Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/104016/virtual/www/domains/krypty.cz/wp-includes/post-template.php on line 293

Smartlands (SLT) kryptoměna Kurz/cena $4.104 Kde a jak koupit »

Smartlands (SLT) - aktuální kurz✅ Tržní kapitalizace: $20,932,213. Cena za 24 hodin je o 12.01% vyšší. Historie kurzu, graf, kalkulačka, kde koupit a co to je?

 • smartlands
  Smartlands (SLT)
 • Kurz/ Cena
  $4.104
 • 24h %
  12.01%
 • Tržní kapitalizace
  $20,932,213
 • Objem
  $56,548
 • Dostupné mince
  5,100,896 SLT
 • Místo
  159

Kalkulačka a převod SLT na CZK(koruny-Kč), USD, EUR

Vložte částku
Kryptoměna
Převod na fiat měnu nebo kryptoměnu

10 Smartlands (SLT)
=
41.04USD

Graf kurzu Smartlands


Načítám graf...

Více informací o kryptoměně a co to je

SmartLands is the platform for tokenization of agricultural assets and boosting development for all kinds and size of farms worldwide.

Kde a jak koupit Smartlands?

Koupit kryptoměnu Koupit kryptoměnu

Koupit nebo vyměnit kryptoměnu můžete také na těchto burzách ↓

Místo Burza Pár Kurz/cena Objem za 24H Aktualizováno

* kliknutím na burzu zobrazíte její detailní popis, obchodované kryptoměny a její webovou stránku, kde jde provést nákup
* burza je nejlevnější variantou nákupu jakékoliv kryptoměny, výměnou za jinou, kterou jste dříve někde zakoupili za fiat(tedy koruny, eura nebo dolary)
* některé burzy po verifikaci podporují přímý vklad kartou nebo SEPA převodem i obchodování v eurech a dolarech(hledejte pár USD, EUR v tabulce), zpravidla s výběrem a vkladem fiatu za poplatek, například burza Exmo ☛
* pokud nevíte jak koupit kryptoměnu na burze, tak si stačí přečíst třeba návod na burzu Binance, a také zjednodušený návod na nákup Bitcoinu za české koruny a jeho výměnu za aternativní kryptoměny na burze

Směnárna Více informací Hodnocení Návod a webová stránka
binance.com Více než 149 alternativních kryptoměn za kurz na krypty.cz jde nejlevněji s minimálním rozdílem nákupního a prodejního kurzu koupit výměnou za Bitcoin a níže uvedené kryptoměny například na Binance bez verifikace a bez potřeby peněženky. ★★★★★ Návod a recenze Binance
Koupit na Binance ☛
changelly.com Směnárna, kde lze okamžitě a jednoduše koupit nebo směnit Bitcoin a desítky dalších kryptoměn ihned platební kartou za USD.
Přímá výměna - před nákupem je potřeba založit peněženku pro danou kryptoměnu.
★★★★✰ Koupit na Changelly ☛
sonatacoin.cz Bitcoin, Litecoin, Ethereum na české směnárně bez verifikace za koruny do 25 000 Kč převodem na účet.
Bitcoin si pak pošlete na adresu burzy, například Binance a ihned nakupte jakoukoliv kryptoměnu za CZK - NÁVOD »
★★★★✰ Návod a recenze Sonatacoin
Koupit na Sonatacoin ☛
coinbase.com Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin cash bez potřeby kryptoměnové peněženky za Eura, USD kartou nebo SEPA převodem.
Nakupte zde poprvé Bitcoin nebo jinou kryptoměnu za 100USD nebo ekvivalent 81EUR - (cca 2060 Kč) a více a dostanete Bitcoin v hodnotě 10USD zdarma.
★★★★✰ Návod a recenze Coinbase
Koupit na Coinbase ☛
coinmate.io Na Coinmate jde koupit Bitcoin, Litecoin nebo Bitcoin cash převodem do Fio banky za české koruny. Ovšem je nutná video verifikace dokladů a znalost angličtiny. ★★★★★ Návod a recenze Coinmate
Koupit na Coinmate ☛

Novinky na Twitteru

Say "Hi!" to @Smartlands new Top Executive! Welcome aboard, Ieva Linkute, our Head of Customer #Success!
https://t.co/m3JTY3xeik
#CustomerService #CustomerExperience @StellarOrg #SecurityToken #AssetTokenization

We're coming to #money2020Asia for an official launch of our first #STO! You're welcome to Booth H30! Private investors will have a chance to arrange a special meeting with the @Smartlands executives, and all will hear the SURPRISE ANNOUNCEMENT!
https://t.co/PQOmbWcXaK
@money2020

BREAKING NEWS! @Smartlands is going to attend @money2020 where it not only will announce the beginning of the #STO campaign but blow some minds with a SURPRISE ANNOUNCEMENT! Stay tuned!
https://t.co/U3OKLttE2u
@StellarOrg #Blockchain #SecurityToken #STO

Congrats @chknlegz on WINNING 1000 EUR FROM @Smartlands!!! Your dream of investing in fractional ownership is closer than ever! SUBSCRIBE TO OUR YOUTUBE https://t.co/8gcHBt5kY5 FOR MORE OF EXCLUSIVE CONTENT AND AWSM GIVEAWAYS!
#blockchain, #securitytoken
https://t.co/nyGnK24aK8

Kudos to @The_CryptoDad for supporting @Smartlands! Enjoy this clear, concise, and extremely informative tutorial on how to load up on #SLT! WATCH, AND THEN REWATCH!
https://t.co/zCjXcYBYlk
@StellarOrg #Blockchain #SecurityToken #AssetTokenization #Investments

Načíst více

Historie kurzu, objemu a tržní kapitalizace kryptoměny

Datum Kurz / Cena Objem Tržní kapitál