Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/104016/virtual/www/domains/krypty.cz/wp-includes/post-template.php on line 293

DATx (DATX) kryptoměna Kurz/cena $0.000679 Kde a jak koupit »

DATx (DATX) - aktuální kurz✅ Tržní kapitalizace: $679,580. Cena za 24 hodin je o -2.67% nižší. Historie kurzu, graf, kalkulačka, kde koupit a co to je?

 • datx
  DATx (DATX)
 • Kurz/ Cena
  $0.000679
 • 24h %
  -2.67%
 • Tržní kapitalizace
  $679,580
 • Objem
  $68,264
 • Dostupné mince
  1,000,000,000 DATX
 • Místo
  790

Kalkulačka a převod DATX na CZK(koruny-Kč), USD, EUR

Vložte částku
Kryptoměna
Převod na fiat měnu nebo kryptoměnu

10 DATx (DATX)
=
0.00680USD

Graf kurzu Datx


Načítám graf...

Více informací o kryptoměně a co to je

The development of DATx is initiated by Cosima Foundation, in cooperation with QTUM Foundation and Avazu, as a renovation against current advertising industry, aimed to build a brand new intelligent advertising ecosystem, with decentralization as the foundation and artificial intelligence as the power engine.

Kde a jak koupit Datx?

Koupit kryptoměnu Koupit kryptoměnu

Koupit nebo vyměnit kryptoměnu můžete také na těchto burzách ↓

Místo Burza Pár Kurz/cena Objem za 24H Aktualizováno

* kliknutím na burzu zobrazíte její detailní popis, obchodované kryptoměny a její webovou stránku, kde jde provést nákup
* burza je nejlevnější variantou nákupu jakékoliv kryptoměny, výměnou za jinou, kterou jste dříve někde zakoupili za fiat(tedy koruny, eura nebo dolary)
* některé burzy po verifikaci podporují přímý vklad kartou nebo SEPA převodem i obchodování v eurech a dolarech(hledejte pár USD, EUR v tabulce), zpravidla s výběrem a vkladem fiatu za poplatek, například burza Exmo ☛
* pokud nevíte jak koupit kryptoměnu na burze, tak si stačí přečíst třeba návod na burzu Binance, a také zjednodušený návod na nákup Bitcoinu za české koruny a jeho výměnu za aternativní kryptoměny na burze

Směnárna Více informací Hodnocení Návod a webová stránka
binance.com Více než 149 alternativních kryptoměn za kurz na krypty.cz jde nejlevněji s minimálním rozdílem nákupního a prodejního kurzu koupit výměnou za Bitcoin a níže uvedené kryptoměny například na Binance bez verifikace a bez potřeby peněženky. ★★★★★ Návod a recenze Binance
Koupit na Binance ☛
changelly.com Směnárna, kde lze okamžitě a jednoduše koupit nebo směnit Bitcoin a desítky dalších kryptoměn ihned platební kartou za USD.
Přímá výměna - před nákupem je potřeba založit peněženku pro danou kryptoměnu.
★★★★✰ Koupit na Changelly ☛
sonatacoin.cz Bitcoin, Litecoin, Ethereum na české směnárně bez verifikace za koruny do 25 000 Kč převodem na účet.
Bitcoin si pak pošlete na adresu burzy, například Binance a ihned nakupte jakoukoliv kryptoměnu za CZK - NÁVOD »
★★★★✰ Návod a recenze Sonatacoin
Koupit na Sonatacoin ☛
coinbase.com Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin cash bez potřeby kryptoměnové peněženky za Eura, USD kartou nebo SEPA převodem.
Nakupte zde poprvé Bitcoin nebo jinou kryptoměnu za 100USD nebo ekvivalent 81EUR - (cca 2060 Kč) a více a dostanete Bitcoin v hodnotě 10USD zdarma.
★★★★✰ Návod a recenze Coinbase
Koupit na Coinbase ☛
coinmate.io Na Coinmate jde koupit Bitcoin, Litecoin nebo Bitcoin cash převodem do Fio banky za české koruny. Ovšem je nutná video verifikace dokladů a znalost angličtiny. ★★★★★ Návod a recenze Coinmate
Koupit na Coinmate ☛

Novinky na Twitteru

KuCoin has announced the completion of Platform 2.0 upgrade. To celebrate the launch of Platform 2.0, KuCoin’s trading fees will be waived for all DATx trading pairs for the next 3 days (until the end of 21st, Feb, UTC+8). Happy trading on #KuCoinV2!

Thanks for @cz_binance sharing your opinions. DATx's mission is to establish a decentralized system that facilitates mutualistic interactions between all participants, encouraging innovation and development through fostering a transparent economy and a strong DAPP ecosystem.

In the past year, we have finished APX integration, public chain testnet, and cross-chain upgrade. We are confident that DATx will create a prosperous future.
We welcome supporters to interact with us by posting your expectation for DATx.

Even the most troubled markets have pockets of promise, DATx can focus better on technical development in a down market. In fact, most have suffered such difficult market since last year. How long do you think this state will last?

Some may ask what is the significance of cross-chain interoperability? DATx will summarize in a word: efficiency.
Cross-chain interoperability can eliminate the need to switch chains. It directly supports multi-asset in one platform, and help users to efficiently get profit.

Načíst více

Historie kurzu, objemu a tržní kapitalizace kryptoměny

Datum Kurz / Cena Objem Tržní kapitál