LoyalCoin (LYL) kryptoměna Kurz/cena $0.00102 Kde a jak koupit »

LoyalCoin (LYL) - aktuální kurz✅ Tržní kapitalizace: $5,032,035. Cena za 24 hodin je o 6.28% vyšší. Historie kurzu, graf, kalkulačka, kde koupit a co to je?

 • loyalcoin
  LoyalCoin (LYL)
 • Kurz/ Cena
  $0.00102
 • 24h %
  6.28%
 • Tržní kapitalizace
  $5,032,035
 • Objem
  $705,004
 • Dostupné mince
  4,934,048,956 LYL
 • Místo
  395

Kalkulačka a převod LYL na CZK(koruny-Kč), USD, EUR

Vložte částku
Kryptoměna
Převod na fiat měnu nebo kryptoměnu

10 LoyalCoin (LYL)
=
0.0102USD

Graf kurzu Loyalcoin


Načítám graf...

Více informací o kryptoměně a co to je

LoyalCoin (LYL) replaces traditional customer loyalty programs with a flexible, fully transferable token that can be used to redeem rewards from any participating brand, anytime, anywhere. It creates a more open ecosystem for customer loyalty that strengthens relationships between brands and their customers. LYL is a token built on the NEM Mosaic platform.

Kde a jak koupit Loyalcoin?

Koupit kryptoměnu Koupit kryptoměnu

Koupit nebo vyměnit kryptoměnu můžete také na těchto burzách ↓

Místo Burza Pár Kurz/cena Objem za 24H Aktualizováno

* kliknutím na burzu zobrazíte její detailní popis, obchodované kryptoměny a její webovou stránku, kde jde provést nákup
* burza je nejlevnější variantou nákupu jakékoliv kryptoměny, výměnou za jinou, kterou jste dříve někde zakoupili za fiat(tedy koruny, eura nebo dolary)
* některé burzy po verifikaci podporují přímý vklad kartou nebo SEPA převodem i obchodování v eurech a dolarech(hledejte pár USD, EUR v tabulce), zpravidla s výběrem a vkladem fiatu za poplatek, například burza Exmo ☛
* pokud nevíte jak koupit kryptoměnu na burze, tak si stačí přečíst třeba návod na burzu Binance, a také zjednodušený návod na nákup Bitcoinu za české koruny a jeho výměnu za aternativní kryptoměny na burze

Směnárna Více informací Hodnocení Návod a webová stránka
binance.com Více než 149 alternativních kryptoměn za kurz na krypty.cz jde nejlevněji s minimálním rozdílem nákupního a prodejního kurzu koupit výměnou za Bitcoin a níže uvedené kryptoměny například na Binance bez verifikace a bez potřeby peněženky. ★★★★★ Návod a recenze Binance
Koupit na Binance ☛
changelly.com Směnárna, kde lze okamžitě a jednoduše koupit nebo směnit Bitcoin a desítky dalších kryptoměn ihned platební kartou za USD.
Přímá výměna - před nákupem je potřeba založit peněženku pro danou kryptoměnu.
★★★★✰ Koupit na Changelly ☛
sonatacoin.cz Bitcoin, Litecoin, Ethereum na české směnárně bez verifikace za koruny do 25 000 Kč převodem na účet.
Bitcoin si pak pošlete na adresu burzy, například Binance a ihned nakupte jakoukoliv kryptoměnu za CZK - NÁVOD »
★★★★✰ Návod a recenze Sonatacoin
Koupit na Sonatacoin ☛
coinbase.com Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin cash bez potřeby kryptoměnové peněženky za Eura, USD kartou nebo SEPA převodem.
Nakupte zde poprvé Bitcoin nebo jinou kryptoměnu za 100USD nebo ekvivalent 81EUR - (cca 2060 Kč) a více a dostanete Bitcoin v hodnotě 10USD zdarma.
★★★★✰ Návod a recenze Coinbase
Koupit na Coinbase ☛
coinmate.io Na Coinmate jde koupit Bitcoin, Litecoin nebo Bitcoin cash převodem do Fio banky za české koruny. Ovšem je nutná video verifikace dokladů a znalost angličtiny. ★★★★★ Návod a recenze Coinmate
Koupit na Coinmate ☛

Novinky na Twitteru

We are excited to announce our first cash-in partner, latest news on our global expansion all the way from the USA and Brazil and more! Stay loyal!

https://t.co/95dpuo8N7w

LoyalCoin Update | 02-22-2019

Here's your weekly dose of the LoyalCoin Update! We are happy to announce a new product feature and segment to further boost our community and global outreach. Stay loyal!

https://t.co/jW988wp9q9

Our Founder and CEO will be the Key Note Speaker at the Industrial Engineering Convention at the De La Salle University. Join us 9AM tomorrow at the Henry Sy Hall.

See you there!

We're trying something new with today's LoyalCoin Update! Let's end the week with a partnership announcement, product feature and progress in our global expansion! Stay Loyal!

https://t.co/vqwODJAj3g

Načíst více

Historie kurzu, objemu a tržní kapitalizace kryptoměny

Datum Kurz / Cena Objem Tržní kapitál