Cloud-Insurance Chain (CIC) kryptoměna Kurz/cena $0.000389 Kde a jak koupit »

Cloud-Insurance Chain (CIC) - aktuální kurz✅ Tržní kapitalizace: $525,344. Cena za 24 hodin je o 1.36% vyšší. Historie kurzu, graf, kalkulačka, kde koupit a co to je?

 • cloud-insurance-chain
  Cloud-Insurance Chain (CIC)
 • Kurz/ Cena
  $0.000389
 • 24h %
  1.36%
 • Tržní kapitalizace
  $525,344
 • Objem
  $355,709
 • Dostupné mince
  1,350,000,000 CIC
 • Místo
  1046

Kalkulačka a převod CIC na CZK(koruny-Kč), USD, EUR

Vložte částku
Kryptoměna
Převod na fiat měnu nebo kryptoměnu

10 Cloud-Insurance Chain (CIC)
=
0.00389USD

Graf kurzu Cloud Insurance Chain


Načítám graf...

Více informací o kryptoměně a co to je

N/A

Kde a jak koupit Cloud Insurance Chain?

Koupit kryptoměnu Koupit kryptoměnu

Koupit nebo vyměnit kryptoměnu můžete také na těchto burzách ↓

Místo Burza Pár Kurz/cena Objem za 24H Aktualizováno

* kliknutím na burzu zobrazíte její detailní popis, obchodované kryptoměny a její webovou stránku, kde jde provést nákup
* burza je nejlevnější variantou nákupu jakékoliv kryptoměny, výměnou za jinou, kterou jste dříve někde zakoupili za fiat(tedy koruny, eura nebo dolary)
* některé burzy po verifikaci podporují přímý vklad kartou nebo SEPA převodem i obchodování v eurech a dolarech(hledejte pár USD, EUR v tabulce), zpravidla s výběrem a vkladem fiatu za poplatek, například burza Exmo ☛
* pokud nevíte jak koupit kryptoměnu na burze, tak si stačí přečíst třeba návod na burzu Binance, a také zjednodušený návod na nákup Bitcoinu za české koruny a jeho výměnu za aternativní kryptoměny na burze

Směnárna Více informací Hodnocení Návod a webová stránka
binance.com Více než 149 alternativních kryptoměn za kurz na krypty.cz jde nejlevněji s minimálním rozdílem nákupního a prodejního kurzu koupit výměnou za Bitcoin a níže uvedené kryptoměny například na Binance bez verifikace a bez potřeby peněženky. ★★★★★ Návod a recenze Binance
Koupit na Binance ☛
changelly.com Směnárna, kde lze okamžitě a jednoduše koupit nebo směnit Bitcoin a desítky dalších kryptoměn ihned platební kartou za USD.
Přímá výměna - před nákupem je potřeba založit peněženku pro danou kryptoměnu.
★★★★✰ Koupit na Changelly ☛
sonatacoin.cz Bitcoin, Litecoin, Ethereum na české směnárně bez verifikace za koruny do 25 000 Kč převodem na účet.
Bitcoin si pak pošlete na adresu burzy, například Binance a ihned nakupte jakoukoliv kryptoměnu za CZK - NÁVOD »
★★★★✰ Návod a recenze Sonatacoin
Koupit na Sonatacoin ☛
coinbase.com Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin cash bez potřeby kryptoměnové peněženky za Eura, USD kartou nebo SEPA převodem.
Nakupte zde poprvé Bitcoin nebo jinou kryptoměnu za 100USD nebo ekvivalent 81EUR - (cca 2060 Kč) a více a dostanete Bitcoin v hodnotě 10USD zdarma.
★★★★✰ Návod a recenze Coinbase
Koupit na Coinbase ☛
coinmate.io Na Coinmate jde koupit Bitcoin, Litecoin nebo Bitcoin cash převodem do Fio banky za české koruny. Ovšem je nutná video verifikace dokladů a znalost angličtiny. ★★★★★ Návod a recenze Coinmate
Koupit na Coinmate ☛

Novinky na Twitteru

The certificate can represent all rights and interests, from ID card to diploma, from currency to bills, from keys, tickets to points, card coupons, from stocks to bonds, and all rights and interests of human society can be represented by a pass.

The certificate represents an interest, which has the ability to be authentic, tamper-resistant, and to protect privacy, namely cryptography. Through cryptography, it can be well protected from tampering and hacking, making people more reliable and more trustworthy.

A core focus of the blockchain in the real economy is to realize the informationization of the cooperation between enterprises or institutions. 1. It can solve some scenarios that traditional structured databases cannot cover; 2. The results of reconciliation can be fixed.

Načíst více

Historie kurzu, objemu a tržní kapitalizace kryptoměny

Datum Kurz / Cena Objem Tržní kapitál