TrueUSD (TUSD) kryptoměna Kurz/cena $1.005 Kde a jak koupit »

TrueUSD (TUSD) - aktuální kurz✅ Tržní kapitalizace: $200,300,546. Cena za 24 hodin je o -0.06% nižší. Historie kurzu, graf, kalkulačka, kde koupit a co to je?

 • trueusd
  TrueUSD (TUSD)
 • Kurz/ Cena
  $1.005
 • 24h %
  -0.06%
 • Tržní kapitalizace
  $200,300,546
 • Objem
  $53,683,484
 • Dostupné mince
  199,359,658 TUSD
 • Místo
  27

Kalkulačka a převod TUSD na CZK(koruny-Kč), USD, EUR

Vložte částku
Kryptoměna
Převod na fiat měnu nebo kryptoměnu

10 TrueUSD (TUSD)
=
10.047USD

Graf kurzu Trueusd


Načítám graf...

Více informací o kryptoměně a co to je

TrueUSD, a USD-backed stablecoin you can exchange and trust. 100% collateralized by USD in legally protected escrow accounts, with multiple bank partners, so you can trade, send, and receive payments with peace of mind.

Kde a jak koupit Trueusd?

Koupit kryptoměnu Koupit kryptoměnu

Koupit nebo vyměnit kryptoměnu můžete také na těchto burzách ↓

Místo Burza Pár Kurz/cena Objem za 24H Aktualizováno

* kliknutím na burzu zobrazíte její detailní popis, obchodované kryptoměny a její webovou stránku, kde jde provést nákup
* burza je nejlevnější variantou nákupu jakékoliv kryptoměny, výměnou za jinou, kterou jste dříve někde zakoupili za fiat(tedy koruny, eura nebo dolary)
* některé burzy po verifikaci podporují přímý vklad kartou nebo SEPA převodem i obchodování v eurech a dolarech(hledejte pár USD, EUR v tabulce), zpravidla s výběrem a vkladem fiatu za poplatek, například burza Exmo ☛
* pokud nevíte jak koupit kryptoměnu na burze, tak si stačí přečíst třeba návod na burzu Binance, a také zjednodušený návod na nákup Bitcoinu za české koruny a jeho výměnu za aternativní kryptoměny na burze

Směnárna Více informací Hodnocení Návod a webová stránka
binance.com Více než 149 alternativních kryptoměn za kurz na krypty.cz jde nejlevněji s minimálním rozdílem nákupního a prodejního kurzu koupit výměnou za Bitcoin a níže uvedené kryptoměny například na Binance bez verifikace a bez potřeby peněženky. ★★★★★ Návod a recenze Binance
Koupit na Binance ☛
changelly.com Směnárna, kde lze okamžitě a jednoduše koupit nebo směnit Bitcoin a desítky dalších kryptoměn ihned platební kartou za USD.
Přímá výměna - před nákupem je potřeba založit peněženku pro danou kryptoměnu.
★★★★✰ Koupit na Changelly ☛
sonatacoin.cz Bitcoin, Litecoin, Ethereum na české směnárně bez verifikace za koruny do 25 000 Kč převodem na účet.
Bitcoin si pak pošlete na adresu burzy, například Binance a ihned nakupte jakoukoliv kryptoměnu za CZK - NÁVOD »
★★★★✰ Návod a recenze Sonatacoin
Koupit na Sonatacoin ☛
coinbase.com Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin cash bez potřeby kryptoměnové peněženky za Eura, USD kartou nebo SEPA převodem.
Nakupte zde poprvé Bitcoin nebo jinou kryptoměnu za 100USD nebo ekvivalent 81EUR - (cca 2060 Kč) a více a dostanete Bitcoin v hodnotě 10USD zdarma.
★★★★✰ Návod a recenze Coinbase
Koupit na Coinbase ☛
coinmate.io Na Coinmate jde koupit Bitcoin, Litecoin nebo Bitcoin cash převodem do Fio banky za české koruny. Ovšem je nutná video verifikace dokladů a znalost angličtiny. ★★★★★ Návod a recenze Coinmate
Koupit na Coinmate ☛

Novinky na Twitteru

Trading for BTC/TUSD, ETH/TUSD, and BNB/TUSD on @binance will go live today at 9pm PT (4am March 13th UTC). Go to the USDⓈ tab at https://t.co/AhXC7EYU2p to trade!

Trading for BTC/TUSD, ETH/TUSD, and BNB/TUSD on @binance will go live today at 9pm PT (4am March 13th UTC). Go to https://t.co/AhXC7EYU2p to get ready for trading!

Trading for BTC/TUSD, ETH/TUSD, and BNB/TUSD on @binance will go live today at 9pm PT (4am March 13th UTC). Visit the #TrueUSD app at https://t.co/kN1hl1y9GI to purchase TrueUSD.

Trading for BTC/TUSD, ETH/TUSD, and BNB/TUSD on @binance will go live today at 9pm PT (4am March 13th UTC). #BTC #ETH #TrueUSD #Stablecoin

.@token2049 kicks off this week in Hong Kong! Will you be there? If so, please join our Co-Founder @RafaelCosman on Wednesday, March 13 for two panel discussions about #securitytokens and #stablecoins.

Načíst více

Historie kurzu, objemu a tržní kapitalizace kryptoměny

Datum Kurz / Cena Objem Tržní kapitál