Autonio (NIO) kryptoměna Kurz/cena $0.00857 Kde a jak koupit »

Autonio (NIO) - aktuální kurz✅ Tržní kapitalizace: $763,316. Cena za 24 hodin je o -0.71% nižší. Historie kurzu, graf, kalkulačka, kde koupit a co to je?

 • autonio
  Autonio (NIO)
 • Kurz/ Cena
  $0.00857
 • 24h %
  -0.71%
 • Tržní kapitalizace
  $763,316
 • Objem
  $112,072
 • Dostupné mince
  89,080,301 NIO
 • Místo
  797

Kalkulačka a převod NIO na CZK(koruny-Kč), USD, EUR

Vložte částku
Kryptoměna
Převod na fiat měnu nebo kryptoměnu

10 Autonio (NIO)
=
0.0857USD

Graf kurzu Autonio


Načítám graf...

Více informací o kryptoměně a co to je

Autonio is a decentralized artificially intelligent trading system that turns crypto-trading into a more rewarding and convenient practice. It's a platform with a user-friendly GUI allowing its users to conveniently formulate the best strategy for trading and execute it.

Kde a jak koupit Autonio?

Koupit kryptoměnu Koupit kryptoměnu

Koupit nebo vyměnit kryptoměnu můžete také na těchto burzách ↓

Místo Burza Pár Kurz/cena Objem za 24H Aktualizováno

* kliknutím na burzu zobrazíte její detailní popis, obchodované kryptoměny a její webovou stránku, kde jde provést nákup
* burza je nejlevnější variantou nákupu jakékoliv kryptoměny, výměnou za jinou, kterou jste dříve někde zakoupili za fiat(tedy koruny, eura nebo dolary)
* některé burzy po verifikaci podporují přímý vklad kartou nebo SEPA převodem i obchodování v eurech a dolarech(hledejte pár USD, EUR v tabulce), zpravidla s výběrem a vkladem fiatu za poplatek, například burza Exmo ☛
* pokud nevíte jak koupit kryptoměnu na burze, tak si stačí přečíst třeba návod na burzu Binance, a také zjednodušený návod na nákup Bitcoinu za české koruny a jeho výměnu za aternativní kryptoměny na burze

Směnárna Více informací Hodnocení Návod a webová stránka
binance.com Více než 149 alternativních kryptoměn za kurz na krypty.cz jde nejlevněji s minimálním rozdílem nákupního a prodejního kurzu koupit výměnou za Bitcoin a níže uvedené kryptoměny například na Binance bez verifikace a bez potřeby peněženky. ★★★★★ Návod a recenze Binance
Koupit na Binance ☛
changelly.com Směnárna, kde lze okamžitě a jednoduše koupit nebo směnit Bitcoin a desítky dalších kryptoměn ihned platební kartou za USD.
Přímá výměna - před nákupem je potřeba založit peněženku pro danou kryptoměnu.
★★★★✰ Koupit na Changelly ☛
sonatacoin.cz Bitcoin, Litecoin, Ethereum na české směnárně bez verifikace za koruny do 25 000 Kč převodem na účet.
Bitcoin si pak pošlete na adresu burzy, například Binance a ihned nakupte jakoukoliv kryptoměnu za CZK - NÁVOD »
★★★★✰ Návod a recenze Sonatacoin
Koupit na Sonatacoin ☛
coinbase.com Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin cash bez potřeby kryptoměnové peněženky za Eura, USD kartou nebo SEPA převodem.
Nakupte zde poprvé Bitcoin nebo jinou kryptoměnu za 100USD nebo ekvivalent 81EUR - (cca 2060 Kč) a více a dostanete Bitcoin v hodnotě 10USD zdarma.
★★★★✰ Návod a recenze Coinbase
Koupit na Coinbase ☛
coinmate.io Na Coinmate jde koupit Bitcoin, Litecoin nebo Bitcoin cash převodem do Fio banky za české koruny. Ovšem je nutná video verifikace dokladů a znalost angličtiny. ★★★★★ Návod a recenze Coinmate
Koupit na Coinmate ☛

Novinky na Twitteru

Autonio is proud to be working alongside the members of the @DaiaFoundation & @bengoertzel in the movement to spread the benefits of AI technology to the World. We look forward to what we can accomplish together!

#AI #cryptocurrency #decentralized

Please be aware of a phishing attempt that has been linked to fake MetaMask warnings. Check that you only download approved software and bookmark your crypto sites.

Our latest development report on Help Desk includes a diagnostic tool that allows precise measurement of response time between the app and exchanges. It will help provide a benchmark for future data sets. See results from testing at @binance and @ethfinex.
https://t.co/iszlY6yOAA

The new updated Windows version of our trading terminal is now live on our website. If you like to learn more, check the link below for more information.

https://t.co/sTGlhZ4GFR

#cryptocurrency #bitcoin #AI #algotrading

We are happy to announce Autonio Governance. This article series will explain how the Autonio Foundation plans to integrate the principles of crowdocracy into our ecosystem. For more information, see the link below.

https://t.co/YKKTlZ9uNy

#crowdocracy #cryptocurrency #AI

Načíst více

Historie kurzu, objemu a tržní kapitalizace kryptoměny

Datum Kurz / Cena Objem Tržní kapitál