Tether (USDT) kryptoměna Kurz/cena $1.001 Kde a jak koupit »

Tether (USDT) - aktuální kurz✅ Tržní kapitalizace: $2,057,283,260. Cena za 24 hodin je o 0.67% vyšší. Historie kurzu, graf, kalkulačka, kde koupit a co to je?

 • tether
  Tether (USDT)
 • Kurz/ Cena
  $1.001
 • 24h %
  0.67%
 • Tržní kapitalizace
  $2,057,283,260
 • Objem
  $11,507,722,359
 • Dostupné mince
  2,057,371,746 USDT
 • Místo
  6

Kalkulačka a převod USDT na CZK(koruny-Kč), USD, EUR

Vložte částku
Kryptoměna
Převod na fiat měnu nebo kryptoměnu

10 Tether (USDT)
=
9.995USD

Graf kurzu Tether


Načítám graf...

Více informací o kryptoměně a co to je

Co je to Tether? (USDT)

Tether je kryptoměna běžící na bloku Bitcoinu prostřednictvím protokolu Omni Layer Protocol a každá jednotka USDT je ​podložena americkým dolarem, který je držen v rezervách společnosti Tether Limited. Ten může být podle tvrzení společnost Tether kdykoliv vykoupen prostřednictvím platformy Tether. S USDT je možné provádět platební transakce stejně jako u Bitcoin nebo jakékoliv jiné kryptoměny. Kryptoměna Tether byla vytvořena s cílem usnadnit převod národních měn a poskytnout uživatelům stabilní alternativu k Bitcoinu.
Tether je vázán na americký dolar a funguje jako měnová rada, která drží americký dolar v rezervě a vydává kryptoměnu USDT pro každý dolar, který drží v rezervě. Směnný kurz je 1 Tether (USDT) = 1 americký dolar (USD). Tether může být uložen jako hodnota, použit jako výměnný prostředek a má pevnou účetní jednotku jako tradiční fiatová měna.

V systému Tether Proof of Reserves lze v dolním bloku Bitcoin zkontrolovat množství USDT v oběhu pomocí nástrojů poskytnutých na adrese Omnichest.info, zatímco odpovídající celková částka rezerv v amerických dolarech USD a měla by být prokazována zveřejněním zůstatku společnosti Tetheru na účtu v bance a podstupováním pravidelných auditů odborníků. Tether má za cíl zajistit transparentnost účtů rezerv prostřednictvím externích auditorů avšak v současné době(21. březen 2018) neexistují žádné takové audity. V lednu 2018 Tether oznámil, že již nemá vztah se svým auditorem.

Tým

Předchůdce společnosti Tether, původně nazvaný "Realcoin", byl v červenci 2014 ohlášen spoluzakladatelem společnosti Realcoin Brockem Piercem. Generální ředitel společnosti Tether Reeve Collins oznámil, že projekt byl přejmenován na "Tether" v listopadu 2014. V současnosti je generálním ředitelem podle oficiálních webových stránek JL Van der Velde.
Společnost Tether Limited není banka a není tedy povinna udržovat své rezervy ve federální rezervě. Tether není měnou, která by byla zákonným platidlem nebo finančním nástrojem. Vlastnictví společnosti Tether nezavazuje smluvní právo, jiné právní nároky nebo záruky proti ztrátám. Společnost Tether Limited není banka a není povinna udržovat své rezervy ve federální rezervě.

Více info: Wikipedie (ENG) | Hackernoon Tether (ENG) | Tým (ENG)

Kde a jak koupit Tether?

Koupit kryptoměnu Koupit kryptoměnu

Koupit nebo vyměnit kryptoměnu můžete také na těchto burzách ↓

Místo Burza Pár Kurz/cena Objem za 24H Aktualizováno

* kliknutím na burzu zobrazíte její detailní popis, obchodované kryptoměny a její webovou stránku, kde jde provést nákup
* burza je nejlevnější variantou nákupu jakékoliv kryptoměny, výměnou za jinou, kterou jste dříve někde zakoupili za fiat(tedy koruny, eura nebo dolary)
* některé burzy po verifikaci podporují přímý vklad kartou nebo SEPA převodem i obchodování v eurech a dolarech(hledejte pár USD, EUR v tabulce), zpravidla s výběrem a vkladem fiatu za poplatek, například burza Exmo ☛
* pokud nevíte jak koupit kryptoměnu na burze, tak si stačí přečíst třeba návod na burzu Binance, a také zjednodušený návod na nákup Bitcoinu za české koruny a jeho výměnu za aternativní kryptoměny na burze

Směnárna Více informací Hodnocení Návod a webová stránka
binance.com Více než 149 alternativních kryptoměn za kurz na krypty.cz jde nejlevněji s minimálním rozdílem nákupního a prodejního kurzu koupit výměnou za Bitcoin a níže uvedené kryptoměny například na Binance bez verifikace a bez potřeby peněženky. ★★★★★ Návod a recenze Binance
Koupit na Binance ☛
changelly.com Směnárna, kde lze okamžitě a jednoduše koupit nebo směnit Bitcoin a desítky dalších kryptoměn ihned platební kartou za USD.
Přímá výměna - před nákupem je potřeba založit peněženku pro danou kryptoměnu.
★★★★✰ Koupit na Changelly ☛
sonatacoin.cz Bitcoin, Litecoin, Ethereum na české směnárně bez verifikace za koruny do 25 000 Kč převodem na účet.
Bitcoin si pak pošlete na adresu burzy, například Binance a ihned nakupte jakoukoliv kryptoměnu za CZK - NÁVOD »
★★★★✰ Návod a recenze Sonatacoin
Koupit na Sonatacoin ☛
coinbase.com Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin cash bez potřeby kryptoměnové peněženky za Eura, USD kartou nebo SEPA převodem.
Nakupte zde poprvé Bitcoin nebo jinou kryptoměnu za 100USD nebo ekvivalent 81EUR - (cca 2060 Kč) a více a dostanete Bitcoin v hodnotě 10USD zdarma.
★★★★✰ Návod a recenze Coinbase
Koupit na Coinbase ☛
coinmate.io Na Coinmate jde koupit Bitcoin, Litecoin nebo Bitcoin cash převodem do Fio banky za české koruny. Ovšem je nutná video verifikace dokladů a znalost angličtiny. ★★★★★ Návod a recenze Coinmate
Koupit na Coinmate ☛

Novinky na Twitteru

Historie kurzu, objemu a tržní kapitalizace kryptoměny

Datum Kurz / Cena Objem Tržní kapitál