Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/104016/virtual/www/domains/krypty.cz/wp-includes/post-template.php on line 293

Storiqa (STQ) kryptoměna Kurz/cena $0.000285 Kde a jak koupit »

Storiqa (STQ) - aktuální kurz✅ Tržní kapitalizace: $2,800,398. Cena za 24 hodin je o -0.82% nižší. Historie kurzu, graf, kalkulačka, kde koupit a co to je?

 • storiqa
  Storiqa (STQ)
 • Kurz/ Cena
  $0.000285
 • 24h %
  -0.82%
 • Tržní kapitalizace
  $2,800,398
 • Objem
  $425,415
 • Dostupné mince
  9,837,544,256 STQ
 • Místo
  428

Kalkulačka a převod STQ na CZK(koruny-Kč), USD, EUR

Vložte částku
Kryptoměna
Převod na fiat měnu nebo kryptoměnu

10 Storiqa (STQ)
=
0.00285USD

Graf kurzu Storiqa


Načítám graf...

Více informací o kryptoměně a co to je

N/A

Kde a jak koupit Storiqa?

Koupit kryptoměnu Koupit kryptoměnu

Koupit nebo vyměnit kryptoměnu můžete také na těchto burzách ↓

Místo Burza Pár Kurz/cena Objem za 24H Aktualizováno

* kliknutím na burzu zobrazíte její detailní popis, obchodované kryptoměny a její webovou stránku, kde jde provést nákup
* burza je nejlevnější variantou nákupu jakékoliv kryptoměny, výměnou za jinou, kterou jste dříve někde zakoupili za fiat(tedy koruny, eura nebo dolary)
* některé burzy po verifikaci podporují přímý vklad kartou nebo SEPA převodem i obchodování v eurech a dolarech(hledejte pár USD, EUR v tabulce), zpravidla s výběrem a vkladem fiatu za poplatek, například burza Exmo ☛
* pokud nevíte jak koupit kryptoměnu na burze, tak si stačí přečíst třeba návod na burzu Binance, a také zjednodušený návod na nákup Bitcoinu za české koruny a jeho výměnu za aternativní kryptoměny na burze

Směnárna Více informací Hodnocení Návod a webová stránka
binance.com Více než 149 alternativních kryptoměn za kurz na krypty.cz jde nejlevněji s minimálním rozdílem nákupního a prodejního kurzu koupit výměnou za Bitcoin a níže uvedené kryptoměny například na Binance bez verifikace a bez potřeby peněženky. ★★★★★ Návod a recenze Binance
Koupit na Binance ☛
changelly.com Směnárna, kde lze okamžitě a jednoduše koupit nebo směnit Bitcoin a desítky dalších kryptoměn ihned platební kartou za USD.
Přímá výměna - před nákupem je potřeba založit peněženku pro danou kryptoměnu.
★★★★✰ Koupit na Changelly ☛
sonatacoin.cz Bitcoin, Litecoin, Ethereum na české směnárně bez verifikace za koruny do 25 000 Kč převodem na účet.
Bitcoin si pak pošlete na adresu burzy, například Binance a ihned nakupte jakoukoliv kryptoměnu za CZK - NÁVOD »
★★★★✰ Návod a recenze Sonatacoin
Koupit na Sonatacoin ☛
coinbase.com Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin cash bez potřeby kryptoměnové peněženky za Eura, USD kartou nebo SEPA převodem.
Nakupte zde poprvé Bitcoin nebo jinou kryptoměnu za 100USD nebo ekvivalent 81EUR - (cca 2060 Kč) a více a dostanete Bitcoin v hodnotě 10USD zdarma.
★★★★✰ Návod a recenze Coinbase
Koupit na Coinbase ☛
coinmate.io Na Coinmate jde koupit Bitcoin, Litecoin nebo Bitcoin cash převodem do Fio banky za české koruny. Ovšem je nutná video verifikace dokladů a znalost angličtiny. ★★★★★ Návod a recenze Coinmate
Koupit na Coinmate ☛

Novinky na Twitteru

👩🧑#Storiqa_sellers

WASKABAGS is only #handmade.

Forget about "What things should I take and what is better to leave here?" thoughts with their capacious bags or highlight your outfit with small bright #clutches.

Find WASKABAGS on #Storiqa: https://t.co/Fq2vsKIeMK

This information will be useful for you as you will become aware of the most effective strategies, new trends and channels that may bring you a lot of money and raise your internet business to a new level.

Read in Storiqa blog: https://t.co/VxJ33EFxl9

👩🧑#Storiqa_sellers

Want to make something amazing by yourself? Meet Kartonov Design, production of paper wall decor. You can feel as a designer when you order Kartonov design #walldecor because every #decoration is #DIY!

Available on #Storiqa soon: https://t.co/yHjg1rbdiB

👩🧑#Storiqa_sellers

Olga has created the first toy for her own son. Presently, hundreds of children have become happy owners of Fetrshtuchki products.

Buy educational toys by Fetrshtuchki. Available for pre-order on #Storiqa: https://t.co/NhTFBNZAOo

👩🧑#Storiqa_sellers

We care about the world we live in and people being involved in business with #Storiqa.

That's why we appreciate projects like Dizzy bags. It is a brand of bags made of washable Kraft paper, which is 100% eco-friendly material.

https://t.co/qLgb4VL5SW

Načíst více

Historie kurzu, objemu a tržní kapitalizace kryptoměny

Datum Kurz / Cena Objem Tržní kapitál