Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/104016/virtual/www/domains/krypty.cz/wp-includes/post-template.php on line 293

Traxia (TMT) kryptoměna Kurz/cena $0.00443 Kde a jak koupit »

Traxia (TMT) - aktuální kurz✅ Tržní kapitalizace: $1,513,400. Cena za 24 hodin je o -8.20% nižší. Historie kurzu, graf, kalkulačka, kde koupit a co to je?

 • traxia
  Traxia (TMT)
 • Kurz/ Cena
  $0.00443
 • 24h %
  -8.20%
 • Tržní kapitalizace
  $1,513,400
 • Objem
  $59,906
 • Dostupné mince
  341,584,092 TMT
 • Místo
  701

Kalkulačka a převod TMT na CZK(koruny-Kč), USD, EUR

Vložte částku
Kryptoměna
Převod na fiat měnu nebo kryptoměnu

10 Traxia (TMT)
=
0.0446USD

Graf kurzu Traxia


Načítám graf...

Více informací o kryptoměně a co to je

Traxia is a B2B trade finance platform that allows SMEs to access short-term funding by using their accounts receivables as collateral. Institutional investors can buy and trade this newly created tokenized debt securities on a global market. Traxia is the first project invested by Cardano Core team (Emurgo).

Kde a jak koupit Traxia?

Koupit kryptoměnu Koupit kryptoměnu

Koupit nebo vyměnit kryptoměnu můžete také na těchto burzách ↓

Místo Burza Pár Kurz/cena Objem za 24H Aktualizováno

* kliknutím na burzu zobrazíte její detailní popis, obchodované kryptoměny a její webovou stránku, kde jde provést nákup
* burza je nejlevnější variantou nákupu jakékoliv kryptoměny, výměnou za jinou, kterou jste dříve někde zakoupili za fiat(tedy koruny, eura nebo dolary)
* některé burzy po verifikaci podporují přímý vklad kartou nebo SEPA převodem i obchodování v eurech a dolarech(hledejte pár USD, EUR v tabulce), zpravidla s výběrem a vkladem fiatu za poplatek, například burza Exmo ☛
* pokud nevíte jak koupit kryptoměnu na burze, tak si stačí přečíst třeba návod na burzu Binance, a také zjednodušený návod na nákup Bitcoinu za české koruny a jeho výměnu za aternativní kryptoměny na burze

Směnárna Více informací Hodnocení Návod a webová stránka
binance.com Více než 149 alternativních kryptoměn za kurz na krypty.cz jde nejlevněji s minimálním rozdílem nákupního a prodejního kurzu koupit výměnou za Bitcoin a níže uvedené kryptoměny například na Binance bez verifikace a bez potřeby peněženky. ★★★★★ Návod a recenze Binance
Koupit na Binance ☛
changelly.com Směnárna, kde lze okamžitě a jednoduše koupit nebo směnit Bitcoin a desítky dalších kryptoměn ihned platební kartou za USD.
Přímá výměna - před nákupem je potřeba založit peněženku pro danou kryptoměnu.
★★★★✰ Koupit na Changelly ☛
sonatacoin.cz Bitcoin, Litecoin, Ethereum na české směnárně bez verifikace za koruny do 25 000 Kč převodem na účet.
Bitcoin si pak pošlete na adresu burzy, například Binance a ihned nakupte jakoukoliv kryptoměnu za CZK - NÁVOD »
★★★★✰ Návod a recenze Sonatacoin
Koupit na Sonatacoin ☛
coinbase.com Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin cash bez potřeby kryptoměnové peněženky za Eura, USD kartou nebo SEPA převodem.
Nakupte zde poprvé Bitcoin nebo jinou kryptoměnu za 100USD nebo ekvivalent 81EUR - (cca 2060 Kč) a více a dostanete Bitcoin v hodnotě 10USD zdarma.
★★★★✰ Návod a recenze Coinbase
Koupit na Coinbase ☛
coinmate.io Na Coinmate jde koupit Bitcoin, Litecoin nebo Bitcoin cash převodem do Fio banky za české koruny. Ovšem je nutná video verifikace dokladů a znalost angličtiny. ★★★★★ Návod a recenze Coinmate
Koupit na Coinmate ☛

Novinky na Twitteru

We are very proud that Traxia is one of the two finalists of the @FinTechAward Find out more at https://t.co/LDQrDXxdAa

#tradefinance #supplychainfinance #fintech #award #b2bmarketplace

The #global #trade landscape is undergoing significant change, driven by increasingly sophisticated #technology and the rapid #development of emerging economies. 
https://t.co/uoBwCeExir

#Blockchain is an #opportunity for a change in #trade #finance. Check out the key advantages according to Bain & Company in the #infographic and learn more at https://t.co/wchdhOa5iG.

#blockchain #coffe #fairtrade #verification #fintech #transparency #finance #supplychain

Recently Traxia has been nominated for Swiss FinTech Awards. After the nomination, the team has already participated in the boot camp, and in a few days, a speed-dating event with the judges and award supporters will follow.
https://t.co/n8hw8fmIMu

Načíst více

Historie kurzu, objemu a tržní kapitalizace kryptoměny

Datum Kurz / Cena Objem Tržní kapitál