Hyundai DAC (HDAC) kryptoměna Kurz/cena $0.0590 Kde a jak koupit »

Hyundai DAC (HDAC) - aktuální kurz✅ Tržní kapitalizace: $0. Cena za 24 hodin je o -7.47% nižší. Historie kurzu, graf, kalkulačka, kde koupit a co to je?

 • hdac
  Hyundai DAC (HDAC)
 • Kurz/ Cena
  $0.0590
 • 24h %
  -7.47%
 • Tržní kapitalizace
  $0
 • Objem
  $6,581,463
 • Dostupné mince
  0 HDAC
 • Místo
  1821

Kalkulačka a převod HDAC na CZK(koruny-Kč), USD, EUR

Vložte částku
Kryptoměna
Převod na fiat měnu nebo kryptoměnu

0 Hdac (hdac )
=
0 USD

Graf kurzu Hdac


Načítám graf...

Více informací o kryptoměně a co to je

Hdac is an IoT contract platform based on the blockchain, which not only exchanges but also can restrict the usage according to the purpose as it is 'Smart Coin' which controls the connected devices. Backed by Hyundai BS&C, our new technology allows fast, secure and effective communication between IoT devices.

Kde a jak koupit Hdac?

Koupit kryptoměnu Koupit kryptoměnu

Koupit nebo vyměnit kryptoměnu můžete také na těchto burzách ↓

Místo Burza Pár Kurz/cena Objem za 24H Aktualizováno

* kliknutím na burzu zobrazíte její detailní popis, obchodované kryptoměny a její webovou stránku, kde jde provést nákup
* burza je nejlevnější variantou nákupu jakékoliv kryptoměny, výměnou za jinou, kterou jste dříve někde zakoupili za fiat(tedy koruny, eura nebo dolary)
* některé burzy po verifikaci podporují přímý vklad kartou nebo SEPA převodem i obchodování v eurech a dolarech(hledejte pár USD, EUR v tabulce), zpravidla s výběrem a vkladem fiatu za poplatek, například burza Exmo ☛
* pokud nevíte jak koupit kryptoměnu na burze, tak si stačí přečíst třeba návod na burzu Binance, a také zjednodušený návod na nákup Bitcoinu za české koruny a jeho výměnu za aternativní kryptoměny na burze

Směnárna Více informací Hodnocení Návod a webová stránka
binance.com Více než 149 alternativních kryptoměn za kurz na krypty.cz jde nejlevněji s minimálním rozdílem nákupního a prodejního kurzu koupit výměnou za Bitcoin a níže uvedené kryptoměny například na Binance bez verifikace a bez potřeby peněženky. ★★★★★ Návod a recenze Binance
Koupit na Binance ☛
changelly.com Směnárna, kde lze okamžitě a jednoduše koupit nebo směnit Bitcoin a desítky dalších kryptoměn ihned platební kartou za USD.
Přímá výměna - před nákupem je potřeba založit peněženku pro danou kryptoměnu.
★★★★✰ Koupit na Changelly ☛
sonatacoin.cz Bitcoin, Litecoin, Ethereum na české směnárně bez verifikace za koruny do 25 000 Kč převodem na účet.
Bitcoin si pak pošlete na adresu burzy, například Binance a ihned nakupte jakoukoliv kryptoměnu za CZK - NÁVOD »
★★★★✰ Návod a recenze Sonatacoin
Koupit na Sonatacoin ☛
coinbase.com Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin cash bez potřeby kryptoměnové peněženky za Eura, USD kartou nebo SEPA převodem.
Nakupte zde poprvé Bitcoin nebo jinou kryptoměnu za 100USD nebo ekvivalent 81EUR - (cca 2060 Kč) a více a dostanete Bitcoin v hodnotě 10USD zdarma.
★★★★✰ Návod a recenze Coinbase
Koupit na Coinbase ☛
coinmate.io Na Coinmate jde koupit Bitcoin, Litecoin nebo Bitcoin cash převodem do Fio banky za české koruny. Ovšem je nutná video verifikace dokladů a znalost angličtiny. ★★★★★ Návod a recenze Coinmate
Koupit na Coinmate ☛

Novinky na Twitteru

Two global blockchain leaders have met and had an amicable discussion. We expect rendezvous of the two, Hdac Technology and ConsenSys, would result in fruition which opens a new episode to the blockchain market.

#blockchain #hdac #Consensys #에이치닥 #정대선 #JosephLubin

4

Hi there, we are @ConsenSys, and we would like to welcome everyone to the #decentralized future. https://t.co/ZDTt9oCv0Q

Hdac Technology applied for PCT international patent for ‘Cryptographic Communication Method and System Between Devices Using Blockchain System (PCT-KR2019-002065),' with which we can protect our patent right in 152 different countries.

https://t.co/jODeLyNaWe

11/ 🇰🇷 Top-tier South Korean crypto exchange @BithumbOfficial listed @PundiXLabs [ $NPXS ] and @HdacTech [ $HDAC ]. Both tokens will be paired against the Korean won (KRW). For those unaware, Hdac is a #blockchain-based platform backed by Hyundai BS&C.

에이치닥테크놀로지, 국내 최대 암호화폐 거래소 상장
https://t.co/oG0gHl7Ewq

Načíst více

Historie kurzu, objemu a tržní kapitalizace kryptoměny

Datum Kurz / Cena Objem Tržní kapitál