Dentacoin (DCN) kryptoměna Kurz/cena $0.00003800 Kde a jak koupit »

Dentacoin (DCN) - aktuální kurz✅ Tržní kapitalizace: $12,349,063. Cena za 24 hodin je o 1.51% vyšší. Historie kurzu, graf, kalkulačka, kde koupit a co to je?

 • dentacoin
  Dentacoin (DCN)
 • Kurz/ Cena
  $0.00003800
 • 24h %
  1.51%
 • Tržní kapitalizace
  $12,349,063
 • Objem
  $24,288
 • Dostupné mince
  326,822,211,298 DCN
 • Místo
  77

Kalkulačka a převod DCN na CZK(koruny-Kč), USD, EUR

Vložte částku
Kryptoměna
Převod na fiat měnu nebo kryptoměnu

10 Dentacoin (DCN)
=
0.000380USD

Graf kurzu Dentacoin


Načítám graf...

Více informací o kryptoměně a co to je

The first Blockchain concept designed for the Global Dental Industry.

Kde a jak koupit Dentacoin?

Koupit kryptoměnu Koupit kryptoměnu

Koupit nebo vyměnit kryptoměnu můžete také na těchto burzách ↓

Místo Burza Pár Kurz/cena Objem za 24H Aktualizováno

* kliknutím na burzu zobrazíte její detailní popis, obchodované kryptoměny a její webovou stránku, kde jde provést nákup
* burza je nejlevnější variantou nákupu jakékoliv kryptoměny, výměnou za jinou, kterou jste dříve někde zakoupili za fiat(tedy koruny, eura nebo dolary)
* některé burzy po verifikaci podporují přímý vklad kartou nebo SEPA převodem i obchodování v eurech a dolarech(hledejte pár USD, EUR v tabulce), zpravidla s výběrem a vkladem fiatu za poplatek, například burza Exmo ☛
* pokud nevíte jak koupit kryptoměnu na burze, tak si stačí přečíst třeba návod na burzu Binance, a také zjednodušený návod na nákup Bitcoinu za české koruny a jeho výměnu za aternativní kryptoměny na burze

Směnárna Více informací Hodnocení Návod a webová stránka
binance.com Více než 149 alternativních kryptoměn za kurz na krypty.cz jde nejlevněji s minimálním rozdílem nákupního a prodejního kurzu koupit výměnou za Bitcoin a níže uvedené kryptoměny například na Binance bez verifikace a bez potřeby peněženky. ★★★★★ Návod a recenze Binance
Koupit na Binance ☛
changelly.com Směnárna, kde lze okamžitě a jednoduše koupit nebo směnit Bitcoin a desítky dalších kryptoměn ihned platební kartou za USD.
Přímá výměna - před nákupem je potřeba založit peněženku pro danou kryptoměnu.
★★★★✰ Koupit na Changelly ☛
sonatacoin.cz Bitcoin, Litecoin, Ethereum na české směnárně bez verifikace za koruny do 25 000 Kč převodem na účet.
Bitcoin si pak pošlete na adresu burzy, například Binance a ihned nakupte jakoukoliv kryptoměnu za CZK - NÁVOD »
★★★★✰ Návod a recenze Sonatacoin
Koupit na Sonatacoin ☛
coinbase.com Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin cash bez potřeby kryptoměnové peněženky za Eura, USD kartou nebo SEPA převodem.
Nakupte zde poprvé Bitcoin nebo jinou kryptoměnu za 100USD nebo ekvivalent 81EUR - (cca 2060 Kč) a více a dostanete Bitcoin v hodnotě 10USD zdarma.
★★★★✰ Návod a recenze Coinbase
Koupit na Coinbase ☛
coinmate.io Na Coinmate jde koupit Bitcoin, Litecoin nebo Bitcoin cash převodem do Fio banky za české koruny. Ovšem je nutná video verifikace dokladů a znalost angličtiny. ★★★★★ Návod a recenze Coinmate
Koupit na Coinmate ☛

Novinky na Twitteru

🤩 The crowd is wild at IDS! We are elated to greet so many dental professionals excited to see what Dentacoin has in store for the future of dentistry. Joining us also was our partner Daniel Miguez of MABB Biomaterial! Book a meeting with us here:
👉 https://t.co/ZZf5P4M3DI 👈

4

🙋‍♂️🙋‍♀️ Many new faces bringing plenty of amazing opportunities! The team is thrilled to meet everyone & show them the future of dentistry. Curious for a look? Join us @ Stand K060-L069 Hall 11, Floor 3 @ Koelmesse or book a meeting with us via the link:
👉https://t.co/ZZf5P4M3DI👈

4

👨‍💼 Our stand at IDS 2019 is teeming with life, as more and more visitors join the team for the one-of-a-kind Dentacoin experience! There is great potential, as dental professionals from far and wide catch a glimpse of what the dentistry of tomorrow will bring for their practice.

👨‍🏫 DID YOU KNOW: After introducing Dentacoin practices see higher engagement, satisfaction, retention, turn-up rate of checkups and lower marketing costs.
➡️ Get the latest facts about Dentacoin in this brand new segment!

Our biggest fans this week: @groovyhooman, @TopAmbassador, @EthereumKing. Thank you! via https://t.co/IvTWyrRGMQ

Načíst více

Historie kurzu, objemu a tržní kapitalizace kryptoměny

Datum Kurz / Cena Objem Tržní kapitál