Callisto Network (CLO) kryptoměna Kurz/cena $0.00403 Kde a jak koupit »

Callisto Network (CLO) - aktuální kurz✅ Tržní kapitalizace: $0. Cena za 24 hodin je o 1.62% vyšší. Historie kurzu, graf, kalkulačka, kde koupit a co to je?

 • callisto-network
  Callisto Network (CLO)
 • Kurz/ Cena
  $0.00403
 • 24h %
  1.62%
 • Tržní kapitalizace
  $0
 • Objem
  $73,374
 • Dostupné mince
  0 CLO
 • Místo
  1877

Kalkulačka a převod CLO na CZK(koruny-Kč), USD, EUR

Vložte částku
Kryptoměna
Převod na fiat měnu nebo kryptoměnu

0 Callisto-network (callisto-network )
=
0 USD

Graf kurzu Callisto Network


Načítám graf...

Více informací o kryptoměně a co to je

Callisto Network is a blockchain platform with its own cryptocurrency (CLO) that is based on Ethereum protocol, so any Callisto improvements can be applied to Ethereum Classic. Callisto is NOT a testnet or a hardfork of Ethereum Classic. Callisto Network is developed by Ethereum Commonwealth, one of three ETC development teams.

Kde a jak koupit Callisto Network?

Koupit kryptoměnu Koupit kryptoměnu

Koupit nebo vyměnit kryptoměnu můžete také na těchto burzách ↓

Místo Burza Pár Kurz/cena Objem za 24H Aktualizováno

* kliknutím na burzu zobrazíte její detailní popis, obchodované kryptoměny a její webovou stránku, kde jde provést nákup
* burza je nejlevnější variantou nákupu jakékoliv kryptoměny, výměnou za jinou, kterou jste dříve někde zakoupili za fiat(tedy koruny, eura nebo dolary)
* některé burzy po verifikaci podporují přímý vklad kartou nebo SEPA převodem i obchodování v eurech a dolarech(hledejte pár USD, EUR v tabulce), zpravidla s výběrem a vkladem fiatu za poplatek, například burza Exmo ☛
* pokud nevíte jak koupit kryptoměnu na burze, tak si stačí přečíst třeba návod na burzu Binance, a také zjednodušený návod na nákup Bitcoinu za české koruny a jeho výměnu za aternativní kryptoměny na burze

Směnárna Více informací Hodnocení Návod a webová stránka
binance.com Více než 149 alternativních kryptoměn za kurz na krypty.cz jde nejlevněji s minimálním rozdílem nákupního a prodejního kurzu koupit výměnou za Bitcoin a níže uvedené kryptoměny například na Binance bez verifikace a bez potřeby peněženky. ★★★★★ Návod a recenze Binance
Koupit na Binance ☛
changelly.com Směnárna, kde lze okamžitě a jednoduše koupit nebo směnit Bitcoin a desítky dalších kryptoměn ihned platební kartou za USD.
Přímá výměna - před nákupem je potřeba založit peněženku pro danou kryptoměnu.
★★★★✰ Koupit na Changelly ☛
sonatacoin.cz Bitcoin, Litecoin, Ethereum na české směnárně bez verifikace za koruny do 25 000 Kč převodem na účet.
Bitcoin si pak pošlete na adresu burzy, například Binance a ihned nakupte jakoukoliv kryptoměnu za CZK - NÁVOD »
★★★★✰ Návod a recenze Sonatacoin
Koupit na Sonatacoin ☛
coinbase.com Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin cash bez potřeby kryptoměnové peněženky za Eura, USD kartou nebo SEPA převodem.
Nakupte zde poprvé Bitcoin nebo jinou kryptoměnu za 100USD nebo ekvivalent 81EUR - (cca 2060 Kč) a více a dostanete Bitcoin v hodnotě 10USD zdarma.
★★★★✰ Návod a recenze Coinbase
Koupit na Coinbase ☛
coinmate.io Na Coinmate jde koupit Bitcoin, Litecoin nebo Bitcoin cash převodem do Fio banky za české koruny. Ovšem je nutná video verifikace dokladů a znalost angličtiny. ★★★★★ Návod a recenze Coinmate
Koupit na Coinmate ☛

Novinky na Twitteru

@jonjon11311410 @CallistoSupport @bitfinex @changenow @CallistoNet @CryptoGatos @KochinskiPaul We'll have some updates on that fairly soon. Please hold tight!

#Callisto has published a proposal of the new Monetary Policy.
The goal of the new MP is to ensure a long-term sustainability of $CLO.
Read on below and feel encouraged to provide feedback. Every suggestion of constructive crisicism is welcome.

https://t.co/Qoa38D2rj7

#Callisto Security Dep completed the audit of 7 #smartcontracts last week: Space ICO, LIN Arena ICO, 1Address, Viribus Token, Tubiex, MultiToken, HuntToken. 5 high, 13 medium and 19 low severity issues were found. The reports were sent to their developers.
https://t.co/mjoUihbn97

Hey @CallistoSupport - a little bird told us that you're listed on @bitfinex now - congrats! 💪
This brings a question - how many of you $CLO folks would like #CLO to be listed on @ChangeNOW? Make some noise! Like, RT, comment - we would really like to see your interest! 👀

Curious to see community proposals? Check the the repo below! Did you know that you can also be part of it? #CallistoNetwork continuously encourages community proposals. Submit one & get paid in $CLO.

https://t.co/AwbVnYt1JL

Načíst více

Historie kurzu, objemu a tržní kapitalizace kryptoměny

Datum Kurz / Cena Objem Tržní kapitál