Jibrel Network (JNT) kryptoměna Kurz/cena $0.0387 Kde a jak koupit »

Jibrel Network (JNT) - aktuální kurz✅ Tržní kapitalizace: $6,654,404. Cena za 24 hodin je o 1.92% vyšší. Historie kurzu, graf, kalkulačka, kde koupit a co to je?

 • jibrel-network
  Jibrel Network (JNT)
 • Kurz/ Cena
  $0.0387
 • 24h %
  1.92%
 • Tržní kapitalizace
  $6,654,404
 • Objem
  $71,846
 • Dostupné mince
  169,397,570 JNT
 • Místo
  315

Kalkulačka a převod JNT na CZK(koruny-Kč), USD, EUR

Vložte částku
Kryptoměna
Převod na fiat měnu nebo kryptoměnu

10 Jibrel Network (JNT)
=
0.3868USD

Graf kurzu Jibrel Network


Načítám graf...

Více informací o kryptoměně a co to je

The Jibrel Network provides traditional financial assets, such as currencies, bonds, commodities and securities, as standard ERC20 tokens on the ethereum blockchain.

Kde a jak koupit Jibrel Network?

Koupit kryptoměnu Koupit kryptoměnu

Koupit nebo vyměnit kryptoměnu můžete také na těchto burzách ↓

Místo Burza Pár Kurz/cena Objem za 24H Aktualizováno

* kliknutím na burzu zobrazíte její detailní popis, obchodované kryptoměny a její webovou stránku, kde jde provést nákup
* burza je nejlevnější variantou nákupu jakékoliv kryptoměny, výměnou za jinou, kterou jste dříve někde zakoupili za fiat(tedy koruny, eura nebo dolary)
* některé burzy po verifikaci podporují přímý vklad kartou nebo SEPA převodem i obchodování v eurech a dolarech(hledejte pár USD, EUR v tabulce), zpravidla s výběrem a vkladem fiatu za poplatek, například burza Exmo ☛
* pokud nevíte jak koupit kryptoměnu na burze, tak si stačí přečíst třeba návod na burzu Binance, a také zjednodušený návod na nákup Bitcoinu za české koruny a jeho výměnu za aternativní kryptoměny na burze

Směnárna Více informací Hodnocení Návod a webová stránka
binance.com Více než 149 alternativních kryptoměn za kurz na krypty.cz jde nejlevněji s minimálním rozdílem nákupního a prodejního kurzu koupit výměnou za Bitcoin a níže uvedené kryptoměny například na Binance bez verifikace a bez potřeby peněženky. ★★★★★ Návod a recenze Binance
Koupit na Binance ☛
changelly.com Směnárna, kde lze okamžitě a jednoduše koupit nebo směnit Bitcoin a desítky dalších kryptoměn ihned platební kartou za USD.
Přímá výměna - před nákupem je potřeba založit peněženku pro danou kryptoměnu.
★★★★✰ Koupit na Changelly ☛
sonatacoin.cz Bitcoin, Litecoin, Ethereum na české směnárně bez verifikace za koruny do 25 000 Kč převodem na účet.
Bitcoin si pak pošlete na adresu burzy, například Binance a ihned nakupte jakoukoliv kryptoměnu za CZK - NÁVOD »
★★★★✰ Návod a recenze Sonatacoin
Koupit na Sonatacoin ☛
coinbase.com Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin cash bez potřeby kryptoměnové peněženky za Eura, USD kartou nebo SEPA převodem.
Nakupte zde poprvé Bitcoin nebo jinou kryptoměnu za 100USD nebo ekvivalent 81EUR - (cca 2060 Kč) a více a dostanete Bitcoin v hodnotě 10USD zdarma.
★★★★✰ Návod a recenze Coinbase
Koupit na Coinbase ☛
coinmate.io Na Coinmate jde koupit Bitcoin, Litecoin nebo Bitcoin cash převodem do Fio banky za české koruny. Ovšem je nutná video verifikace dokladů a znalost angličtiny. ★★★★★ Návod a recenze Coinmate
Koupit na Coinmate ☛

Novinky na Twitteru

Still storing your funds on exchanges?
https://t.co/C7Nao7EplO

Most crypto-followers tend to overestimate the size of the crypto-community, and as a result, underestimate the amount of work required for full mainstream adoption.

According to @joinFIO recent research, 60% of crypto users are still scared to make a bitcoin payment and only 11% of people who used crypto in 2018 did so more than once a week 😱 It is time for crypto to become easier!

The Middle East’s largest corporate and investment banking event. https://t.co/mZwOAZ1qZT

Načíst více

Historie kurzu, objemu a tržní kapitalizace kryptoměny

Datum Kurz / Cena Objem Tržní kapitál