonatacoin.cz Bitcoin, Litecoin, Ethereum na české směnárně bez verifikace za koruny do 25 000 Kč převodem na účet.
Bitcoin si pak pošlete na adresu burzy, například Binance a ihned nakupte jakoukoliv kryptoměnu za CZK - NÁVOD »
★★★★✰ Návod a recenze Sonatacoin
Koupit na Sonatacoin ☛
coinbase.com Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin cash bez potřeby kryptoměnové peněženky za Eura, USD kartou nebo SEPA převodem.
Nakupte zde poprvé Bitcoin nebo jinou kryptoměnu za 100USD nebo ekvivalent 81EUR - (cca 2060 Kč) a více a dostanete Bitcoin v hodnotě 10USD zdarma.
★★★★✰ Návod a recenze Coinbase
Koupit na Coinbase ☛
coinmate.io Na Coinmate jde koupit Bitcoin, Litecoin nebo Bitcoin cash převodem do Fio banky za české koruny. Ovšem je nutná video verifikace dokladů a znalost angličtiny. ★★★★★ Návod a recenze Coinmate
Koupit na Coinmate ☛

Novinky na Twitteru

Historie kurzu, objemu a tržní kapitalizace kryptoměny

Datum Kurz / Cena Objem Tržní kapitál