iExec RLC (RLC) kryptoměna Kurz/cena $0.3999 Kde a jak koupit »

iExec RLC (RLC) - aktuální kurz✅ Tržní kapitalizace: $27,980,424. Cena za 24 hodin je o -10.15% nižší. Historie kurzu, graf, kalkulačka, kde koupit a co to je?

 • rlc
  iExec RLC (RLC)
 • Kurz/ Cena
  $0.3999
 • 24h %
  -10.15%
 • Tržní kapitalizace
  $27,980,424
 • Objem
  $7,036,123
 • Dostupné mince
  69,964,695 RLC
 • Místo
  165

Kalkulačka a převod RLC na CZK(koruny-Kč), USD, EUR

Vložte částku
Kryptoměna
Převod na fiat měnu nebo kryptoměnu

10 iExec RLC (RLC)
=
3.999USD

Graf kurzu Rlc


Načítám graf...

Více informací o kryptoměně a co to je

Co je to iExec (RLC)?

iExec je zajímavý projekt a aktuálně fungující token na Ethereum. Na rozhraní iExec budou podle oficiálních stránek, fungovat další aplikace DApps (decentralizované aplikace), které budou využívat výpočetního výkonu cloudu. Každý by pak mohl jednoduše pronajímat nebo si pronajmout výpočetní výkon přes rozhraní iExec podle aktuální potřeby. Každý kdo bude chtít toto rozhraní využít, tak jako platbu za pronájem či prodej výkonu by mělo být použito výhradně právě platidlo RLC. I když se teď projekt vyvíjí na Ethereum, iExec nevylučuje v budoucnu použití třeba i na Neo nebo jinou platformu.
Podle serveru hackernoon.com Ethereum a celkově blockchain potřebuje vyřešit rychlost transakcí a zatížení sítě, aby mohl využít všech nových možností, které tato nová technologie nabízí a iExec by v budoucnu tento problém mohl z části vyřešit právě pronájmem výkonu.

Tým

Zakladatelé projektu jsou francouzský vědec PhD. Gilles Fedak a čínský vědec PhD. HAIWU HE PhD, kteří se pravidelně účastní konferencí ohledně blockchainu. Společnost je jako jedna z mála tokenů na Ethereum i Ethereum partner a má již navázáno partnerství s dalšími blokádovými společnostmi.

Více info: Webová stránka (ENG) | DApps iExec(ENG) | Hackernoon (ENG) | Diskuze (ENG)

Kde a jak koupit Rlc?

Koupit kryptoměnu Koupit kryptoměnu

Koupit nebo vyměnit kryptoměnu můžete také na těchto burzách ↓

Místo Burza Pár Kurz/cena Objem za 24H Aktualizováno

* kliknutím na burzu zobrazíte její detailní popis, obchodované kryptoměny a její webovou stránku, kde jde provést nákup
* burza je nejlevnější variantou nákupu jakékoliv kryptoměny, výměnou za jinou, kterou jste dříve někde zakoupili za fiat(tedy koruny, eura nebo dolary)
* některé burzy po verifikaci podporují přímý vklad kartou nebo SEPA převodem i obchodování v eurech a dolarech(hledejte pár USD, EUR v tabulce), zpravidla s výběrem a vkladem fiatu za poplatek, například burza Exmo ☛
* pokud nevíte jak koupit kryptoměnu na burze, tak si stačí přečíst třeba návod na burzu Binance, a také zjednodušený návod na nákup Bitcoinu za české koruny a jeho výměnu za aternativní kryptoměny na burze

Směnárna Více informací Hodnocení Návod a webová stránka
binance.com Více než 149 alternativních kryptoměn za kurz na krypty.cz jde nejlevněji s minimálním rozdílem nákupního a prodejního kurzu koupit výměnou za Bitcoin a níže uvedené kryptoměny například na Binance bez verifikace a bez potřeby peněženky. ★★★★★ Návod a recenze Binance
Koupit na Binance ☛
changelly.com Směnárna, kde lze okamžitě a jednoduše koupit nebo směnit Bitcoin a desítky dalších kryptoměn ihned platební kartou za USD.
Přímá výměna - před nákupem je potřeba založit peněženku pro danou kryptoměnu.
★★★★✰ Koupit na Changelly ☛
sonatacoin.cz Bitcoin, Litecoin, Ethereum na české směnárně bez verifikace za koruny do 25 000 Kč převodem na účet.
Bitcoin si pak pošlete na adresu burzy, například Binance a ihned nakupte jakoukoliv kryptoměnu za CZK - NÁVOD »
★★★★✰ Návod a recenze Sonatacoin
Koupit na Sonatacoin ☛
coinbase.com Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin cash bez potřeby kryptoměnové peněženky za Eura, USD kartou nebo SEPA převodem.
Nakupte zde poprvé Bitcoin nebo jinou kryptoměnu za 100USD nebo ekvivalent 81EUR - (cca 2060 Kč) a více a dostanete Bitcoin v hodnotě 10USD zdarma.
★★★★✰ Návod a recenze Coinbase
Koupit na Coinbase ☛
coinmate.io Na Coinmate jde koupit Bitcoin, Litecoin nebo Bitcoin cash převodem do Fio banky za české koruny. Ovšem je nutná video verifikace dokladů a znalost angličtiny. ★★★★★ Návod a recenze Coinmate
Koupit na Coinmate ☛

Novinky na Twitteru

Historie kurzu, objemu a tržní kapitalizace kryptoměny

Datum Kurz / Cena Objem Tržní kapitál