Everex (EVX) kryptoměna Kurz/cena $0.3023 Kde a jak koupit »

Everex (EVX) - aktuální kurz✅ Tržní kapitalizace: $5,829,031. Cena za 24 hodin je o 4.51% vyšší. Historie kurzu, graf, kalkulačka, kde koupit a co to je?

 • everex
  Everex (EVX)
 • Kurz/ Cena
  $0.3023
 • 24h %
  4.51%
 • Tržní kapitalizace
  $5,829,031
 • Objem
  $774,492
 • Dostupné mince
  19,284,372 EVX
 • Místo
  356

Kalkulačka a převod EVX na CZK(koruny-Kč), USD, EUR

Vložte částku
Kryptoměna
Převod na fiat měnu nebo kryptoměnu

10 Everex (EVX)
=
3.023USD

Graf kurzu Everex


Načítám graf...

Více informací o kryptoměně a co to je

Everex enables you to transfer, borrow, and trade in any fiat currency, anywhere. No Bank account required. With settling times below 30 seconds, transaction costs of a few cents, and global support, the world’s markets are in the palm of your hand.

Kde a jak koupit Everex?

Koupit kryptoměnu Koupit kryptoměnu

Koupit nebo vyměnit kryptoměnu můžete také na těchto burzách ↓

Místo Burza Pár Kurz/cena Objem za 24H Aktualizováno

* kliknutím na burzu zobrazíte její detailní popis, obchodované kryptoměny a její webovou stránku, kde jde provést nákup
* burza je nejlevnější variantou nákupu jakékoliv kryptoměny, výměnou za jinou, kterou jste dříve někde zakoupili za fiat(tedy koruny, eura nebo dolary)
* některé burzy po verifikaci podporují přímý vklad kartou nebo SEPA převodem i obchodování v eurech a dolarech(hledejte pár USD, EUR v tabulce), zpravidla s výběrem a vkladem fiatu za poplatek, například burza Exmo ☛
* pokud nevíte jak koupit kryptoměnu na burze, tak si stačí přečíst třeba návod na burzu Binance, a také zjednodušený návod na nákup Bitcoinu za české koruny a jeho výměnu za aternativní kryptoměny na burze

Směnárna Více informací Hodnocení Návod a webová stránka
binance.com Více než 149 alternativních kryptoměn za kurz na krypty.cz jde nejlevněji s minimálním rozdílem nákupního a prodejního kurzu koupit výměnou za Bitcoin a níže uvedené kryptoměny například na Binance bez verifikace a bez potřeby peněženky. ★★★★★ Návod a recenze Binance
Koupit na Binance ☛
changelly.com Směnárna, kde lze okamžitě a jednoduše koupit nebo směnit Bitcoin a desítky dalších kryptoměn ihned platební kartou za USD.
Přímá výměna - před nákupem je potřeba založit peněženku pro danou kryptoměnu.
★★★★✰ Koupit na Changelly ☛
sonatacoin.cz Bitcoin, Litecoin, Ethereum na české směnárně bez verifikace za koruny do 25 000 Kč převodem na účet.
Bitcoin si pak pošlete na adresu burzy, například Binance a ihned nakupte jakoukoliv kryptoměnu za CZK - NÁVOD »
★★★★✰ Návod a recenze Sonatacoin
Koupit na Sonatacoin ☛
coinbase.com Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin cash bez potřeby kryptoměnové peněženky za Eura, USD kartou nebo SEPA převodem.
Nakupte zde poprvé Bitcoin nebo jinou kryptoměnu za 100USD nebo ekvivalent 81EUR - (cca 2060 Kč) a více a dostanete Bitcoin v hodnotě 10USD zdarma.
★★★★✰ Návod a recenze Coinbase
Koupit na Coinbase ☛
coinmate.io Na Coinmate jde koupit Bitcoin, Litecoin nebo Bitcoin cash převodem do Fio banky za české koruny. Ovšem je nutná video verifikace dokladů a znalost angličtiny. ★★★★★ Návod a recenze Coinmate
Koupit na Coinmate ☛

Novinky na Twitteru

We appear with DFC #stablecoin payment solution to reshape the U.S. invoice payment model that will allow local merchants to provide their consumers with the most convenient #payment method - only a printed QR code without any point of sale system and long settlements.

Learn more about #Everex and check out our remarkable use cases of #stablecoins for both individuals and SME's in the South-East Asia region, the U.S. and the EU 🌟

https://t.co/8cCoNClRrn

A nice turnout for Anna Vladi and The Evolution of Money! ⁦@annavladi⁩ ⁦@Women4blockcha1⁩ ⁦@everexio⁩ #crypto

2

If you're around, there is the chance to meet with COO of #Everex US, Anna Vladi @annavladi, and listen to the talk about "The Evolution of Money: from Barter to Bitcoin" at @blockchain901 Memphis Meetup.

At the weekend, #Everex team introduced the https://t.co/iJX48rvnCM wallet to the focus group of Myanmar students studying at Sammajivasilpa School, Bangkok. They are tech-savvy and keen to learn more about the benefits of our #stablecoin wallet solution to their everyday needs.

Načíst více

Historie kurzu, objemu a tržní kapitalizace kryptoměny

Datum Kurz / Cena Objem Tržní kapitál